Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 зарзаватчийска тема
Автор: black_swans   
Дата:   30-01-11 12:06

Къде в София или около София човек може да си закупи моркови, които не са с големината на краставици и не омекват след един ден?

Отговори на това съобщение
 Re: зарзаватчийска тема
Автор: boyanb   
Дата:   30-01-11 12:07

на пазара от некоя баба

Отговори на това съобщение
 Re: зарзаватчийска тема
Автор: black_swans   
Дата:   30-01-11 12:07

ми нема

Отговори на това съобщение
 Re: зарзаватчийска тема
Автор: imitev   
Дата:   30-01-11 12:08


В кауфланд в Русе вчера имаше перфектни...

Отговори на това съобщение
 Re: зарзаватчийска тема
Автор: samara   
Дата:   30-01-11 12:13

... дреме ми [smilie8] ... морков не съм ял с години, да не съм заек!!! [ezik] [smilie18] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: зарзаватчийска тема
Автор: Amigo   
Дата:   30-01-11 13:17

ми аз си купувам на Красно село и на Иван Вазов по 5-6 кила наведнъж - държа ги на балкона и са ок [smilie8] ама са само турски и тук-таме оранжерийни български или така казват поне [smilie5] веднъж си взех гръцки и бяха сладки [smilie6]

Отговори на това съобщение
 Re: зарзаватчийска тема
Автор: tnt   
Дата:   30-01-11 14:30

взимай си от най-оранжевите от пазара. Обикновено те са някой холандски сорт и са ок.

Малко по-сладки са от нашите, ама стават.

Отговори на това съобщение
 Re: зарзаватчийска тема
Автор: orlindraganov   
Дата:   30-01-11 14:34

От лидл. Моркови може и да не намериш, ама поне ше се поразкършиш.

Отговори на това съобщение
 Re: зарзаватчийска тема
Автор: Jim__Beam   
Дата:   30-01-11 14:57

... Колкото по-сладки , толкова повече каротин съдържат .... турските са си екстра - прави , здрави , твърди ....... като войнишки к/р ...[smilie7]

... Българските горчат и всеки си е с различна форма .... щото ги садят много близо един до друг , после не ги разсаждат и те не могат да извлекат необходимите им далавери от почвата ..... затва , почват да търсят , да се бутат един друг ...... и стават горчиви криваци [ezik]

... С туй моркуфчи , поздравявам дамите [smilie5]

. https://photo-forum.net/static/forum/2011-01/tvrg7725.JPG
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs620.snc4/58026_1233832022094_1718000136_436504_4182628



.[beer] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: зарзаватчийска тема
Автор: black_swans   
Дата:   30-01-11 18:06

Мерси ви.
Амиго аз по принцип от Красно село пазарувам, щот ми е махлата, ама сега в тия студове всичко е измръзнало. Ходих преди час във въпросния Кауфланд - за първи и последен път ми е, баси народа, баси тълпите, баси морковите по половин метър единия.

Отговори на това съобщение
 Re: зарзаватчийска тема
Автор: Amigo   
Дата:   30-01-11 18:11

стига бе, от Кауфланд, Билла и тем подобните им никога не купувам зарзават [smilie5] [smilie5] на Красно село си има всичко, ама като е голям студ понякога ги няма продавачите [smilie5] [smilie5] българските наистина понякога малко нагарчат, досега турските и гръцките поне на вкус са били ок, щото бая морковен сок съм изпил [smilie5] дали са екологични, това вече не знам [smilie5] [smilie5]

ама вчера имаше на няколко места, щото си купих 5 килца пак [smilie5] [smilie5]



Публикацията е редактирана (30-01-11 18:13)

Отговори на това съобщение
 Re: зарзаватчийска тема
Автор: ejko   
Дата:   30-01-11 18:11

ето тук имаше хубав Плод Зеленчук навремето, аз от него пазарувах, защото поне ако им бяха кофти нещата ми казваха да не взимам:
http://www.bgmaps.com/map/search

