Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Дайте съвет - питане за GSM
Автор: zizero   
Дата:   06-01-11 12:37

Здравейте,

Много се чудя между два телефона и не знам на кой да се спра. Имате ли някакви наблюдения или отзиви за един от двата?

Моделите са Нокия - Е 66
http://www.all-gsm.bg/Nokia-Mobilen-telefon-E66

Нокия Ц6
http://www.all-gsm.bg/Nokia-smartfon-C6

Кой е по-добрия и качествения от двата. Да се разбира, че сигурно много от функциите няма да се ползват, но ми допадат визуално и двата. Може би ще се ползва GPS-a. Стори ми се, че Е66 е от по-качествени материали и ми изглежда по-здрав, но пък не знам Софтуеърно как стоят.

[beer] [beer]

Чакам съвети [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте съвет - питане за GSM
Автор: OrLIndraGanOv   
Дата:   06-01-11 12:54

Има ли тъч скрийн?

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте съвет - питане за GSM
Автор: Императорът.   
Дата:   06-01-11 12:56

Аз пък съм си харесал тая туканка моба , че и моята е за смяна...[smilie21]


Иначе не бих си купил нещо, дето се казва "смъртофон" - няма да говоря с умрелите я... [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Дайте съвет - питане за GSM
Автор: HP   
Дата:   06-01-11 12:56

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте съвет - питане за GSM
Автор: zizero   
Дата:   06-01-11 12:59

HP, точно това очаквам да стане, но винаги се намират и свестни люде, които изказват добри и компетентни мнения. Просто трябва да четеш между редовете с плюенето и шитнята [smilie5]

П.П. От както се помня ползвам само Нокия и съм супер доволен. Сегашния ми е Нокия Навигатор - http://www.celularactual.com/wp-content/uploads/2008/03/navigetor-nokia-6110-0principal.jpg

Много добра машинка, вече 3 години ми служи вярно, нооо от много изпускане и наводнения вече има нужда от смяна :)



Публикацията е редактирана (06-01-11 13:06)

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте съвет - питане за GSM
Автор: Императорът.   
Дата:   06-01-11 13:07

Ха-хах - мене ще оплюят ного повече, щото избраното от мен не се казва Нокиа... ама мене ми дреме на Боингът де... [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте съвет - питане за GSM
Автор: Han_solo   
Дата:   06-01-11 13:09

не съм ги пипал и двата, аз съм Ериксонски потребител /сега сони-ериксонски сега в комбинация с НТС, но по характеристики от двата на мен лично по ми допада С6.
Имах М600 на Сони Ериксон който също беше със Симбиан и се държеше добре

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте съвет - питане за GSM
Автор: riddick   
Дата:   06-01-11 15:36

Импе, разгледай по-долу, може да се окажат по-добрия вариант. Един приятел ползва такива и е много доволен.

http://www.vemis.net/2-cell-phones


Отговори на това съобщение
 Re: Дайте съвет - питане за GSM
Автор: Jamess   
Дата:   06-01-11 16:23

е66

Бачка вече две години и половина с минимални бъгове, незабелижими дори.Желязна машина!Може да му инсталираш Гармин навигация и да те води навсякъде.

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте съвет - питане за GSM
Автор: Todd   
Дата:   06-01-11 16:26

Телефона трябва да е евтин !!!
Колкото може по-евтин ако може и без пари !!!

[smilie24] [smilie24] [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Дайте съвет - питане за GSM
Автор: Императорът.   
Дата:   06-01-11 16:42

Мерси, Ридик, но аз неща такава без копченца. Сега съм с моба, дето е с чувствително екранче - и само ми се пали сама в джобът и батерията и се спихва.
Не ща вече такава. [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте съвет - питане за GSM
Автор: imitev   
Дата:   06-01-11 17:25

Жълтурските са така...

