Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 За Banksy феновете:
Автор: h.svinaroff   
Дата:   21-02-11 17:05

Why the Oscars won't let Banksy be Banksy

Очертава се интересно [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: За Banksy феновете:
Автор: iPonche   
Дата:   21-02-11 17:10

Йейейей [thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: За Banksy феновете:
Автор: e-mil   
Дата:   21-02-11 18:03

Разбира се, че Академията не е длъжна да приеме условията му. "Хем да ме покажат по телевизията, хем да не ме познаят" - това са звездни ПР капризи. И без това, ако се яви да получи наградата ще останат съмнения, че това е наистина той. Да не говорим за евентуалните жертви, които биха могли да пострадат, ако папараците предприемат нощно преследване с коли из града.
Да вземе пример от Уди Алън, който си получава Оскарите и без да ходи на церемонията.


Отговори на това съобщение
 Re: За Banksy феновете:
Автор: pepi   
Дата:   21-02-11 18:24

Тоя па реве за нероден Петко- евентуалните жертви, ако... [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: За Banksy феновете:
Автор: e-mil   
Дата:   21-02-11 18:35

Пепи, ти никога не си организирал събитие, нали?
Пробвай да минеш през мелницата на подобно нещо, па макар и от областен мащаб! После си представи как заглавия от сорта: "Двама загинали в катастрофа по време на фестивала Х." ще ти се отразят първо на телефонните разговори, после на града в който го организираш и не на последно място - на колегите, които са замесени.

А сега си представи, че целият свят отразява събитието ти! [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: За Banksy феновете:
Автор: pepi   
Дата:   21-02-11 19:22

Е па то тогава, за всяко събитие аз мога да измисля милион евентуалности и ако-та, според които най добре е да не се организира нищо!

Ако хората се притесняваха, че някой може да умре от свръхдоза, и ще навреди на имиджа на фестивала в Гластънбъри примерно, преди да е направен фестивала...какво става?

Или пък,не-е-е няма да каним Ролинг Стоунс, щото може да има масови безредици и някой да пострада [smilie5]

Дали ще е с маска или не, мисля че е работа на режисьора/актьора, а не на ръководството на мероприятието, ако не им харесва, не го канят и толкова.

Отговори на това съобщение
 Re: За Banksy феновете:
Автор: e-mil   
Дата:   21-02-11 19:54

"за всяко събитие аз мога да измисля милион евентуалности и ако-та, според които най добре е да не се организира нищо!"

Явно това си го писал преди да прочетеш статията. [smilie5] Не става въпрос дали да се състои церемонията, а дали да приемат условието на Банкси да приеме наградата маскиран. Който вероятно е най-известната анонимна звезда в последните 20 години. Естествено, че ще го преследват повече папараци, отколкото останалите звезди, които и без това ще се натискат пред камерите нея вечер.

"няма да каним Ролинг Стоунс, щото може да има масови безредици и някой да пострада"
Ами миналата година точно това стана с Love Parade в Дуисбург. Загинаха 20 души, над 500 бяха ранени и в останалите градове фестивалът беше прекъснат. Точно защото организаторите са разсъждавали като теб: "Какво толкова може да стане?"


Отговори на това съобщение
 Re: За Banksy феновете:
Автор: pepi   
Дата:   21-02-11 21:18

Банкси не е най известната анонимна звезда последните 20 години [smilie5]

Само казах, че по твоята логика (ако някой си нещо щял да направи, то друг можело да направи трето, от което четвърти да се възползва за да нарани пети)
никъде нищо нямаше да се случва.
И по стадионите се случват нещастия, но никой не е спрял спортните събития.

Отговори на това съобщение
 Re: За Banksy феновете:
Автор: e-mil   
Дата:   21-02-11 21:29

Абе, какво си се вкопчил в това "спиране на събитие"? Някъде да съм споменавал за спиране на церемонията? Отде ти хрумна сравнение с концерти на Ролингстоунс и разни стадиони?

Филмът си има продуценти, те могат да приемат наградата, ако спечели. Нито ще е първият, нито последният път, когато режисьорът не излиза на сцената. Ебати драмата...


Отговори на това съобщение
 Re: За Banksy феновете:
Автор: pepi   
Дата:   21-02-11 21:43

Не знам каква е драмата, на мен ми стана смешно, защото в статията се говори за човек, който иска да остане анонимен.[smilie5]

драмата тръгна от тука май [smilie18] ---
"После си представи как заглавия от сорта: "Двама загинали в катастрофа по време на фестивала Х." ще ти се отразят първо на телефонните разговори, после на града в който го организираш и не на последно място - на колегите, които са замесени."
"Ами миналата година точно това стана с Love Parade в Дуисбург. Загинаха 20 души, над 500 бяха ранени и в останалите градове фестивалът беше прекъснат. Точно защото организаторите са разсъждавали като теб"

Отговори на това съобщение
 Re: За Banksy феновете:
Автор: e-mil   
Дата:   21-02-11 21:52

Е, като иска да остане анонимен, за к'ъв чеп му е да се ръга под прожекторите?