би трябвало да не ти е далеч[beer]



Публикацията е редактирана (30-01-11 18:12)

Отговори на това съобщение
 Re: зарзаватчийска тема
Автор: black_swans   
Дата:   30-01-11 18:15

Ежко, не ми се отваря адреЗа. [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: зарзаватчийска тема
Автор: мара   
Дата:   30-01-11 18:22

във фантастико са вкусни и приемливи на размер [smilie5] понякога са в не мнооо търговски вид, ама стаат. за ядене стаат. все пак цели не ги гълтам.

Отговори на това съобщение
 Re: зарзаватчийска тема
Автор: tnt   
Дата:   30-01-11 18:53

пазаря Димитър Петков, ама вече са затворили [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: зарзаватчийска тема
Автор: ejko   
Дата:   30-01-11 19:04

значи на Родопски извор № 24 има магазин на СВА и Плод зеленчукът е точно срещу него в блока долу..., един малък е...

Отговори на това съобщение
 Re: зарзаватчийска тема
Автор: black_swans   
Дата:   30-01-11 20:13

Какво е СВА?
Това да не е на ъгъла с "Пирински проход"?

Отговори на това съобщение
 Re: зарзаватчийска тема
Автор: black_swans   
Дата:   30-01-11 20:13

Миго, като ги държиш на балкона, не замръзват ли?

Отговори на това съобщение
 Re: зарзаватчийска тема
Автор: Amigo   
Дата:   30-01-11 20:15

не бе, стават хладнички [smilie5] [smilie5] все пак балконът е остъклен [smilie3] [smilie6] 5 килца са ми за 5 дена [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: зарзаватчийска тема
Автор: sunnyshot   
Дата:   30-01-11 20:25

Amigo, и ти ли Бруте [smilie5]

Около мен едно човече пука по 5 паунда моркови на ден под формата на сок. До козирката ми идва от пазаруване на моркови и ябълки (органик, разбира се)[smilie5]

Ще ми пишеш ли (може и на лични) какво още ядеш?

[beer]


Отговори на това съобщение
 Re: зарзаватчийска тема
Автор: Amigo   
Дата:   30-01-11 20:28

[smilie10] [smilie10] [smilie18] [smilie18] в момента съм на диета, щото се боря с едни килца излишни, ама съгреших тези дни с шоколад [smilie5] [smilie5] [smilie21] то и без тва без туй удоволствие ще ми поникнат крилца [smilie18] [smilie18] сладолед не съм ял вече 2 месеца [smilie10] [smilie10] иначе рупам плод и зеленчук, ядки, пици понякога, ама рядко, тестени много рядко ям... абе преди се хранех много здравословно, но последните години малко сдадох фронта [smilie8] ще трябва да се зимам в ръце [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: зарзаватчийска тема
Автор: danvan16   
Дата:   30-01-11 20:36

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: зарзаватчийска тема
Автор: Amigo   
Дата:   30-01-11 20:39

аме аз съм на протеин в момента бре - обезмаслени [ezik] [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: зарзаватчийска тема
Автор: danvan16   
Дата:   30-01-11 20:46

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: зарзаватчийска тема
Автор: ejko   
Дата:   30-01-11 21:28

СВА предполагам е някакава верига, защото така пише на супермаркета, иначе е много близо до ъгъла с Пирински проход. Вървиш по Пирински проход, стигаш Родопски извор, на ъгъла има една аптека, ти завиваш по Родопски извор около 10-15 метра, от ляво ти е супермаркета, на който пише СВА, а от дясно, точно срещу него едно невзрачно "плод-зеленчуче". Преди като живеех там, само от там пазарувах, не ми се е случвало да ми кажат, че нещо е хубаво и то да не е било. Само дето е маааалко по скъпо отколкото на пазара, но то е нормално, заради помещението, но пък през зимата не мръзнат стоките...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.