Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: chukov   
Дата:   09-03-11 10:04

Предварително съзнавам как ще ме разпънат много хора на кръст но ...

В първия момент, когато прочетох темата за филма на Палин за България и как в него се показва само циганията, аз първосигнално се ядосах и ми идваше да отрежа кура на англичанина ако ми е наръки.

После се позамислих.

Аз обикалям много да снимам из България. Живея в дълбоката провинция и имам според мен верен поглед върху обществени процеси, които остават скрити за много хора, които живеят в големите градове и ходят в провинцията само на почивка по хотели и курорти.

За мое съжаление трябва да призная, че Палин е почти на 100% прав за България.
България е едно ОГРОМНО циганско гето. Циганите са завладяли големи територии и са се вклинили в ежедневието на повечето от нас.

Циганите са се заселили където им скимне и поголовно изсичат горите. Скоро видях дъбова гора с многовековни дървета, защитена от закона, в която са останали само стърчащи пънове и то на не повече от 10км от Казанлък до самата магистрала.

Циганите мародерстваи грабят безнаказано. Те обсебват и празници и тържества с мизерни сергии. Джебчии бродят навсякъде.

Циганите са организирани итормозят всички. Те са разбрали, че като се събират на големи групи са силни и дори държавата е безпомощна срещу тях. Те се плодят и увеличават и заселват все по-големи територии от градовете.

В провинцията хората напускат села и дори квартали на градове от страх и постоянен тормоз. Списъкът е безкраен.


Истината е, че циганията и в кулурата и ценностите е абсолютен факт. Неслучайно в оня филм е интервюиран именно Азис. Музиката ни стана чалга.

В училището, където учи детето ми, циганите вече са над 30%. Никой не може да им прави забележки, защото родителите им отмъщават и заплашват.

Тези неща приятели не се виждат на Пампорово и Банско, те не се виждат в Албена, Златни пясъжи и Слънчев бряг.

Но това е факт. Абсолютен факт. Дори не мисля, че е преувеличено това, което показва Палин. Каква файда, че Пловдив е град с древна история като ги има мангалите от Столипиново, като са плъзнали из целия град и крадат и мизерстват.

Това е истината за България
България се превръща в циганска държава във всяко едно отношение.

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: ogimag   
Дата:   09-03-11 10:14

За съжаление е така. [smilie24]

И колко още неща си пропуснал...

То ако бяха толкова хубави и добри франсетата щяха да си ги задържът

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: steeens   
Дата:   09-03-11 10:15

За съжаление си много прав. Но вината е в тия дето им позволиха да правят всичко това. Кои са те?

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: promis   
Дата:   09-03-11 10:19

Чуков, може да си прав, но аз съм от Пловдив и да ти кажа не съм видял чак толкова да са плъзнали циганите и да мизерстват, че да успеят да засенчат историята и културата в града. Правят мизерии чат-пат, но не може да се набляга на това.

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: boink   
Дата:   09-03-11 10:19

кои са те? ами тези които наложиха наименованието РОМ вместо ЦИГАНИН или по-често срещаното МАНГАЛ. скоро всички ЦИГАНИ ще дойдат в България, защото тя е рай за ЦИГАНСКИЯ МАНТАЛИТЕТ. сори.

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: Todd   
Дата:   09-03-11 10:20

а мое съжаление трябва да призная, че Палин е почти на 100% прав за България.
България е едно ОГРОМНО циганско гето. Циганите са завладяли големи територии и са се вклинили в ежедневието на повечето от нас.

Циганите са се заселили където им скимне и поголовно изсичат горите. Скоро видях дъбова гора с многовековни дървета, защитена от закона, в която са останали само стърчащи пънове и то на не повече от 10км от Казанлък до самата магистрала.

Циганите мародерстваи грабят безнаказано. Те обсебват и празници и тържества с мизерни сергии. Джебчии бродят навсякъде.

Циганите са организирани итормозят всички. Те са разбрали, че като се събират на големи групи са силни и дори държавата е безпомощна срещу тях. Те се плодят и увеличават и заселват все по-големи територии от градовете.

В провинцията хората напускат села и дори квартали на градове от страх и постоянен тормоз. Списъкът е безкраен.




Въпросът е какво правят българите по въпроса ???

Нищо !!!!

Те чакат някой друг - я правителство , я европата ,я дядо Господ да дойде и да ги отърве от мангалите !!!

