Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Излезе Zeitgeist Moving Forward (2011)
Автор: danvan16   
Дата:   04-02-11 15:29

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Излезе Zeitgeist Moving Forward (2011)
Автор: danvan16   
Дата:   04-02-11 15:29

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Излезе Zeitgeist Moving Forward (2011)
Автор: Vector   
Дата:   04-02-11 16:46

Дърпам го! Ще гледам с интерес![smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Излезе Zeitgeist Moving Forward (2011)
Автор: IvoZafirov   
Дата:   04-02-11 16:46

Аз даже за първи път я чувам [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Излезе Zeitgeist Moving Forward (2011)
Автор: Vector   
Дата:   04-02-11 16:50

IvoZafirov
изгледай поне първата част. Интересен поглед върху нещата от живота! Но не е за силно лабилни характери![smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Излезе Zeitgeist Moving Forward (2011)
Автор: Amigo   
Дата:   04-02-11 17:00

за 2012 казват ли [smilie8] или за извънземните [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Излезе Zeitgeist Moving Forward (2011)
Автор: n1x0n   
Дата:   04-02-11 17:03

Абеее...и това го обърнаха на франчайз - кофти е когато вярни неща самоцелно се замесват с чисто параноични теории.
След 2-рата част спрях да го гледам.

Отговори на това съобщение
 Re: Излезе Zeitgeist Moving Forward (2011)
Автор: Vector   
Дата:   04-02-11 17:03

Чакай бе, още дърпаме[smilie5] Петък вечер сичко става бавно[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Излезе Zeitgeist Moving Forward (2011)
Автор: danvan16   
Дата:   04-02-11 17:21

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Излезе Zeitgeist Moving Forward (2011)
Автор: грегари   
Дата:   04-02-11 19:42

карат я на принципа-истината, само истината и никога цялата истина.
ще я изгледам и тази част, но ми звучат манипулативно и крайната цел си е чиста утоп ия [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Излезе Zeitgeist Moving Forward (2011)
Автор: danvan16   
Дата:   04-02-11 20:01

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Излезе Zeitgeist Moving Forward (2011)
Автор: Amigo   
Дата:   04-02-11 21:52

та как ще е системата без пари, къв стимул ке има?! [smilie8] [smilie25] [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Излезе Zeitgeist Moving Forward (2011)
Автор: Vector   
Дата:   04-02-11 22:07

Информация! Разменното средство ще е информация! Който има най-много информация и при това навременна, в него ще са ножа и хляба!

Отговори на това съобщение
 Re: Излезе Zeitgeist Moving Forward (2011)
Автор: lumix   
Дата:   05-02-11 21:20

...повечето от нещата са верни![smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Излезе Zeitgeist Moving Forward (2011)
Автор: danvan16   
Дата:   05-02-11 22:17

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Излезе Zeitgeist Moving Forward (2011)
Автор: diandimov   
Дата:   06-02-11 08:41

Линка не отваря, нормално.

И към така наречения "Вектор": разменното средство щяло да е информацията. Ти не си в час!

Информацията е в недостиг при обществата живели в предишните векове. Сега тя е в излишък (но и това е относително, от гледна точка на това ОТ КОЛКО информация има човек).

Сега биснеса е просто ПРОИЗВОДСТВОТО, ПРЕДЛАГАНЕТО, и най- вече МАНИПУЛИРАНЕТО на информацията.

Друг е въпроса че ПСЕВДО- нуждата от тази произведена и манипулирана информация се НАСАЖДА нарочно в хората. И те свикват ЛЕСНО с това! Даже го харесват!

Харесват да са "информирани", и дават по някое левче за това всеки ден. Купуват телевизори...


[smile]


Дъъъъъълга тема.


Отговори на това съобщение
 Re: Излезе Zeitgeist Moving Forward (2011)
Автор: Vinsent   
Дата:   06-02-11 09:06

Кой е първия филм?

