Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Никой ли не снима сафарито на летище Горна Оряховица
Автор: Стефан   
Дата:   13-01-11 11:10

Ехо, горнооряховската група, никой ли не снима сафарито дето се е заформило при вас?[smilie5] Днес разбирам че от понеделник летището е затворено заради елен влязъл в периметъра дето не могат да го изкарат:

Международното летище в Горна Оряховица днес бе принудително затворено не заради гъста мъгла или полицейска акция, а заради... елен


Ето как са се развили нещата при гонката:

Ялова хайка за елен на горнооряховското летище

Че и на всичкото отгоре според някои информации елена едва ли не е посрещнал група ловци пристигащи на лов, едва ли не като реклама, дивеча да ги посрещне още на летището[cool] :

Елена се появил преди дни, точно когато с чартърен полет група чехи пристигнали в България за подборен лов.

Споменват се за възможен отстрел или прогонване от въздуха, направо си ги представих как го гонят с хеликоптер и се сетих за онзи култов новозенландски филм от 80-те години "Надпревара за Янки Зефир" [smilie5] [smilie5] [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Никой ли не снима сафарито на летище Горна Оряховица
Автор: nastradin2   
Дата:   13-01-11 12:02

То пък на Горна един трафик,едни полети, едни чартъри...мани, мани[cool] Добре, че са учебните полети, че да не заспят тотално...[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Никой ли не снима сафарито на летище Горна Оряховица
Автор: IvoZafirov   
Дата:   13-01-11 12:15

Международното летище!!!!!
А стига бе! Направо ме изумиха!

Щом в ГО има международно летище сигурно в Харманли това дето го строят е космодрум.

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Баси колко правописни грешки съм допуснал..[smilie8]



Публикацията е редактирана (13-01-11 12:19)

Отговори на това съобщение
 Re: Никой ли не снима сафарито на летище Горна Оряховица
Автор: tnt   
Дата:   13-01-11 12:26

ти да видиш какво международно летище има в Перник!

Отговори на това съобщение
 Re: Никой ли не снима сафарито на летище Горна Оряховица
Автор: nastradin2   
Дата:   13-01-11 13:58

Иво, Горна наистина е със статут международно. Да му се чудиш на акъла на тоя, дето им го е давал...ГД"ГВА" им го даде...нали и те трябва да преживяват...деба и дебелосерците им нйедни, деба[smilie9] [ezik] [ezik] [ezik] [smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re: Никой ли не снима сафарито на летище Горна Оряховица
Автор: Стефан   
Дата:   13-01-11 14:29

Ми международо е! Нещо против? Или на северна България не и се полага да има международно летище освен чак варненското?[smilie22]


Отговори на това съобщение
 Re: Никой ли не снима сафарито на летище Горна Оряховица
Автор: nastradin2   
Дата:   13-01-11 14:33

Нищо против. Ама що му демонтираха ИЛС-а преди две години? И сега може да се каца само през деня и то при добра видимост? А Горна наистина си беше много добро летище и като разположение, и като резервно.
Стефане, аз съм кацал на Горна, още кога си имаше редовна линия София-Горна Оряховица.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.