Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Усещате ли новите енергии?!
Автор: Amigo   
Дата:   29-01-11 20:53

[smilie11] [smilie8] Серизно питам! [smilie8] [smilie25] [smilie25] [smilie5] [smilie5]
Цитирам едно послание: Мощен поток от елементарни частици, идващ от център на нашата галактика, от известно време бомбардира Земята. Изключителното за този поток е, че частиците пребивават едновременно в различни измерения или паралелни светове. С други думи те буквално разтърсват познатата ни реалност, разчупват рамките и ни отварят за собствената ни многоизмерност. [smilie11] [smilie8]


Та нещо да сте усетили напоследък?! [smilie8] [smilie5] [smilie5] Напъни за просветление, виждане в минало и бъдеще, проникване в нови измерения, развитие на тайнствени сили... [smilie8] [smilie8] Я споделете! [smilie6] [smilie6] [smilie5] [smilie5] [thankyou] [thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: Усещате ли новите енергии?!
Автор: danvan16   
Дата:   29-01-11 20:54

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Усещате ли новите енергии?!
Автор: Императорът.   
Дата:   29-01-11 20:56

Затуй ли ми се струва, че някои съфорумци живеят в паралелно измерение, съдейки по изказванията им? [smilie8] [smilie18] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Усещате ли новите енергии?!
Автор: gbrain   
Дата:   29-01-11 20:56

По-малко се напъвам в тоалетната напоследък, щото ям мюсли или е от частиците

Отговори на това съобщение
 Re: Усещате ли новите енергии?!
Автор: Amigo   
Дата:   29-01-11 20:56

danvan16 написа:

> Да днеска забравих нещо в къщи и се връщах от другия край на
> града да го взема [smilie18] [smilie18] [smilie18]



Е, тва са добре известните стари назадничави енергии [smilie18] [smilie18] [ezik] [ezik] Значи новите частици още не са те облъчили [smilie11] [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Усещате ли новите енергии?!
Автор: kaiser.soze   
Дата:   29-01-11 20:59

дааааааааа, усещам[smilie5]
чувствам се много добре и жъна успехи[smilie5]


[beer]

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Усещате ли новите енергии?!
Автор: danvan16   
Дата:   29-01-11 20:59

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Усещате ли новите енергии?!
Автор: slivenski   
Дата:   29-01-11 21:01

То като избухне Бетелгейзето, ше видите вие един прилив на енергия и частици... гама радиация... [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: Усещате ли новите енергии?!
Автор: Amigo   
Дата:   29-01-11 21:04

[smilie18] [smilie18] ама може и колайдерът да мъти водата на галактическите енергии, знае ли човек... [smilie11] [smilie8] между другото кво стана с него, бълва ли частици или само смуче манги за безсмислени тестове [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Усещате ли новите енергии?!
Автор: e-mil   
Дата:   29-01-11 21:04

"...те буквално разтърсват познатата ни реалност"

Пък аз се чудя защо не мога да си намеря единия чорап.

Отговори на това съобщение
 Re: Усещате ли новите енергии?!
Автор: Amigo   
Дата:   29-01-11 21:05

е, то от чорапите се почва... важното е обаче да можеш да си намираш и двете глави, че иначе лоша работа [smilie18] [smilie18] [smilie8] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Усещате ли новите енергии?!
Автор: e-mil   
Дата:   29-01-11 21:07

И 16-те глави на харддиска ми са си тук, благодаря!

Отговори на това съобщение
 Re: Усещате ли новите енергии?!
Автор: doca   
Дата:   29-01-11 21:11

И мен ма цепи една глава, от обедната дажба ли е или от частиците/забраих ги кви бяха/.
Дали да не взема една чашка уиски за успокоително[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Усещате ли новите енергии?!
Автор: danvan16   
Дата:   29-01-11 21:13

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Усещате ли новите енергии?!
Автор: Amigo   
Дата:   29-01-11 21:14

давайте по-серьозно, другари [smilie8] ще ставаме астронавти май скоро [smilie8] [smilie5] [smilie5] с тез енергии направо ще се изнасяме на астрално ниво [smilie5] [smilie5] [smilie6] [smilie6]

Отговори на това съобщение
 Re: Усещате ли новите енергии?!
Автор: elrisha   
Дата:   29-01-11 21:22

Всъщност..колкото и да ви избива на майтап,аз усещам че напоследък "има нещо". Сънувам неща,които ужасно много ми се иска никога да не се случват и не касаят конкретно мен,а човечеството. Сега,преди да сте ме заляли с идиотизми, да кажа,че преди така преживях цунами на сън..ужасно реалистично, с мирис,вкус,звук.. и скоро след това гледахме по новините какво става в Индонезия..
Още по-гадното е,че сегашните ми сънища се повтарят,т.е. сънувала съм го веднъж..минава време и го сънувам пак,като в съня си обяснявам на хората около мен,че това вече съм го сънувала и знам какво се случва и как да се предпазим..