Отговори на това съобщение
 Re: Излезе Zeitgeist Moving Forward (2011)
Автор: Danvan16   
Дата:   06-02-11 10:40

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Излезе Zeitgeist Moving Forward (2011)
Автор: diandimov   
Дата:   06-02-11 10:46

Замунда преди 5-6 години съм я отварял...
Оттогава не ме е интересувала.

Нямам намерение да гледам продукции на клиниката за специални болни наречена "Цайтгейст", или как беше там.

И накрая - Епъл ВИНАГИ са виновни!

Отговори на това съобщение
 Re: Излезе Zeitgeist Moving Forward (2011)
Автор: danvan16   
Дата:   06-02-11 11:15

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Излезе Zeitgeist Moving Forward (2011)
Автор: Vector   
Дата:   06-02-11 12:40

Към така наречения "дияндимов":
Приятелю, това за информацията го четох в една статия преди 15-20 години. В нея надълго и нашироко някакъв мастит американски професор, носител на Нобелова награда за н'ам кво си, от още по-мастит американски университет, обясняваше за възможните варианти на развитие на човечеството през следващите 50-100 години в икономически и политически аспект. И всичко за което обясняваше се въртеше около информацията. В смисъл че информацията ще ни залива, ще бъде непрекъснато около нас пренасяна чрез малки и достъпни устройства. И че информацията до толкова ще стане жизнено важна за битието ни, че е възможно да измести парите като разменно средство. Дори още помня точно изречението: "ако нещо може да измести парите, това е информацията"
Е, "дияндимов" (така нарения), сега 20г. след тази статия виждам, че този съвременен Нострадамус до голяма степен е познал, а дали "пророчествата" му за следващите 30-80г. ще се сбъднат... не знам, ама като гледам... май натам отиват нещата. Я се огледай около себе си (ти май живееше в Страната на неограничените възможности, нали!?), колко хора са без "малки и достъпни устройства за пренос на информация"? Туй айфони, туй айпади, таблети и прочие ласмагита-джасмагита....а!?

Я се виж какво си написал:

Сега биснеса е просто ПРОИЗВОДСТВОТО, ПРЕДЛАГАНЕТО, и най- вече МАНИПУЛИРАНЕТО на информацията.

Ами че от тук до превръщането на информацията в разменна монета е една крачка бе, приятелю!

Друг е въпроса че ПСЕВДО- нуждата от тази произведена и манипулирана информация се НАСАЖДА нарочно в хората. И те свикват ЛЕСНО с това! Даже го харесват!

Хе хе, лъжливата информация не може ли да бъде разменно средство!? Също като фалшивите пари, А!?

Ся да не кажеш че твърдя че именно информацията непременно ще измести парите! Не, не... просто казвам че това е напълно възможно, имайки в предвид че нещата се развиват точно в посоката, която беше предвидил (предположил) оня професор. Поне до този момент.


Отговори на това съобщение
 Re: Излезе Zeitgeist Moving Forward (2011)
Автор: danvan16   
Дата:   06-02-11 13:05

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Излезе Zeitgeist Moving Forward (2011)
Автор: fff   
Дата:   06-02-11 13:26

Vector, дефинирай "информация".

Отговори на това съобщение
 Re: Излезе Zeitgeist Moving Forward (2011)
Автор: Vector   
Дата:   06-02-11 13:26

Лошо, лошо... колко да е лошо?[smilie5] Просто квото повикало, таквоз и се обадило[smilie5]
Не го знам какъв технически гений е. Аз темите за смартфоните доскоро само ги скролирах, щот тая работа (смартфоните) не ме вълнуваше, ама май май... ще почне и мен да ме вълнува. Че сегашния ми жиесем няма да е вечен я. Та сигур и мен скоро ще ме налегне дилемата къФ смартфон да си купя[smilie8]
Тогава може и да се допитам до него[smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Излезе Zeitgeist Moving Forward (2011)
Автор: Vector   
Дата:   06-02-11 13:30

fff, в смисъл "информацията като разменно средство" или... !?
Щот е много лесно да пусна линк към Уикипедията[smilie5]



Публикацията е редактирана (06-02-11 13:32)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.