Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Да го начукам на некадърните бюрократи от министерството на здравеопазването.
Автор: dideron   
Дата:   05-01-11 19:15

Да го начукам на некадърните бюрократи от Министерството на здравеопазването и на недоносените им наредби.
Днес водих майка ми ,която е на 80 години на зъболекар,защото наколко дни я болеше зъб.
Човека намери болния зъб ,отвори го с машинката и и сложи лекарство но каза ,че известно време може да я боли.Като се прибрахме тя започна да се оплаква ,че я боли много и аз тръгнах да търся някакво лекарство ,като знам ,че Аулин е добро лекарство за такива случаи.Да ама не.В три аптеки ми отказаха категорично да ми го дадат без рецепта.Обикалях града като гламав и се усетих че в една аптека работи позната ,колежка на майка ми ,която също е била аптекарка преди да се пенсионира.
Жената ми даде прахчетата, прати много поздрави на майка и всичко се оправи.
Прави са младите хора ,че се махат от АБСУРДИСТАН.
Къде след 7 вечерта можеш да намериш лекар ,за да ти предпише тъпото лекарство.
Спешната помощ е достатъчно натоварена ,за да се занимава и с такива глупости.
В заключение-обичам България ,но мразя държавата абсурдистан ,в която живуркаме.


Отговори на това съобщение
 Re: Да го начукам на некадърните бюрократи от министерството на здравеопазването.
Автор: asahi   
Дата:   05-01-11 19:18

Освен Аулин има още доста обезболяващи, пък и той далеч не е безвреден.
За начукването подкрепям, особено на младия дамски персонал.

Отговори на това съобщение
 Re: Да го начукам на некадърните бюрократи от министерството на здравеопазването.
Автор: nsirakov   
Дата:   05-01-11 19:21

в нормална държава няма да ти дадат лекарството БЕЗ рецепта...дори аптекарката да ти е позната...

в нормална държава точно в спешното е мястото, където трябва да идеш...


в нашата държава всеки се прави на доктор... радвай се че и е минало, но не е твоя работа да назначаваш лекарства на ВЪЗРАСТЕН пациент

в нашата държава в спешните кабинети висят мангали за глупости, вместо колегите да работят за подобни случаи като твоя... уви...

ситуацията в нашата държава зависи от нас... ако ние ( всеки един от нас не се промени, няма кой да го направи)

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Да го начукам на некадърните бюрократи от министерството на здравеопазването.
Автор: IvoZafirov   
Дата:   05-01-11 19:24

Ама точно пък Аулин да искаш да и даваш на жената...

Отговори на това съобщение
 Re: Да го начукам на некадърните бюрократи от министерството на здравеопазването
Автор: Jim__Beam   
Дата:   05-01-11 19:26

... Подкрепям Асахи ..... за второто изречение ... [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Да го начукам на некадърните бюрократи от министерството на здравеопазването.
Автор: tnt   
Дата:   05-01-11 19:28

добре де какво му има на проклетият Аулин! Имаше кампания против него, но и при мен само той действа при някои болежки.

Иначе, нормално да не се дава без рецепта и подкрепям Сираков, стига цялата ни система да работеше нормално [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Да го начукам на некадърните бюрократи от министерството на здравеопазването.
Автор: мара   
Дата:   05-01-11 19:31

хипнозата много помага...ма па не познавам ни един хипнотизатор [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Да го начукам на некадърните бюрократи от министерството на здравеопазването.
Автор: agop4o   
Дата:   05-01-11 19:32

и аз и аз/за второто изречение/[smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Да го начукам на некадърните бюрократи от министерството на здравеопазването.
Автор: El_Fuego   
Дата:   05-01-11 19:33

nsirakov [smilie24]

dideron, ти ако искаш да им го начукаш, аз направо искам да ги избия. Знаеш ли колко пари от проекти и разни платени курсове и дейности са ни гепили и трябва да им се молим да ни дадат някаква мизерна част от тях...

Отговори на това съобщение
 Re: Да го начукам на некадърните бюрократи от министерството на здравеопазването.
Автор: HP   
Дата:   05-01-11 19:35

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Да го начукам на некадърните бюрократи от министерството на здравеопазването.
Автор: sunnyshot   
Дата:   05-01-11 19:39

Страхувам се, ще те разочаровам, лекарствата се контролират във всички развити държави. В България все още минава номера. Сега затягат коланите като част от Европейския съюз. Няма нищо общо с некадърниците, те просто изпълняват (некадърно, де) [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Да го начукам на некадърните бюрократи от министерството на здравеопазването.
Автор: burningice   
Дата:   05-01-11 19:40

Електрическите крушки също не трябва да се продават на всеки, а само на лицензирани електротехници със заверена четвърта група. Току-виж всеки започнал сам да човърка из ел.инсталацията и да си подменя изгорелите ламби!

