Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Търся си нов 6еRing
Автор: navy   
Дата:   02-03-11 19:56

[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си нов 6еRing
Автор: navy   
Дата:   02-03-11 19:56

Има ли Шейхове сред нас или познавате ли такива, които да накарат баба Шер да ми пее на бул-а с нов глас, че моя Шейх явно има проблеми с щайгата си [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си нов 6еRing
Автор: CTEHATA   
Дата:   02-03-11 20:02

Прав си!

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си нов 6еRing
Автор: Todd   
Дата:   02-03-11 20:07

бааа го - нищо не разбрах !!!

[smilie5] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си нов 6еRing
Автор: CTEHATA   
Дата:   02-03-11 20:08

И ти си прав!

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си нов 6еRing
Автор: navy   
Дата:   02-03-11 20:09

Ем то е написано за тези, които разбират... за другите си е просто спам [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си нов 6еRing
Автор: asahi   
Дата:   02-03-11 20:09

Нали имаш айфон - ко ти пука?

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си нов 6еRing
Автор: Todd   
Дата:   02-03-11 20:10

Ааааа, нещо за тамагочи ли ??? Ясно .

[smilie5] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си нов 6еRing
Автор: netizen   
Дата:   02-03-11 21:00

ще почакаш, другата седмица ми се обади

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си нов 6еRing
Автор: ogimag   
Дата:   02-03-11 21:16

Силна ти е ракията морски [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си нов 6еRing
Автор: asahi   
Дата:   02-03-11 21:23

Ко ся? Резнаха ти сателитката? От десетина дена си слушам стадото колонки и не се сещам за тв.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си нов 6еRing
Автор: Тед   
Дата:   02-03-11 21:23

"Автор: navy
Дата: 02-03-11 19:56

Има ли Шейхове сред нас или познавате ли такива, които да накарат баба Шер да ми пее на бул-а с нов глас, че моя Шейх явно има проблеми с щайгата си [smilie8]

----------------------------------------
Ха-х ..закъса ли .... Положението не е при твоя шейх.
Булсата сменя 3-и приемника и минава на Булкрипт ... който не е разбит. В момента няма инфо на каналите и не вървят 4-ите - Ейч Би О, Синемакс, Филм +, ТВ + ...
Скоро Ирдето ще е даун на 39е...
Мисля, че в скор овреме кабеларките ще видят голям зор, отделно цената ще им скочи значително. Ще е тъмно морски ...но поне засега 4-ите мувита на мен не ми липсват....

Скай, скай и всичко на 13 и 19е е опън...О мама миа ...лет ми го....

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си нов 6еRing
Автор: Marillion   
Дата:   02-03-11 21:39

HDTV [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Смех....

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си нов 6еRing
Автор: didesignbg   
Дата:   02-03-11 21:53

Мда, не лъже Тед, ебаха мамата на ирдето була. Което води до малко проблеми с шейховете. Щото и сред тях има шейхове и шейхове. Мълвата твърди че има такива дето не ги лови.[smilie5]
Ще чакаме сега на Астрата какво ще качат новите момчета, дано да е малко по стегнато отколкото при оригиналния итв. Че ако чакаме на вивател съвсем отиде българския сатлитен ефир...

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си нов 6еRing
Автор: Тед   
Дата:   02-03-11 22:12

ITV прави тестове...но дано да има и качество...щото ..дълга тема ..за стрийма...

Иначе Супер Марио бодна за 2:0 за гражданите
https://photo-forum.net/static/forum/2011-03/bwfa1315.JPG
http://img51.imageshack.us/img51/4650/skyr.jpg

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си нов 6еRing
Автор: navy   
Дата:   02-03-11 22:15

Тед, ще ти се да съм закъсал...
Ако ти е къса паметта ще ти припомня, че аз ТВ не гледам, още повече смотаната българска такава...

