Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Край на пушенето
Автор: pmartinov   
Дата:   18-01-11 20:26

в малките заведения от лятото









[thankyou] [smilie24] [thankyou]


Отговори на това съобщение
 Re: Край на пушенето
Автор: asahi   
Дата:   18-01-11 20:29

Можеше и по-рано.

Отговори на това съобщение
 Re: Край на пушенето
Автор: nodoubt   
Дата:   18-01-11 20:35

https://photo-forum.net/static/forum/2011-01/ykfs9178.JPG


Отговори на това съобщение
 Re: Край на пушенето
Автор: lillia   
Дата:   18-01-11 20:40

Утре няма да пуша, заклевам се. Аман от фасове[thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: Край на пушенето
Автор: vinse   
Дата:   18-01-11 20:40

по-добре късно отколкото никога [thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: Край на пушенето
Автор: канювигй   
Дата:   19-01-11 15:03

.....



Публикацията е редактирана (19-01-11 15:04)

Отговори на това съобщение
 Re: Край на пушенето
Автор: Dani_Koev_BG   
Дата:   19-01-11 15:07

[beer] [beer] [beer] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [thankyou] [thankyou] [thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: Край на пушенето
Автор: chicken   
Дата:   19-01-11 19:15

Как го мислите, че ще стане само в малките да не се пуши? Да забранят навсякъде, ОК. Ама в кафето до мен да се пуши щото е 60 квадрата а при мен не някак си не ми понася. Както и да е, това няма да го бъде.

Отговори на това съобщение
 Re: Край на пушенето
Автор: мара   
Дата:   19-01-11 19:17

понякога си мисля, че средностатистическият ковач на закони има около 75% КИ. а избирателят му - 74%

Отговори на това съобщение
 Re: Край на пушенето
Автор: мара   
Дата:   19-01-11 19:17

....а понякога мисля, че съм бяла и добра...

Отговори на това съобщение
 Re: Край на пушенето
Автор: lillia   
Дата:   19-01-11 19:18

Тея китайци са ми дали люти спагети. Това няма общо, но от лютото ми се допуши [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Край на пушенето
Автор: slivenski   
Дата:   19-01-11 19:19

chicken, аз пуша, но ако в твоето заведение не се пуши, бих идвал при теб, а не в съседното, в което се пуши. Винаги може човек да излезе навън за 5 минути за цигара, вместо да се вмирисва в някакви осмърдяни кръчми. Една от причините да не ходя по такива заведения напоследък е точно димът от цигарите. Последното беше малко преди нова година. Хем пуснали вътре някакъв вентилатор и умираш от студ, хем лисичарник... Мизерия пълна... [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Край на пушенето
Автор: Veronique   
Дата:   19-01-11 19:24

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Край на пушенето
Автор: djogata   
Дата:   19-01-11 19:30

Уф, кой ви каза, че ще ви намалее клиентелата.

Аз примерно предпочитам да седна на места, където не се пуши. Даже бих ходил по-често на кафе, ако не се пушеше. Предполагам има и много други като мен.

Тази зима търсех под дърво и камък заведение за непушачи - много ме беше яд, че практически няма такива..

Отговори на това съобщение
 Re: Край на пушенето
Автор: georgi969   
Дата:   19-01-11 19:32

Точно така!
Забрана навсякъде.Както е в белите държави.
Пушачите да си пушат навън.Както в белите държави.

Отговори на това съобщение
 Re: Край на пушенето
Автор: мара   
Дата:   19-01-11 19:34

аз съм пушачка. и не обичам да ми е задимено. или яка климатизация, или никво пушене вътре. освен в "пушком". тва е.

Отговори на това съобщение
 Re: Край на пушенето
Автор: chicken   
Дата:   19-01-11 19:39

Градски, Всичко хубаво, ама както съм казвал и друг път, на пръстите на едната ми ръка се броят хората, оплакали се от задимяване при мен. А статискита сочи, че ако чакам на форумските непушачи (като djogata може би) ше си умра гладен. Друга статистика сочи, че голяма част от форумските непушачи са леко врътливи като фурнаджийски лопати и всъщност твърдоста на позицията им за неходене в задимени заведения е според зависи.
Както казах, да забранят навсякъде. Ама тези п...далски номера....Ма то това говори и за хората, които са ги избрали и ги подкрепят



Публикацията е редактирана (19-01-11 19:41)

Отговори на това съобщение
 Re: Край на пушенето
Автор: slivenski   
Дата:   19-01-11 19:42

Ей, ще взема да мина някой ден, да пия една Сливенска перла... Все не остава време... :-)))

[beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Край на пушенето
Автор: chicken   
Дата:   19-01-11 19:45

Аз пък съм непушач. И съм по 16 часа в моето заведение. И държа докато има заведения в които се пуши да се пуши и в моето.
Като излезем с малкия и ние обикаляме като улични псета да търсим непушаческо място, но не циврим като ненае...ни ученички. Като забранят навсекъде хубаво. Дори се бях обзаложил, че ще стане още това лято. А те замазват с пе..лски изпълнения

Отговори на това съобщение
 Re: Край на пушенето
Автор: djogata   
Дата:   19-01-11 19:47

Чикън, издишай брат [smilie18]

Защо си мислиш, че всички в тая държава са пушачи? Под 50 процента са. Така че със заведение за непушачи се целиш в по-голямата част от хората [smilie5]

Ако наистина почне да се спазва забраната, хората много бързо ще се научат къде е по-приятно [smilie21]



[smilie7] [smilie7] [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Край на пушенето
Автор: chicken   
Дата:   19-01-11 19:48

А, градски, Перлата я спрях. На тази цена този бълвоч.... Не остана такова нещо освен домашното. Грозде почти няма, изкупната цена е никаква и хората си го кътат за казана. Купешкото от какво е не знам кой може да каже. А имаше на времето едни високи и тесни шишета в картонени кутии.. А осемдесете как вървеше за подкупи...

Отговори на това съобщение
 Re: Край на пушенето
Автор: georgi969   
Дата:   19-01-11 19:51

Когато се забрани пушенето навсякъде факторът "пуши се-не се пуши" ще отпадне като мотив за избор.Така и притесненията на Чикъна ще отпаднат.

Отговори на това съобщение
 Re: Край на пушенето
Автор: chicken   
Дата:   19-01-11 19:52

djogata, позволи ми да съм по-в реалноста от теб. Само като хвърля един поглед в момента и издиша непушаческата теория. Квото и да си говорим, или трябва да спрат навсякъде или да остане това положение. Който може да си го позволи взима решение в полза на непушачите. Има заведения с име и клиентела дето празни няма да останат. Мога само да им завиждам. Ама малките кво да правим.
Като забранят тотално и пушачите останат без избор става по-различно

Отговори на това съобщение
 Re: Край на пушенето
Автор: ahead   
Дата:   19-01-11 19:54

до лятото на делавера ще са до 50кв.м. зведенията, сега по-голяма част от големите станах за непушачи след като няма смисъл да правиш ремонти след като след 1 г. сигурно ще въведат пълна забрана

Отговори на това съобщение
 Re: Край на пушенето
Автор: chicken   
Дата:   19-01-11 19:54

Ето, georgi969 уцели десятката

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.