Абе.....май трябваше да си трая...


Отговори на това съобщение
 Re: Усещате ли новите енергии?!
Автор: gbrain   
Дата:   29-01-11 21:24

http://vbox7.com/play:cd452513

Отговори на това съобщение
 Re: Усещате ли новите енергии?!
Автор: Amigo   
Дата:   29-01-11 21:25

elrisha написа:

> Всъщност..колкото и да ви избива на майтап,аз усещам че
> напоследък "има нещо". Сънувам неща,които ужасно много ми се
> иска никога да не се случват и не касаят конкретно мен,а
> човечеството. Сега,преди да сте ме заляли с идиотизми, да
> кажа,че преди така преживях цунами на сън..ужасно реалистично,
> с мирис,вкус,звук.. и скоро след това гледахме по новините
> какво става в Индонезия..
> Още по-гадното е,че сегашните ми сънища се повтарят,т.е.
> сънувала съм го веднъж..минава време и го сънувам пак,като в
> съня си обяснявам на хората около мен,че това вече съм го
> сънувала и знам какво се случва и как да се предпазим..
>
> Абе.....май трябваше да си трая...
>




ами сподели де - какво сънуваш и как да се пазим?! [smilie10] [smilie10] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Усещате ли новите енергии?!
Автор: Amigo   
Дата:   29-01-11 21:30

между другото имам приятелка, която е лекар, и тя от няколко години ме облъчва с приказки за тези енергии [smilie8] ходи по курсове и семинари за енергийно развитие и ми вика, че сме щели да се трансформираме скоро [smilie10] [smilie10] питам я, убу де, как си я представя тази трансформация - на ангели ли ще се превърнем или какво [smilie11] [smilie5] не може да ми каже, но настоава, че сме щели да минаваме в друго измерение... [smilie8] [smilie6] [smilie6]

Отговори на това съобщение
 Re: Усещате ли новите енергии?!
Автор: asahi   
Дата:   29-01-11 21:31

От това ли ми рипа хвърчилета през час?

Отговори на това съобщение
 Re: Усещате ли новите енергии?!
Автор: elrisha   
Дата:   29-01-11 21:35

Мога да кажа само,че ако видите струпвания на странни черни облаци ,които се движат бързо и променят формата си..и има нещо като светкавици.. и тези облаци образуват нещо като "крак" ,с който нанасят унищожителен удар , трябва да се крием под земята и да изключваме всичко,свързано в елмрежата,да се отървем от мобилните телефони и изобщо всичко,което излъчва..защото странните облаци имат и странната възможност да "скенират" сградите,но не успяват да го правят под земята...

Абе звучи ужасно налудничево и си представям какво си мислят 99% от вас " арее,и тая изперка!",но...знае ли пък човек?! Не за пръв и последен път на този свят се случва да има по-сензитивни хора,които да усещат,предвиждат неща..и без да са луди.


Отговори на това съобщение
 Re: Усещате ли новите енергии?!
Автор: elrisha   
Дата:   29-01-11 21:38

Е, аз не ходя по семинари,не чета такава литература и дори не ме влече да гледам фантастични филми..просто си сънувам от време на време такива странности. Обикновено се стряскам и се опитвам да се разведря с други мисли,но се е случвало да сънувам,събуждам се,ставам,пуша цигара,лапам една лъжица мед,лягам,заспивам и ..отврат - сънят ми продължава от момента,в който е спрял.[smilie9]

Отговори на това съобщение
 Re: Усещате ли новите енергии?!
Автор: Amigo   
Дата:   29-01-11 21:38

[smilie10] [smilie10] [smilie10] това ми прилича на Война на световете, ама там го правеха извънземните [smilie8] [smilie21] тези облаци да не са нещо разумни и гадни по природа, що ще ни трепят?! [smilie11] [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Усещате ли новите енергии?!
Автор: elrisha   
Дата:   29-01-11 21:41

Ами,Амиго, незнам на какво прилича..пак казвам - не гледам такива филми,не чета такива книги.. иначе да, тези облаци са разумни в съня ми и дори си правят гавра с паникьосаните хора..

Отговори на това съобщение
 Re: Усещате ли новите енергии?!
Автор: lillia   
Дата:   29-01-11 21:44

Аз пък преди няколко дни сънувах че съм насред някакви небостъргачи и всичките започнаха да падат.[smilie10]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.