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си нов 6еRing
Автор: navy   
Дата:   02-03-11 22:20

Булсата го държа заради децата, че понякога им пускам фокс лайф, обичат да гледат разни шепоти отвъдни, разни любовни други там... има ги разни такива пикантни...
Аз тъпа ТВ не гледам.
Имам си няколко пакета ХДТВ на другата паница, която е на 9 изток и съм предоволен.
Нямам реклами, нямам безумия... музика, добри филми, много научно популярни, спорт и така... колкото остане време де.

Не, че не мога да вържа позиционера, който хваща паяжини в шкафа и да размърда оня стронг на покрива на първата антена... ама както ще се потретя - зор за много канали нямам.
Не ми е и проблем да плащам на тъпите бул. Но защо, след като първо - не ги уважавам и второ, гледаме 2 канала на кръст и то основно децата. Та въпроса е принципен...

Получавам шеринг, но явно не е от сървъра, а от криптирането... не съм се интересувал. Ама не ме и тревожи толкова де... Темата беше АКО някой случайно и т.н. Дори не съм знаел, че променят нещата.. е, мерси за инфото де [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си нов 6еRing
Автор: danvan16   
Дата:   02-03-11 22:22

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си нов 6еRing
Автор: Todd   
Дата:   02-03-11 22:23

Ама не си ли плащате бе ???? Аз си мислех че сте големци а то ...

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си нов 6еRing
Автор: navy   
Дата:   02-03-11 22:23

А, добре, ясно... нямаме бърза работа.

Както бях казал още миналата година - sky is the limit [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си нов 6еRing
Автор: danvan16   
Дата:   02-03-11 22:24

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си нов 6еRing
Автор: Тед   
Дата:   02-03-11 22:25

Не ти желая тъмница, ама за децата ли го пускаш : "баба Шер да ми пее на бул-а с нов глас, че моя Шейх явно има проблеми с щайгата си".

За ко пускаш тогава темата ? Кой какво гледа :) НГ Уайлд и спорт. БГ новини не гледам. Там ти промиват мозъка и искат да зомбясаш, буллл шитс..Лошото е, че не гледаш ТВ сам и ..компромиси има винаги с останалите.[smilie11]
И ко като е тъмно, то си е било все така ..едно падне, ,..друго се отвори...кръговрат.
Аз обожавам да си пусна мача без коментар, само със звука от стадиона.
Кабеларка-хлебарка никога никога няма да пусна... Цифрова ТВ....лови от сателита и прас по жицата ....

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си нов 6еRing
Автор: navy   
Дата:   02-03-11 22:31

Тед.. мисля, че не си ме разбрал.
НЕ гледам стандартните, които знаеш...
Например имам 3-4 научно популярни канала, които може да ги гледаш ЦЯЛ ДЕН и няма да видиш нито една реклама!
Така е и със спортните канали... така е и с филмовите.

А изкривени новини не гледаме...
ТВ-то ни работи по половин-един час на ден понякога... а понякога дори не се пуска. Но като се пусне - искаме да гледаме нещо смислено.

Абе... всеки си гледа неговия си живот. Какво да ти обяснявам сега... аз каквото и да правя теб нито те касае нито пък има значение...

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си нов 6еRing
Автор: Тед   
Дата:   02-03-11 22:44

Чакай ве, ти ме разби... Никой не казва на никого какво да гледа или не гледа....

Всеки си има дистанционно :) Нали затова са дистанционните[smilie25]

Той Тод ако си мисли, че кабеларката плаща на някой за излъчваните канали ... и то съобранзо броят абонати и цена за всяка една ТВ....
Лови от въздуха и продава на абонатите...Кога стане въпрос за някой мач...пуска нелегално и си трае събота и неделя....

За кво мислите Булсата прави това....Опита се да ги съди и лови ...безуспешно....
Кабеларката е нахална като хлебарка...

Пък нейви плаща трафик, сървър, линии...
Никой не дава без пари....такова нещо нема ..Е ..ако си гуру ... дават ти линии...това кво влияе на Премиере ... така и така не мога си купя карта в БГ, нито ги ощетявам с нещо пък и е много ограничено..

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си нов 6еRing
Автор: navy   
Дата:   02-03-11 22:47

Аз плащам на руснаците да гледам... тънко [cool]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.