Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Препоръка за филм - No strings attached (Просто секс) и Черният лебед
Автор: munich   
Дата:   13-02-11 13:19

Исках просто да Ви споделя едно филмчея което гледах този петък и много приятно ме изненада. Не че много излиза от традиционния формат на rom-com, но въпреки това има приятна идея, а и мен лично ме накара да се замисля много за начина на живот в Америка.

Не на последно място супер игра на Натали Портман и Аштън Качър.
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръка за филм - No strings attached (Просто секс)
Автор: ivodam   
Дата:   13-02-11 13:22

Наталито много е набрала скорост, мхмм...



[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръка за филм - No strings attached (Просто секс)
Автор: munich   
Дата:   13-02-11 13:27

Дам, определено скоро ще я видим и в Черния лебед, че поне ас не исках да го гледам на това отвратително качество в нета. Но и в "Просто секс" е много добра. Абсолютно прав си.

Споделете и Вие впечатления ако сте гледали филма.

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръка за филм - No strings attached (Просто секс)
Автор: ivodam   
Дата:   13-02-11 13:31

Черният лебед е жесток, мдам...



[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръка за филм - No strings attached (Просто секс)
Автор: munich   
Дата:   13-02-11 13:48

Еми виж и този, след някои тежък дълъг ден е перфектен!

А иначе - Наталито я изпуснахме...

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръка за филм - No strings attached (Просто секс)
Автор: djogata   
Дата:   13-02-11 14:23

Черният лебед го гледах преди около месец - филмът си струваше. Има много идиотски моменти, а последните 15 минути са си направо психо [smilie5] [smilie5]

Не мисля обаче, че артистът (като говорим за Натали Портман) има толкова заслуги в случая. За този филм бих похвалил по-скоро режисьора и сценариста.

Като артистични прояви в този филм всъщност най ме впечатли Винсент Касел

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръка за филм - No strings attached (Просто секс)
Автор: munich   
Дата:   13-02-11 14:54

Винсент Касел попринцип, като много европейски актьори, често остава извън подбора за холивудските филми. Но като цяло е направо велик има много сериозно присъствие. Често обаче такива трудно се разбират в САЩ.

Черният лебед от нета ли сте гледали, че аз мислех, че реално още не са го давали по кината. Нали съм прав? Гледах, че на 18-ти тръгва.

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръка за филм - No strings attached (Просто секс) и Черният лебед
Автор: djogata   
Дата:   13-02-11 15:15

Еми аз го гледах на кино преди почти месец (в Дания)

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръка за филм - No strings attached (Просто секс) и Черният лебед
Автор: munich   
Дата:   13-02-11 15:18

;)

Това обяснява нещата. Има големи разминавания изглежда с времето на публикуване на филмите в различните страни. При "Просто секс" пък е точно обратното. В България се появява почти веднага след Америка.

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръка за филм - No strings attached (Просто секс) и Черният лебед
Автор: munich   
Дата:   06-03-11 11:19

Вчера гледах Черния лебед на кино, и да ви кажа, наистина филмът е великолепен! Поне според мен е от най-добрите правени през последните години! Супер игра и на Натали Портман, и на Винсент Касел, и на Мила Кунис, абе всички си бяха по местата, а и самата идея на филма ми хареса много. И психо-сцените въздействат много!

Според мен трябва задължително да се гледа...

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръка за филм - No strings attached (Просто секс) и Черният лебед
Автор: danvan16   
Дата:   06-03-11 13:33

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръка за филм - No strings attached (Просто секс) и Черният лебед
Автор: tonyf   
Дата:   06-03-11 13:48

Освен режисура, сценарий, игра, доста от силата на "Black Swan" е в музиката според мен. Филмът ми се видя много сполучлив модерен прочит на "Лебедово езеро". И хубав опит да се запознаят повече хора с чудесната музика на Чайковски и с класически балет в поносима доза.
Ето взимам себе си като обект на въздействие: от класически руски балет ми се повдига, но във филма всичко е преценено и нагласено много добре и го гледах с кеф.

[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръка за филм - No strings attached (Просто секс) и Черният лебед
Автор: munich   
Дата:   06-03-11 14:10

И с двама ви съм съгласен!

Данван, и аз го открих този момент, на тираничния родител, той е доста силно изразен! Но при всички случаи я имаше и нотката с напражението, това че човешката психика е много важна и играе сериозна роля в нашия живот.

Но и като цяло - в Черния лебед просто перфектно са преплетени модерния прочит на Лебедовото езеро, но и всички тези останали нюанси като психологията, сексуалните сцени и отношенията с родителя.

Тони, филмът направо ме инспирира - музиката и балета. Абе всичко много добре е направено!

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръка за филм - No strings attached (Просто секс) и Черният лебед
Автор: danvan16   
Дата:   06-03-11 23:25

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.