Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Княз Кирил ми пробутваше сделката с дълга
Автор: pmartinov   
Дата:   14-02-11 23:56











Муравей Радев


Отговори на това съобщение
 Re: Княз Кирил ми пробутваше сделката с дълга
Автор: Amigo   
Дата:   15-02-11 00:01

мдааа, Миленчо [smilie23] и той май е от "избраните" [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Княз Кирил ми пробутваше сделката с дълга
Автор: kaiser.soze   
Дата:   15-02-11 00:02

на тоя мравка ли да вярваме [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Княз Кирил ми пробутваше сделката с дълга
Автор: Marillion   
Дата:   15-02-11 00:09

[smilie24] [smilie24]

Хареса ми мисленето му. Човекът е обективен, защото не е набъркан в политиката. А ако това е вярно... царят и цялата му пасмина трябва да бъдат обесени пред Народното събрание.

Отговори на това съобщение
 Re: Княз Кирил ми пробутваше сделката с дълга
Автор: da.fo   
Дата:   15-02-11 00:46

И аз харесах мисленето на Муравей [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Княз Кирил ми пробутваше сделката с дълга
Автор: ecobo   
Дата:   15-02-11 01:15

Абе ще вземем всички да харесваме Муравей и Костов, ама дали няма да е прекалено късно [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Княз Кирил ми пробутваше сделката с дълга
Автор: tantris   
Дата:   15-02-11 01:15

Един приятел твърди, че фактите са неверни и манипулативни, Той обаче е заклет царист но пък е и икономист.

Отговори на това съобщение
 Re: Княз Кирил ми пробутваше сделката с дълга
Автор: chill   
Дата:   15-02-11 01:18

[smilie18] [smilie18] [smilie18]

На кого да вярваш днешно време.

Отговори на това съобщение
 Re: Княз Кирил ми пробутваше сделката с дълга
Автор: Amigo   
Дата:   15-02-11 01:20

д-р Койчо Белев, първият българин, стъпил на Уолстрийт. Белчев е наследник на “Марко Белчев “- най-голямата тютюнева компания в България. Той е завършил право и икономика в Цюрих. В Германия е удостоен с титлата доктор заради труда си “Тютюнът в България”. Във финансовия свят на Ню Йорк е вече над 20 години. Собственик е на “Хайдън Стоун” - втората по големина къща на Уолстрийт:

Милен Велчев загубил милиони на борсата?! Глупости. Забрави Милен Велчев. Той взе толкова много пари от външния дълг на България, че може да си позволи лукса да загуби някой и друг милион от борсата. Милионите, които Велчев загуби, ще му се отразят така благодатно, както на организма на който вземат кръв, за да се изчисти. Милен Велчев разказва тези неща по вестниците, за да го съжаляват.

Отговори на това съобщение
 Re: Княз Кирил ми пробутваше сделката с дълга
Автор: pmartinov   
Дата:   15-02-11 01:21

Някой е поспечелил от далаверата.


Много се съмнявам това да е българският народ...


Отговори на това съобщение
 Re: Княз Кирил ми пробутваше сделката с дълга
Автор: chill   
Дата:   15-02-11 01:43

Абе, Амиго, защо в Уикипедиа пише, че Hayden Stone and Co. е закритa през 1981г.?

http://en.wikipedia.org/wiki/Hayden,_Stone_%26_Co.

Отговори на това съобщение
 Re: Княз Кирил ми пробутваше сделката с дълга
Автор: Amigo   
Дата:   15-02-11 01:44

е, тва не знам [smilie5] [smilie5] може да е грешка, а може и друго да има [smilie5] [smilie5] и закрита да е, това не променя някои неща [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Княз Кирил ми пробутваше сделката с дълга
Автор: chill   
Дата:   15-02-11 01:46

Ами, не знам, толкова приказки, предназначени за обрисуват човека като авторитет, та да повярваме безрезервно в мнението му за Милен Велчев, пък се оказва, че куца фактологията ... [smilie8] [smilie8] [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Княз Кирил ми пробутваше сделката с дълга
Автор: Amigo   
Дата:   15-02-11 01:50

е, аз имам и други източници [smilie5] [smilie5] тоз е само между другото [smilie18] [smilie18] [smilie6] [smilie6] ама време е да се спи [smilie8] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Княз Кирил ми пробутваше сделката с дълга
Автор: diandimov   
Дата:   15-02-11 02:13

Има още мнооого хляб в сделката с дълга!

Сега се шуми много, че била неизгодна. Тя Е неизгодна, но целта не е толкова търсене на отговорност, колкото евентуално намиране на "по- добро" решение.

Дано не съм прав...

Може напромер да се намери друг "добър заеомодател", който да вземе външния дълг, но тоя път вместо за 8% лихва, за 10 или 12%, да речем.
Обаче дълга да е за двойно повече време, което означава по- ниски вноски.
И първите няколко години да са "гратисни" - плащане само на лихвата, примерно.

Едно такова нещо би могло лесно да бъде представено от управляващите като "изгодно", защото е криза, и докато "стъпим на крака", докато се "оправим", и прочее.

Ще бъде още по- неизгодно за държавата.
И някой пак ще гушне едни дебели комисионни...

[thankyou]


Отговори на това съобщение
 Re: Княз Кирил ми пробутваше сделката с дълга
Автор: n1x0n   
Дата:   15-02-11 02:13

Хареса ми мисленето му. Човекът е обективен, защото не е набъркан в политиката.

