Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Една музикално-техническа питанка
Автор: Amigo   
Дата:   06-02-11 13:30

[smilie5] [smilie5]

Има ли начин да си запиша на диск в определена последователност 100-200 парчета мр3, без обаче отново да им оправям номерата и имената в папката, за да бъдат наредени в подходящия ред?! [smilie11] Вчера пробвах с виндовския медиа плейър и си ги подредих както искам, но като му дадох да ги бърнва и той си ги нареди както си знае, и то в неговия си формат. [smilie5] [smilie5] Та някаква идейка да имате по тоз сложен техно-мюзикъл казус?! [smilie5] [smilie5] [thankyou] [thankyou] [smilie6] [smilie6]

Отговори на това съобщение
 Re: Една музикално-техническа питанка
Автор: Todd   
Дата:   06-02-11 13:32

И нерото прави така ....

[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Една музикално-техническа питанка
Автор: J0R0   
Дата:   06-02-11 14:18

Е колко му е да им наредиш номерата. Докато пишеш и четеш тук ще си го направил пет пъти.

Отговори на това съобщение
 Re: Една музикално-техническа питанка
Автор: Amigo   
Дата:   06-02-11 14:28

J0R0 написа:

> Е колко му е да им наредиш номерата. Докато пишеш и четеш тук
> ще си го направил пет пъти.



ааа, не е баш така, правил съм го, та знам [smilie5] [smilie5] отделно ще трябва да ги копирам от различни папк в една и т.н. [smilie8] затова питам за някакъв по-лесен начин [smilie3] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Една музикално-техническа питанка
Автор: krist   
Дата:   06-02-11 14:39

к'во имаш пред вид под "определена последователност"?

Отговори на това съобщение
 Re: Една музикално-техническа питанка
Автор: terminator   
Дата:   06-02-11 14:50

Ами представи си следната ситуация: отделните парчета не са с имена 1,2,3,4,5,и т.н. а произволни други. Вземаш с мишката парче х от папка у и го слагаш първо в списъка в Неро-то, после вземаш парче х5 от папка у2 и го слагаш второ подред в Нерото, вземаш парче х3 от папка у8 - трето в списъка, вземаш парче х9 от папка у3 - четвърто в списъка. Сега нормално е след записа да се очаква парчетата да са подредени в следния ред: х,х5,х3,х9 - защото така си искал да бъдат и в този ред си ги подредил преди самия запис. Обаче на практика Неро-то ги записва в друга последователност - примерно х3,х5,х9,х...

Отговори на това съобщение
 Re: Една музикално-техническа питанка
Автор: Amigo   
Дата:   06-02-11 14:52

е как кво имам предвид [smilie5] например решавам да си направя диск, в който да има македонско, латино, диско и кво ли не, щото аз харесвам такива миксове [smilie5] [smilie5] или дори и само евъргрийни да са... искам например първо една песен, после втора, трета и т.н. в определена последователност [smilie3] в медиа плейъра това подреждане и пренареждане става много бързо, обаче няма как да го запиша след това на диска [smilie9] [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Една музикално-техническа питанка
Автор: krist   
Дата:   06-02-11 14:58

то, не е сигурно, че както ги запишеш на диска, така после ще ти ги чете плейъра. това, което аз бих ти препоръчал е следното: качи си ги в winamp, подреди си ги бързо както искаш - и там става бързо, и после си запиши playlist файл, който отразява така подредените парчета. тоя файл го записваш после на диска заедно с ме-ре-зетата и когато искаш да ги слушаш, само го кликваш два пъти и всичко ти се отваря в winamp точно както го искаш - сега пробвах дали пази реда - е, пази го.. ако не те кефи winamp, виж дали медиа плейъра поддържа плейлисти..