А за останалото вече казах. Пробвай някой път да организираш нещо, за което само телефонните сметки са колкото две заплати, пък тогава ще говорим пак.

Отговори на това съобщение
 Re: За Banksy феновете:
Автор: pepi   
Дата:   21-02-11 22:35

На него не му трябва, някакви искат да го награждават евентуално.

Мислиш ли, че трябва да съм футболист, за да разбирам от футбол [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: За Banksy феновете:
Автор: e-mil   
Дата:   22-02-11 07:45

"някакви искат да го награждават///"

Пак не си разбрал. Номинацията е за филма, а не за него. А добрите филми са едни такива неща, дето не се правят от сам човек.

Отговори на това съобщение
 Re: За Banksy феновете:
Автор: pepi   
Дата:   22-02-11 13:49

Ще ми се да видя как купчина ленти на ролки (филма) излизат за да си получат наградата [smilie18]

Ако бяха добри шоумени, щяха да използват огромния потенциал на Банкси, ама жалко, защото и ние ще изпуснем базика. [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: За Banksy феновете:
Автор: e-mil   
Дата:   22-02-11 16:55

"купчина ленти на ролки (филма) излизат за да си получат наградата"

О, майко мила... значи в твоята представа един оператор снима, до него Банкси режисира и - хайде на Оскарите! [smilie5]

На първо място един филм тръгва и завършва с продуцента. Може да си родил блестяща идея, но ако нямаш продуцент (или продуценти), който да ти тласне работата, и ако нямаш добър директор на продукция, който да организира екипа никога няма да имаш свестен филм. Режисьорът обаче е важен предимно на терен. Той е само един от авторите. Финалния вид на филма се прави от редактора. Той реже и пренарежда сцените. Затова на важно място в надписите пише: Edited by Еди Кой си.
А покрай тях има още един куп хора. Това долу е само извадка от финалните надписи.


Exit Through the Gift Shop
Paranoid Pictures Film Company Limited
Produced in association with Keo Films

Produced by
Holly Cushing .... producer and executive producer
James Gay-Rees .... producer and executive producer
Jaimie D'Cruz .... producer
Andrew Palmer .... consultant producer
Roger Gastman .... consultant producer
Melody Howse .... assistant producer

Film editing
Tom Fulford .... editor
Chris King .... editor

Camera and Electrical Department
Eric Coleman .... camera operator
Brian Cross .... camera operator
Jerry Henry .... camera operator
Todd Mazer .... camera operator
Thierry Guettaж .... camera operator
B+ .... camera operator
Jaimie D'Cruz .... camera operator
Karolyn Holbon .... camera operator
Melody Howseж .... camera operator
Romain Lefebure .... camera operator
Andy Phipps .... camera operator


Editorial Department
Adam Eddy .... on-line editor
Rob Farris .... digital intermediate producer
Steve Harrow .... post-production consultant
Becky Start .... post-production services
Ascent 142 .... post-production services
Nick Timms .... technical operator

Sound Department
Jim Carey .... head of sound
Jack Gillies .... supervising sound editor
Alan Sallabank .... dubbing mixer

Music Department
Geoff Barrow .... music supervision and original score
Roni Size .... composer additional music

Visual Effects by
Adam Glasman .... digital colourist
Aurora Shannon .... digital intermediate assistant

Production
Maddy Allen .... production manager
Simon Durban .... production accountant
Simon Huntley .... production accountant
George Park .... business affairs consultant
Miles Ketley .... UK Distribution Consultant Services
Jo Brooks .... publicist

Other crew
Pablo Aravena .... graffiti film archive
Lou Auguste .... graffiti film archive
Keith Haskel .... graffiti film archive
George Pank .... business affairs consultant


Забелязваш ли, че нещо липсва?

Няма режисьор. В IMDB пише, че е режисиран от Banksy, но във финалните надписи го няма. Затова пък има поне петима души, които също са автори на филма и които могат да получат наградата.


Отговори на това съобщение
 Re: За Banksy феновете:
Автор: pepi   
Дата:   22-02-11 17:05

В статията, определено е обърнато внимание на това, дали Банкси ще се яви да си получи наградата!
Пък аз не съм бил чел...[smilie18]
А че, за да се появи филмът, са необходими и други хора, си прав, никъде не съм казал обратното.

Отговори на това съобщение
 Re: За Banksy феновете:
Автор: ejko   
Дата:   22-02-11 19:16

Тук си имате някакъв много як, строго локален и драматично личен спор[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: За Banksy феновете:
Автор: pepi   
Дата:   22-02-11 19:51

Да, даже забравих за какво беше в началото [smilie5]
Абе приказваме си [beer]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.