Как няма да ти хареса, купи 2 апартамента по 150 квадрата в Долче Вита, до св. Влас, когато вървяха по 1000 и кусур евро метъра... а той се разписваше на една министерска заплата. Добро мислене, както и да го погледнеш.

Ама явно и на него, както и на Софиянски, са взели да му посвършват парите - та ще ги чуваме все по-често, сега когато почнаха да се задават избори... [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Княз Кирил ми пробутваше сделката с дълга
Автор: mavar   
Дата:   15-02-11 08:19

А как оценявате действията на сегашния финансов министър Симеон Дянков?
- Добре, че е той. Защото все пак успява да удържи изключително силните искания на маса министри за повече пари. Засега се справя с финансовите им щения, защото, ако държава в криза, каквато днес е България, си позволи фрагментарно да разпределя бюджета според исканията на този и онзи, тя ще загине за нула време и гръцкият сценарий ще се повтори тук с още по-голяма сила. Аз много добре разбирам Симеон Дянков и уважавам неговата твърдост да се справя с подобни щения.


- Добре, няма да увеличават заплатите, цените ще растат и как ще се съживи потреблението и икономиката?
- С работа. Има едни, които могат да работят във всякакви условия, и други, които не могат. Това е моята философия. Нека ви обясня защо съм противник на тази идея. Дайте сега да развържем чувалите, да раздадем на хората заплати, те да купят с тях нещо, да съживят пазара, ще започне да се произвежда и ще се възцари едно блаженство, мир, спокойствие и любов. Да, но така е само в приказките. Нали в Гърция им даваха пари и получаваха по 14 работни заплати годишно. Но икономиката на Гърция дава не повече от 7-8 работни заплати. Разликата до 14 влиза отвън. Това е живот назаем. Там се въртят парите, потребява се, но производството продължава да генерира 8 заплати, а не 14. Влизаш в една спирала, която докара Гърция до днешното положение. Този модел за мен е пагубен и не съветвам никого да го прилага.

Отговори на това съобщение
 Re: Княз Кирил ми пробутваше сделката с дълга
Автор: the_drug   
Дата:   15-02-11 08:42

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Княз Кирил ми пробутваше сделката с дълга
Автор: Vinsent   
Дата:   15-02-11 10:23

the_drug написа:

> Князът му пробутвал сделката,а Мравояд отказал едни няколко
> милиона![smilie18]
> Айде молим те...

Малко са му предложили... [smilie9]


Отговори на това съобщение
 Re: Княз Кирил ми пробутваше сделката с дълга
Автор: Славов   
Дата:   15-02-11 10:35

ИВАН КОСТОВ !!! [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Княз Кирил ми пробутваше сделката с дълга
Автор: venom   
Дата:   15-02-11 11:01

Странно защо на всички финансисти толкова им бъркат резервите и гледат да ги похарчат.
Идеята на г-н Радев, да се предоставят на банките, за да ги раздадет като кредити ми се струва малко странна, защо банките да развъртат нашите пари, за да си напълнят джобовете и тези на акционерите им.
Това ми се струва като проблем на мисленето на повечето политици тук. Те бислят на ниво частници в средно голяма собствена фирма, а не на държавници.
[smilie10]


Отговори на това съобщение
 Re: Княз Кирил ми пробутваше сделката с дълга
Автор: 1vo   
Дата:   15-02-11 13:10

n1x0n написа:


> Как няма да ти хареса, купи 2 апартамента по 150 квадрата в
> Долче Вита, до св. Влас, когато вървяха по 1000 и кусур евро
> метъра... а той се разписваше на една министерска заплата.
>
-------


София е пълна с общинари на 5-600 лв заплата с доста повече апартаменти. Та това да му е бил кусура.

Между другото някой разбра ли какво стана с подаръка на Гоце?

Отговори на това съобщение
 Re: Княз Кирил ми пробутваше сделката с дълга
Автор: munich   
Дата:   15-02-11 14:04

Ще разбере, ама друг път! Иво Инджев, един от най-добрите български журналисти, си отиде заради този агент, а много малко от хората се замислиха и стигнаха до фактите. Прочетете "Президент на РъБъ" и си направете сами изводите. Има факти...

Отговори на това съобщение
 Re: Княз Кирил ми пробутваше сделката с дълга
Автор: Тед   
Дата:   15-02-11 14:20

"- С какво се занимавате в момента?
- Предимно с внуците си и с малко частен бизнес. Най-вече консултантски и то в сферата на реалния бизнес – на предприятия, които произвеждат и реализират. Това мога да правя."


Ух... как излъга....прибира месечни наеми от приватизирана апетитна промишлена зона.
Една част промени в парцели и ги застрои, другата газ станция и и прибира наемите и от магазините в кооперациите...
Минава с Шевролета всеки месец с торбата...


Иначе дълг, пари ... всичко е лъжи...

Отговори на това съобщение
 Re: Княз Кирил ми пробутваше сделката с дълга
Автор: грегари   
Дата:   15-02-11 18:39

МУРАВей ми докара микроинфаркт-поне.
в края на декември вкара закон със задна дата. и тези които плащахме само патент изведнъж се оказа, че трябва да се облагаме И в/у целият годишен оборот.
кой е знаел, че да събира фактури и разходи през годината!?....чукаш всичко на касовия апарат, щото не ти пука-на патент си.
ужаст....бяха се събрали едни нереални печалби[smilie10]

простил съм му тая гавра, ама не мога да я забравя.[smilie5]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.