Така ще мрат - в очакване !!! [smilie23]

[smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: danvan16   
Дата:   09-03-11 10:22

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: r_popov   
Дата:   09-03-11 10:32

chukov [smilie24] [smilie24] [smilie24]

Todd: Прав си, но какво да прави българина? Какво да правя аз? Кажи конкретно - да хвана пушката за да си браня ранчото от мангалските набези или да правя с ловната дружинка хайки из гората за да спрем незаконната сеч или да влеза в гетото с приятели /все едно кое - във всеки град има по едно/ и да почнем да тарашим барака по барака за да си търся откраднатото ДВД и ЛСД. Последното да не се бърка с известния халюциноген от 60-те. Това е работа на държавните институции, но държава отдавна няма.
Затова аз ще изляза на протест. На 13 март 2011, неделя. Това е моето оръжие. Цивилизовано. Засега... [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: PolarBear   
Дата:   09-03-11 10:32

Руското Интернет-пространство е тотално контролирано.

Англоезичното е поразено от политическата коректност - висша форма на лицемерието.

А за проблема досега не е предложено приемливо решение. Ако имаше известно такова, може би мрънкането нямаше да изглежда толкова пасивно.

[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: danvan16   
Дата:   09-03-11 10:35

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: chukov   
Дата:   09-03-11 10:37

Ако визираш мен, че мрънкам пасивно да те попитам.
Имали ли си скоро сериозни проблеми с циганите и как предлагаш активно да се решат?

Щото на писане е едно друго е като даойде сюрията и полицаи и прокуратура си затварят очите.

Я предложи активни мерки. Може и да се навием.

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: PolarBear   
Дата:   09-03-11 10:37

Въобще не се шегувам.

Сваляй каквото си щеш, за тях това не е проблем. И аз оттам получавам всякаква информация. Форумите им са невероятни ако става дума за литература, музика, науки и изкуства всякакви, само не и за политика. Така че по-внимателно с предположенията и кавичките.

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: danvan16   
Дата:   09-03-11 10:38

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: slavinai   
Дата:   09-03-11 10:40

мда като каза r_popov срещу сган готова да подпали децата си за да не бутат бараките ! какво да направи човек... освен ако не е силно военизиран[smilie5]

Цигани се бият с багер


Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: 12356joro   
Дата:   09-03-11 10:40

Ето какво мислят за нас и в Европейският съюз. Това са думи на Саркози.Темата ти е невероятно добра и си заслужава яки коментарии, но за съжаление така ще си остане тук и никой нищо няма да направи против нашето поциганяване!!!Нас ни плашат с ново потурчване, но действителността е съвсем друга, май!!!

Френският президент Саркози направи скандално изказване разярен от отправените му критики относно предприетото екстрадиране на роми към родните им страни: „Само Хитлер може да интегрира ромите -заяви френският президент по време на дебат излъчван по телевизията – Няма начин да интегрираш хора, които все още живеят в родово-общинния строй и отказват да полагат каквито и да е усилия да водят цивилизован живот. Как да интегрираш хора, които доброволно се отдават на просия, проституция и кражби, хора които искат наготово да ползват придобивките на съвременната социална държава, без да са положили и мъничко труд в изграждането и. Защо българите се гордеят толкова много, че по време на холокоста са спасили българските евреи, а за циганите нищо не споменават, явно още тогава са искали да се отърват от тях. Нека тези, които са ги научили да живеят по този начин, нека те поемат отговорност за интеграцията им. Аз имам данни, че политиците особенно що се отнася до България и Румъния, умишлено държат ромите в нищета, за да могат да си осигурят лесни за купуване гласове по време на избори. Знам, че един техен политик, за когото забележете самите българи говорят, че бил най-умният от всички, та този политик каза, че: „Купуването на гласове било европеййско явление.“ И този политик е лидер на партия, която уж също се бори за права и свободи на определен етнос. Какаво може да очаквате от такъв народ, на когото дори и лидерите не са още интегрирани в европейските ценности. Франция е държава, която държи както на правата на гражданите си, така и та техните задължения. Забележително е обаче, че ромите отлично познават правата си, но отказват да спазват задълженията си. Те просто така са научени и това не става за година две. Не, българите така са ги научили, те са проявявали криво-разбрана толерантност и щом са могли да ги търпят толкова време, ще си ги търпят и занапред. Аз не мога да си обясня, как и самите българи претендират да са европейска нация, когато самите тях ги тъпчат по всевъзможни начини през целият им съзнателен живот. Прочетете книгата на приятелят ми Юрген Рот и ще се убедите в това. Българите са превърнати в овце, можещи единствено да блеят и да бъдат шибани, както се изрази наскоро друг техен забележете професор и министър в настоящето правителство. И те вместо да го изгонят с камъни си обръщат задниците за още. Затова да си вземат ромите обратно и да си ги търпят, като са си ги търпели досега, ние сме цивилизован народ и не можем да търпиме всякаква измет. Вярно, че Франция е родила девиза „Свобода, равенство, братство.“ но явно някой го бъркат със „Слободия, права, помощи.“, само че грешно са си направили сметката. Аз лично съм против, каквото и да е отпускане на средства за интегриране на когото и да било в цивилизованото общество, защото интеграцията не става с пари, а чрез осъзнаване и приемане на европейските ценности. Публична тайна е, че и България, и Румъния бяха приети в съюза по гео-политически съобръжения, без да са достигнали необходимото ниво на мислене и разбиране на ценностите за които говоря. Те гледат на нас, като на социален дом, които е длъжен да се грижи за тях, но ние не сме приют за бедни и отказваме да изпълняваме тази функция. Може би не е зле да се помисли, ако не за излизане от съюза на тези две страни, то поне за ограничаване свободата им на заселване в старите членки на съюза, докато не израстнат в мисленето си. На нас не ни трябват нито роби, нито просяци, а точно такъв тип е мисленето на българите, а ромите явно се възползват от този начин на мислене и са свикнали никой да не им дири сметка. Тука обаче е Франция и при нас неплатени сметки няма. За мен, народ който търпи такива хора в обществото, и политици които извличат дивиденти от положението на тези роми – такива хора нямат място в Европейският съюз.“