Отговори на това съобщение
 Re: Една музикално-техническа питанка
Автор: krist   
Дата:   06-02-11 15:21

проверих, и медйа плейъра поддържа плейлисти, и даже неговия плейлист файл се плейва после и от уинамп.. има обаче една тънкост - трябва когато запишеш плейлист-файла, да го запишеш в основната папка, от която надолу ти се намират всички папки с музика. след това, когато записваш на ЦД, всички папки трябва да ги запишеш на диска така както са били в основната папка за музика и плейлист-файлът трябва да е в основната папка на цд-то.. по тоя начин в плейлист-файла пътищата ще останат релативни, а не абсолютни и ще намери файловете върху цд-то.. всичко това го изпробвах сега при мен и бачка..


Отговори на това съобщение
 Re: Една музикално-техническа питанка
Автор: Amigo   
Дата:   06-02-11 15:24

абе в колата нямам нито медиа плеър виндовски, нито уинамп, тези дискове за там ми трябват [smilie5] [smilie5] за вкъщи за какво ми е да ги записвам на диск, като медиа плейъра помни плейлистите [smilie6] [smilie6]

Отговори на това съобщение
 Re: Една музикално-техническа питанка
Автор: krist   
Дата:   06-02-11 15:33

е, в тоя случай ми е трудно да помогна.. може да има някой плъгин за уинамп, който да прави нещо такова, но трябва да се потърси на сайта на уинамп..

Отговори на това съобщение
 Re: Една музикално-техническа питанка
Автор: danvan16   
Дата:   06-02-11 15:42

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Една музикално-техническа питанка
Автор: netLady   
Дата:   06-02-11 16:33

Преименувай ги - тури им номера 1-2-3-...-12 [smilie6]

Отговори на това съобщение
 Re: Една музикално-техническа питанка
Автор: Славов   
Дата:   06-02-11 17:11

Записвай ги 1 по 1 ...... [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Една музикално-техническа питанка
Автор: asahi   
Дата:   06-02-11 17:17

Запиши ги на отделни дискове бе [ezik]

Решението на въпроса ти е в това да разбереш по какъв алгоритъм плеъра в колата подрежда песньовките.

Отговори на това съобщение
 Re: Една музикално-техническа питанка
Автор: Amigo   
Дата:   06-02-11 17:28

трябва да му пиша на чичко Бил, как може таквоз нещо [smilie8] да си оправи плейъра според изискванията на клиентите [ezik] [ezik] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Една музикално-техническа питанка
Автор: tnt   
Дата:   06-02-11 17:33

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Една музикално-техническа питанка
Автор: shpexy   
Дата:   06-02-11 17:38

Амиго, той парите си не може да опрай - ти за плейъра му говориш [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Една музикално-техническа питанка
Автор: Amigo   
Дата:   06-02-11 17:41

Оооо, Шпекси, де си бре човек [smilie5] [smilie5] [beer] [beer] оправям всичко бе, ама с техниката съм най-деликатно-гениален [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Една музикално-техническа питанка
Автор: shpexy   
Дата:   06-02-11 17:53

[beer]
Доста бях в странство, но сега съм си тука вече!

Отговори на това съобщение
 Re: Една музикално-техническа питанка
Автор: Amigo   
Дата:   06-02-11 17:54

дай някое ново парче бе, яко [smilie24] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Една музикално-техническа питанка
Автор: shpexy   
Дата:   06-02-11 18:18

ухх, какво парче викаш ? Чакай, че още не мога да си наредя мислите, камо ли багажа. [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Една музикално-техническа питанка
Автор: asahi   
Дата:   06-02-11 21:12

То па една кола на Амигото - мани-мани. Паркира я на едно нанадолно, че инак пали само с дърпане. Най-добра е на дълго, че не я гаси. Как налива гориво остава малка загаТка.

Отговори на това съобщение
 Re: Една музикално-техническа питанка
Автор: danvan16   
Дата:   06-02-11 23:02

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Една музикално-техническа питанка
Автор: Amigo   
Дата:   06-02-11 23:04

нема да ми говорите кофти неща за пасатчето [smilie22] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.