Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Пада "монопола" на СИ Банк.
Автор: asahi   
Дата:   09-02-11 19:34

Задължения към държавата и общините ще могат да се плащат през ПОС-терминали. Това приеха депутатите на второ четене при гласуването на законопроекта за ограничаване на плащанията в брой.

Коментаторите на Цветелина Банк ще си търсят нова дъвка.


Отговори на това съобщение
 Re: Пада
Автор: Amigo   
Дата:   09-02-11 19:36

че тя Цветката нали продаде акциите си отдавна, какво има да се дъвче [ezik] [ezik]



Публикацията е редактирана (09-02-11 19:36)

Отговори на това съобщение
 Re: Пада "монопола" на СИ Банк.
Автор: asahi   
Дата:   09-02-11 19:38

Дъвчат, дъвчат.

Отговори на това съобщение
 Re: Пада
Автор: netLady   
Дата:   09-02-11 19:39

Че кво общо има това решение със СИбанк? Сметките на общините не са ли в Общинска банка?



Публикацията е редактирана (09-02-11 19:43)

Отговори на това съобщение
 Re: Пада "монопола" на СИ Банк.
Автор: asahi   
Дата:   09-02-11 19:43

Някои - да.

"Гражданите и фирмите могат да плащат без банкова такса или комисиона своите данъци и други суми към бюджетни предприятия, ако това става чрез ПОС терминал на съответната бюджетна организация. Това е най-важната част от приетия на второ четене закон за ограничаване на плащанията в брой", каза в кулоарите на парламента председателят на бюджетната комисия Менда Стоянова.
Тя допълни, че всички министерства, териториалните им структури и общините ще са длъжни да осигурят такива устройства за плащания с банкова карта. Това е жест от правителството към тези, които си плащат данъците, коментира Стоянова."

Отговори на това съобщение
 Re: Пада "монопола" на СИ Банк.
Автор: danvan16   
Дата:   09-02-11 19:43

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Пада "монопола" на СИ Банк.
Автор: asahi   
Дата:   09-02-11 19:45

Абе и времената се смениха.

Отговори на това съобщение
 Re: Пада "монопола" на СИ Банк.
Автор: samara   
Дата:   09-02-11 19:55

... абе, тя вече не е там бе бате [smilie8] ... може да пада какво то си ще, когато си ще [smilie21] ... дори онова на примиера, кой го е грижа [ezik] [smilie18] [beer] ... тя вече просто не е там, мдам !!! [smilie24] [smilie3] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Пада "монопола" на СИ Банк.
Автор: asahi   
Дата:   09-02-11 20:01

Абе тя и преди беше толкова там, ама всичко и приписваха.

Отговори на това съобщение
 Re: Пада "монопола" на СИ Банк.
Автор: Императорът.   
Дата:   09-02-11 20:04

Боже-е-е - тя Цветелината стана милиардерка по "тайнствен" начин още няколко месеца след като любовникът и стана премиер, а вече си и продаде делът в бамката... ако все още я държеше, това нямаше да се приеме, вЕрвай ми...

[smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Пада "монопола" на СИ Банк.
Автор: matataupa   
Дата:   09-02-11 20:08

[smilie8]

Митю,и ти ли започна с врачуването[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Пада
Автор: Gruyu   
Дата:   09-02-11 20:15

...Общинска банка няма нищо общо със сътветната община ...това е заблуда..



Публикацията е редактирана (09-02-11 20:18)

Отговори на това съобщение
 Re: Пада "монопола" на СИ Банк.
Автор: asahi   
Дата:   09-02-11 20:18

В новината има по-важен акцент. Наблегнете на него.

Отговори на това съобщение
 Re: Пада "монопола" на СИ Банк.
Автор: danvan16   
Дата:   09-02-11 20:20

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Пада "монопола" на СИ Банк.
Автор: asahi   
Дата:   09-02-11 20:21

Боли ме.

Отговори на това съобщение
 Re: Пада "монопола" на СИ Банк.
Автор: netLady   
Дата:   09-02-11 20:22

Mи, Gruyu, сметките на общината в която живея, а и като прегледах на повечето на повечето общини сметките за данък сгради и такса смет са в Общинска банка.

