Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: nastradin2   
Дата:   11-03-11 13:36

ЦИГАНИТЕ - НА С...атурн!!![smilie9]

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: ZENTEX   
Дата:   11-03-11 14:08

Мангалите майната им,ако не слушкат рано или късно ще си намерят майстора,някой нов психопат с малки мустачки ще им уреди много бързо проблемите.По големия проблем е какво ще правим с нарастващата селяния,в последно време са се пръкнали такива субекти ,Франкенщайн ряпа да яде.Имам чувството че някой луд учен тайно си е правил извратени експерименти до колко тъп може да стане един хуманоид от балкански произход,и ги е изтървал от лабораторията по улиците.Неграмотността в училищата расте в геометрична прогресия,за последните 20 години избълвахме ебати неграмоното чалга поколение.Ако продължаваме така скоро ще станем по зле и от мангалите.

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: nastradin2   
Дата:   11-03-11 14:12

Ау...УЖАСССТ!!![smilie10]
Снощи мойта гледаше на Слави конкурса - двама момчурляци не можаха да кажат кой е патронът на училището им[smilie10] [smilie10] [smilie10] Знаят му името, но като ги попита дългия - кой е Екзарх Йосиф? Отговорът беше - Не знам...[smilie7]
Следващият въпрос - Какво е Екзарх?
Отговор - Фамилия...

Ноу комент, напрау...https://photo-forum.net/joro/emoticons/eck16.gif

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: Lalinda   
Дата:   11-03-11 14:28

А Йосиф знаеш ли кой е?


Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: nastradin2   
Дата:   11-03-11 14:31

Знам Лали! Знам!
Все пак съм бивш еврейски зет...[smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: djogata   
Дата:   11-03-11 14:35

Автор: nastradin2
Дата: 11-03-11 14:31
Все пак съм бивш еврейски зет...



Настрадине, значи да очакваме синът ти да стане министър-председател? [smilie5] [smilie18]



(на С.Стани-шеф майка му е еврейка) [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: Todd   
Дата:   11-03-11 14:39

Автор: 12356joro
Дата: 11-03-11 13:30

Todd - Ти си безкрайно прав и това е истината в случая. В село Подем една вечер се събрали всички яки българи и започнали да палят където имало циганско присъствие на катуни, къщи и тн.За една вечер всичко било опразнено и там вече ромали няма.Всички се пръснаха в Мечка, Ясен, Търнене, Дисевица и тн. Ето сега и от тези села , хората пропищяха и масово напускат селата си за да се спасят, защото Бог високо, а държавата ни е мащеха за нас самите.



В моето село хората не са читави - мразят се , бият се , псуват се по улиците , клеветят се но за мангалите сме като братя .

Не им е разрешено даже да се разкарват по улиците .... преминаване през селото само бързо и без оглеждане .

Но проблема отдавна е решен .По къра правят поразии та им бяха застрелвали конете няколко пъти но ще мирясат .


Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: nastradin2   
Дата:   11-03-11 14:40

То горкото дЯте е тотално разбъркано...[smilie8] Мелезче е от казашка, гагаузка и еврейска породи...[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: Amigo   
Дата:   11-03-11 16:58

ето ги, какво трябва да се прави с такива престъпници?! [smilie9] [smilie9] [smilie23]

Циганска мафия отнема жилища

Роми разглобиха жп надлез над магистрала Тракия

Майка заряза 10 хлапета на държавата

Роми и клошари свиха 700 шедьовъра за година

Три ромски клана въртят бизнеса с кръв и органи

и т.н., и т.н.

мръсна сган е това [smilie23] интеграция с изроди и нечовеци не може да има [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: netLady   
Дата:   11-03-11 18:29

Да ги образоваме Амиго. Като начало можем да ги информираме, че Италия дава по 15000Е за... по-горе съм развила идеята. [smilie6]

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: tvk75   
Дата:   13-03-11 02:44

Чуков [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: danvan16   
Дата:   13-03-11 09:37

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.