Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Въпрос за каско
Автор: amplified   
Дата:   23-01-11 13:46

Имам тука един проблем дето ме мъчи...
Преди месец съм минал каско за предна броян осуркана на паркинг от ляво обаче, днес минах през някакъв камък на улицата и ми се счупи на едно място подкалника и леко предната броня от вътре при подкалника, обаче от ДЯСНО. Още не съм я карал да оправят бронята от ляво. Колата е под 3 години в Алианц какво да правя, да я водя пак да я описват или ще ми я оправят наведнъж с описаното от ляво?

Чудя се дали да им се обаждам въобще... Някой вещо лице има ли тука да ме светне?

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за каско
Автор: Dani_Koev_BG   
Дата:   23-01-11 13:50

Те във възлагателното писмо са ти написали смяна (или пребоядисване - според зависи) на броня. Никой няма да ти оправя подкалника, ако не го пише. Трябва да заведеш нова щета. [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за каско
Автор: navy   
Дата:   23-01-11 13:50

Ако е маркирана като цял детайл... ще ти я оправят според мен.
Но ако имаш възлагателно писмо вече и там е предвидена само за боядисване... не знам.

Мен ме ядосва факта, че вече в тия застрахователни простотии клиента трябва да участва с % самоучастие [smilie23]

Дефакто ти си плащаш каското, застрахован си, но ако събитието е по твоя вина или дори не си виновен, но не е установен кой е - например събитие на паркинг, ти плащаш някакъв % от ремонта...

Пълна идиотщина...

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за каско
Автор: amplified   
Дата:   23-01-11 13:53

Пише боя на целия детайл. Аз не искам да ми оправят подкалника, само където бронята се държи за него е леко счупена. Казвам леко защото е незабележимо отвън дори.

Точно не ми се ходи да я водя пак, щото пак ще трябва да пиша на паркинг, а по лош късмет тая кола и се случиха само такива щети и то не да си измислям, че е паркинг, ами на платени паркинзи все нещо става.

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за каско
Автор: docenta   
Дата:   23-01-11 14:15

Ходи пак да заведеш щета.

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за каско
Автор: amplified   
Дата:   23-01-11 17:56

Как да я водя тая щета т.е. да пиша че съм минал през камък ли?

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за каско
Автор: navy   
Дата:   23-01-11 17:57

Излез с номера, че не са ти я огледали както хората предния път [smilie18]
Демек инсцинирай рекламация [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за каско
Автор: amplified   
Дата:   24-01-11 01:25

Имам няколко дни да си помисля, да не вземат да ми отменят каското след толкова щети на паркинг?

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за каско
Автор: amplified   
Дата:   26-01-11 11:43

Оправих си проблема [ezik] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.