Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Riverside отново в София !
Автор: slyn4ogled   
Дата:   15-01-11 00:34

За тези като мен, дето изпуснахме по една или друга причина първия им концерт, има приятна изненада...
Мариуш Дуда обяви на страничката си във Facebook, че тази година пак ще посетят България - при това на същата дата - 09 Май. Два дена по-късно това бе потвърдено и на официалния сайт на групата -

http://www.riverside.art.pl/en/concerts
Не помня кои от съфорумците са били на първия концерт, но по моему това е събитие, което никой уважаващ себе си фен на Прогресив Рока не трябва да пропуска... Аз лично се мразя, задето не присъствах, и мисля тази година (живот и здраве...) да наваксам !
И за да внесем малко чаромат на новината :

Riverside - The Curtain Falls (Reality Dream Live) - размазващо просто ...

Riverside - O2 Panic Room [Official] - малко по-тежичко ...

Ай наздраве на съмишлениците, както се казва - see you there ! [beer]

P.S. Ако пък някой е бил, и има някакви снимки от концерта миналата година - ще съм благодарен да споделите [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Riverside отново в София !
Автор: exo99   
Дата:   15-01-11 02:12

[smilie24] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Riverside отново в София !
Автор: itilien   
Дата:   15-01-11 05:13

И аз изпуснах предния, сега дано да мога да ида

Отговори на това съобщение
 Re: Riverside отново в София !
Автор: diandimov   
Дата:   15-01-11 06:23

Ривърсайд. Помислих, че са комшии от LA.
Но не - те пУляци!

Thanks!

Отговори на това съобщение
 Re: Riverside отново в София !
Автор: slyn4ogled   
Дата:   04-02-11 23:30

Билетите са вече в продажба - на сайта на eventim.bg можете дори да си изберете място в залата :)

P.S. Концерта е на 09 Май 2011 (понеделник) в зала "България" - София, ул "Аксаков" N:1 [thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: Riverside отново в София !
Автор: odut   
Дата:   05-02-11 10:25

Снимки нямам понеже реших да се насладя на магията, която сътвориха Мариуш Дуда и компания. Беше велико. За съжаление аз сигурно ще пропусна този път.


Отговори на това съобщение
 Re: Riverside отново в София !
Автор: slyn4ogled   
Дата:   10-05-11 14:22

Концерта на Riverside снощи беше просто размазващ - много качествена музика, много качествен саунд в залата, много качествени фенове ...
Бяхме особено поласкани, защото специално за България групата промени сет-листа си по молба на феновете [beer] - "The Curtain Falls" е уникален завършек за едно такова събитие, а в това турне не е свирена другаде освен тук, за нас! [cool]
Чухме и две от новите композиции от току-що излязлото ЕР "Memories in my head", което се продава само на концертите от юбилейното турне (10th Anniversary Tour).
Чуйте и се насладете :
[URL=http://www.youtube.com/watch?v=ET_n2pZL-EI]Riverside - Forgotten Land[/URL]

За съжаление с калпавото апаратче, което успях да внеса, не можах да снимам кой-знае какво. Ако някой е успял да щракне нещо добро нека покаже.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.