Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 apple, vlc
Автор: yuguduruk   
Дата:   12-01-11 00:46

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: apple, vlc
Автор: dikimee   
Дата:   12-01-11 01:02

имаше го, сега го няма, скоро ще го има пак.

Отговори на това съобщение
 Re: apple, vlc
Автор: navy   
Дата:   12-01-11 01:05

има по хубав, със субтитри, макар че... кой гледа филми на такъв размер [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: apple, vlc
Автор: yuguduruk   
Дата:   12-01-11 01:07

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: apple, vlc
Автор: ALBIREO   
Дата:   12-01-11 01:10

Кой-кого ритнал и какъв му бил размерът? [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: apple, vlc
Автор: navy   
Дата:   12-01-11 01:35

то вече хората на хубави 15-17 инчови нотбуци/монитори ги е гнус да гледат хубави филми, вие за мобилни устройства ми говорите [smilie18]
При условие, че има бол ХДТВ филми и хубави плазми/лед лсд-та по магазините... що за куку трябва да си, за да седнеш да гледаш филм на 3-4... било то и 5 инча [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: apple, vlc
Автор: yuguduruk   
Дата:   12-01-11 01:38

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: apple, vlc
Автор: vinse   
Дата:   12-01-11 07:46

Автор: navy
Дата: 12-01-11 01:35

то вече хората на хубави 15-17 инчови нотбуци/монитори ги е гнус да гледат хубави филми, вие за мобилни устройства ми говорите

истинския мак-фен винаги ще си намери оправдание за това как дадено нещо не му е нужно [smilie7] я хардуер я софтуер [smilie18]



Публикацията е редактирана (12-01-11 08:02)

Отговори на това съобщение
 Re: apple, vlc
Автор: Navy   
Дата:   12-01-11 08:16

Истинският макфен не си губи времето с излишни неща!
Снощи пуснах Хдтв семпъл mkv от замундата на айфона - ми тръгна със субтитрите. Със зор и насичане, ама хдтв! И тръгна ;)

Отговори на това съобщение
 Re: apple, vlc
Автор: yuguduruk   
Дата:   12-01-11 08:23

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: apple, vlc
Автор: asahi   
Дата:   12-01-11 09:18

За много години, Джошка.

Отговори на това съобщение
 Re: apple, vlc
Автор: ken   
Дата:   12-01-11 09:25

махат всичко което е с лиценз GPL ....

Отговори на това съобщение
 Re: apple, vlc
Автор: ivodam   
Дата:   12-01-11 09:26

Затова пък VLC скоро пускат версия за Андроид, може двете събития да са свързани, знае ли човек? [smilie8]

Аз така или иначе съм супердоволен от mVideoPlayer, и ми е все тая.

Ако пътуваш някъде с влак или самолет, много си е удобно даже да си позяпаш нещо на екранчето. Не знам колко от вас са пробвали да отварят лаптоп в самолет - супернеудобно е.

[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: apple, vlc
Автор: yuguduruk   
Дата:   12-01-11 09:33

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: apple, vlc
Автор: Will   
Дата:   12-01-11 09:36

Чекай малко, [smile] екранчето на това фулл ХД нейтив резолюция ли поддържа??? [smilie18]
Или това само идва да покаже, че процесорчето му е яко?

> Снощи пуснах Хдтв семпъл mkv от замундата на айфона - ми тръгна
> със субтитрите. Със зор и насичане, ама хдтв! И тръгна ;)


Отговори на това съобщение
 Re: apple, vlc
Автор: ivodam   
Дата:   12-01-11 09:40

Will: Поддържа чушки екранчето. За ХДТВ има смисъл както са новите ЛГ Оптимус 2х, които имат ХДМИ извод и директно го блъскаш в талавизора, и върви без проблем, ама тука вече говорим за двуядрен процесор.


[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: apple, vlc
Автор: chill   
Дата:   12-01-11 09:41

На Navy е FullHD.
На останалите - не толкова фулл. [ezik]


Отговори на това съобщение
 Re: apple, vlc
Автор: deltalink   
Дата:   12-01-11 09:41

OPlayer HD - 4 euro за iПъна и 2.4 euro за iФоня
плаейва всичко + субс + самба и фтп

Отговори на това съобщение
 Re: apple, vlc
Автор: ivodam   
Дата:   12-01-11 09:43

vinse: Много ме кефи новопокръстения макфен като открива топлата вода. Вчера се тръшкаше, че намерил програма, която му показва болниците и кафенетата около локацията му. Нещо, което върви в Андроида стандартно като системно приложение с името Places.


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: apple, vlc
Автор: djogata   
Дата:   12-01-11 09:47

Автор: ivodam
Дата: 12-01-11 09:43

намерил програма, която му показва болниците и кафенетата около локацията му. Нещо, което върви в Андроида стандартно като системно приложение с името Places.


Не само в Андроида, такова нещо има от край време за абсолютно на всички операционни системи - трябва ти само гугъл мапс (а те имат версия за УинМобайл, Симбиан, Андроид, Блекбери и т.н.)

Отговори на това съобщение
 Re: apple, vlc
Автор: navy   
Дата:   12-01-11 10:02

Топлата вода съм я открил отдавна.
Но тук не опира само до софтуер, но и до база данни.
А софтуера, за който говоря се справя много добре.
Плейсес, мапс и т.н. си ги има стандартно в айфона, не е в това въпроса, а в начина, по който е направено.
Иво, ти налази тук отново ли да се джафкаш?