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте съвет - питане за GSM
Автор: svi25   
Дата:   06-01-11 18:09

C6 изглежда с по-нова операционна система и повече памет, ако мислиш да инсталираш много неща това може да е причина да го избереш

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте съвет - питане за GSM
Автор: boyanb   
Дата:   06-01-11 18:17

щом ше я ползваш за гпс, ц6 е по удачния вариант /по-голям екран/ [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте съвет - питане за GSM
Автор: terminator   
Дата:   07-01-11 09:43

Импе, по-добре вземи този. Първия дето си дал линка батерията му пада много бързо - лично наб;юдение от 4 такива апарата на различни хора. Аз имам ей тоя от лятото миналата година - железен е [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте съвет - питане за GSM
Автор: nabis   
Дата:   07-01-11 09:52

Моето семейство също сме Нокия фенове,големи :-))
Наскоро дядо Мраз /разбирай мъжа ми/ реши да зарадва и двама ни с нови играчки и сега сме с е72.
Толкова приятно телефонче не помня да съм имала, а имах доста...и то все много прехвалени :)
Основното което ме спечели в е72 е клавиатурата/някак си не можах да свикна с идеята,че няма да имам копчета :-)))/.
Не съм по смс-ите,ама сега ги пиша с кеф и то за секунди...много силен звук,няма как да не го чуя..дизайна е чудесен, мисля,че няма нещо което би ползвал и в този телефон да го няма.

П.С.Виждам,че питаш за други модели, но за тях нямам лични впечатления :)
Успех в покупката и избора ... И за Много Години :))) [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте съвет - питане за GSM
Автор: zizero   
Дата:   07-01-11 10:26

Благодаря на всички за съветите, малко или много помогнахте в избора [smile]

Спрях се на Е66, най-малкото, че сегашния ми е слайд и съм свикнал с такъв. Направен е от по-качествени материали, поне по ревютата така пише. Докато Ц6 е с по-крехка пластмаса, а аз честичко си изпускам телефоните [smilie5]

Набис, от Нокиата по-хубаво няма [smile] Сега го разгледах този Е72 и попрочетох няколко ревюта, но честно казано ми е малко странен като дизайн и не ми допада. Функционално е супер, ама е някакъв странно широк, а и клавиатурата не ми допада. [smilie24] Все пак да ти е честит на теб и със здраве да си го ползваш и за Много Години. [smilie5] [beer]

[beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте съвет - питане за GSM
Автор: nabis   
Дата:   07-01-11 10:39

Прав си,всичко е въпрос на вкус :-)))
Ама аз не съм казала, че не ми е широк хихихих, ще му свикна обаче а и е беличък,което компенсира всичо /нали знаеш жените много се вълнуваме от цветовете/ :-))))

Предния ми беше N95 8GB.. приказка направо...като спомена за слайдери :-)) [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте съвет - питане за GSM
Автор: garry   
Дата:   07-01-11 23:24

Ц6 Не Е Хубав телефон, но зависи с какво го сравнява човек./по добре е от 6300/
симбиян не е новаторска ОС и като цяло тая нокия нито е добре направена/маде ин Унгария/,
нито софта е някакво нормално ниво за 2011 година, нито нещо помага че е има qwerty.


Отговори на това съобщение
 Re: Дайте съвет - питане за GSM
Автор: victory13   
Дата:   07-01-11 23:43

6303i е железен... буквално [smilie18]
а и кара по една седмица... а и ми го дадоха без пари [smilie18]
все важни за мен работи [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте съвет - питане за GSM
Автор: hotsnail   
Дата:   07-01-11 23:56

да и аз метнах око на 6303. Много изгодно и стбаилно животичне изглежда. В понеделник ще го донесат. забравих да кажа цвят...ще е изненада
https://photo-forum.net/static/forum/2017-02/stoj2492.JPG
https://photo-forum.net/static/forum/2011-01/ympn9170.JPG

http://images01.olx.com.pk/ui/6/73/75/1274899028_96276875_1-Pictures-of--nokia-6303i-5-month-warrant

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте съвет - питане за GSM
Автор: Императорът.   
Дата:   08-01-11 10:35

Благодаря за съветът, Терминаторов, ще имам впредвид, ама тоя па ного копчета, баси. [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте съвет - питане за GSM
Автор: mayflowerbg   
Дата:   08-01-11 10:43

аз съм с Е52, падал е безброй много пъти на земя и мозайки, пил е кафе и веднага след това е провеждал разговор, батерията държи по 2-3 дни, ако не ползвам скайп и не играя постоянно на игрички.

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте съвет - питане за GSM
Автор: terminator   
Дата:   08-01-11 16:08

.......
Автор: Императорът.
Дата: 08-01-11 10:35

Благодаря за съветът, Терминаторов, ще имам впредвид, ама тоя па ного копчета, баси.
.......

Нв се кахъри, повечето почти не се ползват в еждневната употреба (е, освен ако не си некой бесен SMS-описец) [smilie5]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.