Отговори на това съобщение
 Re: Да го начукам на некадърните бюрократи от министерството на здравеопазването.
Автор: dideron   
Дата:   05-01-11 19:49

НР не съм очаквал ,че могат да ми направят проблем,преди няколко дни си взех две пакетчета Аулин за домашната аптечка и никой не ми го направи на въпрос.
Добре Сираков аз съм Стара Загора,където все пак има спешен център,ами какво правят хората в малките градове и села.Да мрат ли.
Нали постоянно мрънкат да не се занимава Бърза помощ с маловажни работи,за да могат да поемат истинската спешност.
Ел Фуего млад ми се виждаш, сигурно не си ходил в казармата затова предлагам безплатни курсове по боравене с автомат Калашников,
пистолет Макаров и ръчна граната Ф-1
Само си носи материалите,че моите старшината ги взе 89 година.
И отговорно заявявам-няма да им го отчукам пък.
[smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Да го начукам на некадърните бюрократи от министерството на здравеопазването.
Автор: sunnyshot   
Дата:   05-01-11 19:51

Как работи обикновено при нас - в подобна ситуация звъня на доктора, оставям съобщение. Казвам му от коя аптека искам да купувам. Той прави каквото прави, но най-много до половин час ми звънят от аптеката да отида да си взема лекарството. А може и да ми го донесат, ако трябва.


Отговори на това съобщение
 Re: Да го начукам на некадърните бюрократи от министерството на здравеопазването.
Автор: dideron   
Дата:   05-01-11 19:54

Съниииииииииииииии искам да съм негър в щата Алабама.

Отговори на това съобщение
 Re: Да го начукам на некадърните бюрократи от министерството на здравеопазването.
Автор: iPonche   
Дата:   05-01-11 20:06

Aулин май не е много подходящ за постопертативни болки, поне така ми казаха, като ми издъниха мъдреца. Стисках болката на голо, да си каля душата и тялото. Имам аулин за подаряване до второ пришествие, не изпих нито един [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Да го начукам на некадърните бюрократи от министерството на здравеопазването.
Автор: itilien   
Дата:   05-01-11 20:10

Аз пък искам да си купувам лекарства без рецепти. Как пък няма да тръгна да издирвам доктор, за да си купя аулин. Ами ако не съм в града, ами съм на някой баир? Там ли да викам доктора или направо да се телепортирам в спешното. Ето затова се радвам, че са се намирали млади аптекарки, на които като се поусмихна са ми давали аулин без проблем. И поради тая причина имам натрупани известни запаси, които за щастие никога не ми се е налагало да ползвам.



Публикацията е редактирана (05-01-11 20:11)

Отговори на това съобщение
 Re: Да го начукам на некадърните бюрократи от министерството на здравеопазването.
Автор: fff   
Дата:   05-01-11 20:10

в нормална държава няма да ти дадат лекарството БЕЗ рецепта...дори аптекарката да ти е позната...
В едно предаване за антибиотиците даваха точно в нормалните държави (със скрити камери беше снимано) как в аптеките охолно раздават антибиотици дори без рецепти. После журналиста се връщаше и им сипваше :)

Отговори на това съобщение
 Re: Да го начукам
Автор: fff   
Дата:   05-01-11 20:11

дабъл



Публикацията е редактирана (05-01-11 20:11)

Отговори на това съобщение
 Re: Да го начукам на некадърните бюрократи от министерството на здравеопазването.
Автор: netLady   
Дата:   05-01-11 20:11

I аз не съм ходила в казармата, та къде записваш за курсовете?! [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Да го начукам на некадърните бюрократи от министерството на здравеопазването.
Автор: dideron   
Дата:   05-01-11 20:15

Нет Лейди ами примерно първо да минем теорията в домашна обстановка.Обаче съм чувал ,че жените имали проблем с командата "ЗАЛЕГНИ"
обикновено лягали по гръб.



Публикацията е редактирана (05-01-11 20:20)

Отговори на това съобщение
 Re: Да го начукам на некадърните бюрократи от министерството на здравеопазването.
Автор: autosvet   
Дата:   05-01-11 20:22

А защо не попита доктора/фармацевта какво да й вземеш за заместител след като има тон обезболяващи които се предлагат и без рецепта?

Това малко исках да си купя пистолет ама се оказа, че без специална хартийка не го давали. Деа и държавата ...

Много тъпа тема доказваща, че каквито са хората такава е и държавата.

[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Да го начукам на некадърните бюрократи от министерството на здравеопазването.
Автор: Gruyu   
Дата:   05-01-11 20:25

най-добре махни "цимента" от дупката на зъба...аз така имах проблем преди 2 месеца и зъбаря каза, ако ме заболи много да махна цимента и да сложа едно памуче отгоре

Отговори на това съобщение
 Re: Да го начукам на некадърните бюрократи от министерството на здравеопазването.
Автор: dideron   
Дата:   05-01-11 20:34

Аутосвет ади шъ ти зимвам с мене в Алабама.
Там дават пистолети всякакви стига да са полуавтоматични.
А дали темата е тъпа въпроса е дискусионен.
Все пак не ти пожелавам да си пациент на българската здравна система.[smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re: Да го начукам на некадърните бюрократи от министерството на здравеопазването.
Автор: Lalinda   
Дата:   05-01-11 20:35

Напротив, Аулин дори се препоръчва се след случаи на дентална хирургия, само че крие доста рискове за пациенти с високо кръвно налягане, захарен диабет, проблеми с бъбреците и черния дроб, от които обикновено страдат по-възрастните пациенти...

Затова и не е желателно сами да се лекувате точно с Аулин, а още по-малко да го налагате на възрастните си роднини...

На "ваш" риск е, но струва ли си?

За хора с проблеми със стомаха пък изобщо трябва да се избягва.

Както и да е, дано майка ти се оправи бързо.

Преди години, точно преди представянето на книгата на админите на сайта, ми вадиха нерв от един зъб и зъболекарката ми ми даде един Аулин, но ми каза втори да не вземам. Е, нищо не ме болеше, но и не чувствах нищо никъде...

Затова съм била доста доброжелателна нея вечер.
[beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.