Само си забележи постовете ти какво съдържат: А пък на мен още от кога ехеее, а пък нейви еди какво си, а пък ейпъл еди що си?

Казах ти, гони те сериозен комплекс за непълноценност, и като техника, и като личност, за да сравняваш постоянно себе си и вещите, които притежаваш.

Аз съм абсолютно сигурен, че човек с много по малко възможности и техника ще се чувства много по доволен и пълноценен с това, което има, отколкото ти, Иво, който постоянно мрънка, чака нещо, човърка...
Не е важно до какво може да се добереш, а как да го усетиш и използваш.

И не се оправдавай отново, всеки ще се усмихне и ще се сети за това, което казах.
Не ме интересува ТИ или твоят андроид какво може - ако ще и свирки да ти прави - това си е изцяло твой проблем и не касае това, което обсъждаме тук!

OPlayer за айфон - много добър е, препоръчвам го горещо за тези, които държат да гледат нещо на айфона.
Примера ми с ХДТВ-то е безсмислен като приложение, но е показателен за възможностите на софтуера и хардуера.

А и ретина дисплея си казва думата. Няма друг такъв [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: apple, vlc
Автор: ivodam   
Дата:   12-01-11 10:44

navy: Нафчо, дай да се разберем веднъж завинаги - винаги ти се навираш първи в шамарите, пък после се сърдиш, като си го получаваш отговора в пълен размер.

Какво стана и сега с тоя прочут твой телефон - купи си го, хубаво, почна да ореваваш форума. Аз си кротувам, само споменах на едно място, понеже някой ме попита с какво съм в момента, че ми е изпаднало изгодно едно Самсунгче и съм го взел. Толкова. Нито съм твърдял, че е върхът, нито че уйфонът ти не струва. Твоята моментална реакция обаче беше - ааа Ивчо пак се е прекарал, какво дърво си взел, каква китайска пластмаса, този телефон до два месеца ще го намразиш - помниш ли си думите, или да ти изровя репликите, ако ти е толкова къса паметта? Е какво очакваш след това, още повече, че ти е пределно добре известно, че първи не нападам, но длъжен не оставам?

И престани да се опитваш да ми правиш психологически портрети, а погледни себе си -ти си един празен човек, едно нищо - ако ти махнем техниката, с която се кичиш, остава една абсолютна, кръгла нула - в този форум те знаят като онова парвеню, дето се хвали какво си е купил и извън това си пълен въздух в един интелектуален разговор, защото нямаш задълбочени познания нито в изкуство, нито в литература или сериозна музика, в история или каквото и да било.

Изобщо не мога и да ти разбера грижите относно моя начин на живот - удовлетворен ли съм бил, какво ме човъркало - аз си имам от доста време вече определен начин на живот, който е в хармония с личността ми и изобщо не се и замислям над такива работи, като кеф, щастие, смисъл и прочее абстракции. Доста тъжно и натоварващо всъщност действа това, което демонстрираш, че при всяко сядане и ставане ти се питаш, сега дали се изкефих достатъчно, и имаш нужда да пишеш по разни форуми, че кефът ти цена нямал. На няколко пъти съвсем искрено и дружески те посъветвах да се консултираш със специалист, защо го правиш това нещо, което не е нормално. Както не е и нормална агресията, която демонстрираш, която би била нечувана за един истински хедонист. Не само спрямо мен - не съм забравил как нападна преди време един човек тука, който нещо се беше осмелил да ти каже истината в очите - беше му написал някакви гадости от сорта, че бил цървул, на който му бил изгорял животът и в този дух. Знам че не съзнаваш, но такова отношение към хората е психопатия.

[smilie7]

ПП. И форумът и темите са за всички, не можеш да казваш на посетителите къде в коя тема да ходят и какво да пишат.

ППП: Оправи ли си сайтчето?



Публикацията е редактирана (12-01-11 10:49)

Отговори на това съобщение
 Re: apple, vlc
Автор: vinse   
Дата:   12-01-11 10:54

Автор: navy
Дата: 12-01-11 10:02

Аз съм абсолютно сигурен, че човек с много по малко възможности и техника ще се чувства много по доволен и пълноценен с това, което има, отколкото ти, Иво, който постоянно мрънка, чака нещо, човърка...

Надявам се да не мислиш това, което пишеш защото то е доста... грешно, поне според моите разбирания. Аз не мога да си представя човек да е доволен от нещо, което той съзнава, че го ограничава.
По твоята логика - защо са ни ДСЛР апарати като имаме сапунерки (които са с много по-малки възможности)
Защо ни е БМВ 7 серия като имаме голф 1 (който има много по-малко екстри)
Защо са ни компютри като имаме елки (това даже и няма да го коментирам [smilie5])

Отговори на това съобщение
 Re: apple, vlc
Автор: ivodam   
Дата:   12-01-11 10:57

vinse: Остави го Нафето, достатъчно внимание му посветихме. Той дори не си дава сметка, че ми прави комплимент, защото вечната неудовлетвореност, търсенето и движението напред е това, което отличава човека от животните и е в основата както на прогреса на науката и техниката, така и на произведенията на изкуството.

[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: apple, vlc
Автор: navy   
Дата:   12-01-11 10:57

Двама тотално неразбрали...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.