Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Ей, големи гадове!
Автор: Amigo   
Дата:   26-01-11 18:52

Днес някакъв катил се обажда на баща ми на домашния телефон с преправен глас и му казва, че съм катастрофирал и трябва да занесе пари, защото иначе лоша работа. [smilie23] [smilie9] Баща ми му теглил една майна, обаче ми звъни все пак на мобилния, за да види как съм. И звъннал в полицията естествено, а от там биха могли да засекат номера, предполагам, ама едва ли ще си дадат зор. [cool] Как тези идиоти намират номера, до които би трябвало да нямат достъп, и които са известни само на ограничен кръг от хора?! [smilie9] [smilie9] Всъщност уж си взимаш номер при условие, че той няма да бъде правен обществено достояние, а от разни фирми или агенции ти звънят и ти предлагат анкети! [smilie9] [smilie9]

Отговори на това съобщение
 Re: Ей, големи гадове!
Автор: zahar4e   
Дата:   26-01-11 18:55

Гадове. [smilie22]
Добре че баща ти се е усетил.


Отговори на това съобщение
 Re: Ей, големи гадове!
Автор: atrifonov   
Дата:   26-01-11 18:57

същият случай с дядо ми, но той почти се вързал до момента в който гада направил фаталната грешка да го нарече татко, а баща ми бог да го прости загина преди 15 години

Отговори на това съобщение
 Re: Ей, големи гадове!
Автор: ogimag   
Дата:   26-01-11 19:17

Нека да се обади! Поне мангалите да хвърлят картата и да не звънят от нея.

Отговори на това съобщение
 Re: Ей, големи гадове!
Автор: tnt   
Дата:   26-01-11 20:23

[smilie23] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Ей, големи гадове!
Автор: мара   
Дата:   26-01-11 20:27

измамници винаги е имало. ама ся май са повече.

Отговори на това съобщение
 Re: Ей, големи гадове!
Автор: fff   
Дата:   26-01-11 20:32

Определя се среща за даване на парите и другото го оставям на фантазията ви [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Ей, големи гадове!
Автор: Todd   
Дата:   26-01-11 20:37

на мойта майка и се бяха обадили - даже пред къщата са чакали .

Но добре че бил комшията да я види как се мота та ми звънна .

Казах му да влезе у нас , де е ключа за пушката и патроните .Аз ще ги лежа - ама бяха избягали .

А на дъртата 100 000 пъти съм и говорил ... ама старост нерадост.

[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Ей, големи гадове!
Автор: netLady   
Дата:   26-01-11 20:47

И на майка ми звъняха. От името на сестра ми. Дали и инструкции. След като приключили тя се опитала да се свърже със сестра ми - телефона й извън обхват. Звъняла на мен, на зет ми, на племенниците,... Уплашила се, че може би наистина има катастрофа и затова не може да се свърже с нас. Намерила парите, успокоила се и когато тръгнала да ги носи(някъде в Слатина) се усетила и се обадила в 6РПУ. Там дори и # на телефона, на който трябвало да се обади не са поискали и я отпратили. Същите й се бяха обаждали отново след месец - два.
Но голям тормоз си е. И на мен ми се обаждаха, но случиха служебен телефон, който на никой от роднините не е известен, та затова се светнах веднага. А и беше аматьорче та доста се погаврих с него.[smilie6]

Отговори на това съобщение
 Re: Ей, големи гадове!
Автор: danvan16   
Дата:   26-01-11 20:55

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Ей, големи гадове!
Автор: netLady   
Дата:   26-01-11 21:05

За стационарните телефони е просто - от старите телефонни указатели. Там и адреса ти има.

Отговори на това съобщение
 Re: Ей, големи гадове!
Автор: PeterPAN   
Дата:   26-01-11 21:16

на тъщата го бяха направили този номер 1-2 дена след като сина и (на жена ми брата) си беше регистрирал колата в кат

[smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Ей, големи гадове!
Автор: PeterPAN   
Дата:   26-01-11 21:17

добре Че веднага беше успяла да се свържи с него...

Отговори на това съобщение
 Re: Ей, големи гадове!
Автор: alex1954   
Дата:   26-01-11 21:56

Тя и мойта майка вече два пъти буквално ги псува такива, но вдига кръвно и веднага почва да звъни на брат ми и на мене.Само дертове със здравето й!Тези са изроди!


Отговори на това съобщение
 Re: Ей, големи гадове!
Автор: IvoZafirov   
Дата:   26-01-11 21:58

Педераси долни!
[smilie23]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.