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: мара   
Дата:   09-03-11 10:40

хубуу, де. ей тук стигане до конкретика.
какво предлагаме?
трябва да има някакви стъпки...1, 2, 3
не, че асахи не е прав кат вечно пили за плоденето...ама хайде реалистично и в сегашно време.
за мен двойният стандарт и толеРАСТИЯТА са основните проблеми.

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: feliz   
Дата:   09-03-11 10:42

абсолютно - тая криво разбрана "толерантност"...[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: PolarBear   
Дата:   09-03-11 10:43

У нас контрол в нета няма, а опитите за такъв са смехотворни. Впрочем, слава Богу!

Още веднъж казвам, предложете смислено решение и мрънкането ще стане различно. Засега такова не е известно...

[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: danvan16   
Дата:   09-03-11 10:49

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: PolarBear   
Дата:   09-03-11 10:50

Надявам се. [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: мара   
Дата:   09-03-11 10:53

12356joro, това е вид "пожелание". в сайтът, откъдето е взето категорично се казва: ...можеше да бъде, но НЕ Е.

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: bairi100   
Дата:   09-03-11 10:55

Чуков,много си мек в изказа,бе!Теа искат много по-яки попържни.За съжаление си много прав.В Гърция бачках едно лято и там редовно ме питаха ' ..е вие,Българите не сте ли по-чернички така-ти си много бял?':)След 30-тина години май наистина ще сме 'По-чернички така'.Ами нито ние, нито властдокопалите се правим нещо по въпроса,даже бягаме и ги оставяме на воля да действат.Аз примерно собственочленно изработих 3 светли чаавета,дотук и ги шамяря ако видя,че краднат.Нека и някой друг сподели положителен пример:)

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: 12356joro   
Дата:   09-03-11 10:57

Ами Мара, аз това намерих, това представих.Повече не смея да се увличам в коментарии, защото имам едно предопреждение отностно циганите.
Единственото което бих си позволил да кажа е , че турците за 500 години не са изклали и убили толкова българи , колкото циганите през тези 21 години.

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: J0R0   
Дата:   09-03-11 11:02

Това наистина ли го е казал Саркози?
[smilie11] [smilie11] [smilie11]

-----
аха, Мара е отговорила по-горе

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: Todd   
Дата:   09-03-11 11:05

Автор: danvan16
Дата: 09-03-11 10:49

предложете смислено решение и мрънкането ще стане различно
[smilie24] Даже няма да е мрънкане вече.



Никой не може да предложи такова !!!!

Зашото просто такова няма !!!

Ракът се лекува с рязане , лъчетерапии , химиотерапии и много изтърпяна болка !!!

Друг начин няма .

А на циганина просто не му пука за вас !!!!

[smilie5]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.