Отговори на това съобщение
 Re: Пада
Автор: aquarius   
Дата:   09-02-11 20:24

"Гражданите и фирмите могат да плащат без банкова такса или комисиона своите данъци и други суми към бюджетни предприятия, ако това става чрез ПОС терминал на съответната бюджетна организация


Оооо свещенна простота!!! [smilie5] [smilie5] [smilie5] ПОСовете са на банките, и пак те прибират комисионните само че когато плащанията минават през ПОС те се събират от търговеца приел плащането в случая държавните институции. Предвид фактът че това са бюджетни организации комисионнните за ПОС транзакции трябва да са изпилени на макс, от което следва че банката (която и да е тя) няма да има интерес да инвестира в ТОЛКОВА терминали .......освен ако няма нещо друго обещано [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5]

Така че хич няма да се учудя ако СИБанк са закупили ПОСовете още преди да го имаме като новина [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5]

За справка - кой преди години се добра до възможността да обслужва пенсионните разплащания [smilie7]

Ред:

Някои хора наистина си мислят че този народ яде доматите с колците!!!![smilie8] [smilie8] [smilie8]



Публикацията е редактирана (09-02-11 20:26)

Отговори на това съобщение
 Re: Пада "монопола" на СИ Банк.
Автор: Gruyu   
Дата:   09-02-11 20:28

нетлейди, ако живееш във вилаета на бай Ристу Ковачки може

Отговори на това съобщение
 Re: Пада "монопола" на СИ Банк.
Автор: netLady   
Дата:   09-02-11 20:36

Mi, ne знам. София негов вилает ли е? Не, че ми харесва, де.

Отговори на това съобщение
 Re: Пада "монопола" на СИ Банк.
Автор: kaiser.soze   
Дата:   09-02-11 20:40

eeeeee, най-после нещо гнусно и нагло да се отмени [smilie24] как съм ги пращал по дяволите в полицията като плащах такси за паспорти в бранча на си банк.
ХАХАХАХАХАХА, бранч на банка в полицията, жалки мизерници [smilie23]
и кучката за 4 паспорта ми искаше 4 такси, все едно не може да преведе цялата сума наведнъж.мизерници [smilie23]
"по целия свят има такси" вика кучката, ама отказа да се хване на бас за бутилка фоур роузис. щях да и фрасна в тиквата банковите извлечения дето ги имах у себе си.
казах ли, че са мизерници?[smilie23]


Отговори на това съобщение
 Re: Пада "монопола" на СИ Банк.
Автор: ogimag   
Дата:   09-02-11 20:52

Въпроса е и кога ще ги сложат ПОС-терминалите. Защото ако се мотаят една- две години [smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re: Пада "монопола" на СИ Банк.
Автор: asahi   
Дата:   09-02-11 21:02

Докато се мотаят ще си нареждам преводите през моята банка. Не съм от стадото.

Отговори на това съобщение
 Re: Пада "монопола" на СИ Банк.
Автор: Императорът.   
Дата:   09-02-11 21:13

Апропо - поставил съм си за цел догодина да платя като данък максимум 40% от данъчната основа. Останалите ще си ги спестя - разбира се по законен път. [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Пада "монопола" на СИ Банк.
Автор: Vinsent   
Дата:   09-02-11 21:43

СИбанк Лостов я направи монополист, баси мъката в годините с нея! [smilie2]

Всъщност, трябва да съм и благодарен! Преди години отидох в някакво данъчно в клона на СИбанк да си платя 200 лв глоби към КАТ. След 3 часа чакане там не можаха да ме обслужат и им теглих една... Мина време и те отпаднаха от самосебеси (давност). [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Сега много вероятно да е добра банка, и добри лихви дава за депозитите. [smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Пада "монопола" на СИ Банк.
Автор: asahi   
Дата:   09-02-11 23:00

Императорът. написа:

> Апропо - поставил съм си за цел догодина да платя като данък
> максимум 40% от данъчната основа. Останалите ще си ги спестя -
> разбира се по законен път. [smilie7]

Чекай да го запазим за поколенията, че няма как да не стане на въпрос като говорим за патриотизъм, родолюбие и разни други високопарни думички от репертоара на автора.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.