Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Проект 300
Автор: asahi   
Дата:   04-01-11 15:18

Проект 300


Отговори на това съобщение
 Re: Проект 300
Автор: Todd   
Дата:   04-01-11 15:21

Силата е нищо без контрол !!!

Няма да се оправи положението докато куките се крият като мишки .

А други за сега няма от къде да се вземат .

А народа е съвсем отделна работа .

[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Проект 300
Автор: asahi   
Дата:   04-01-11 15:23

У ваше село не знам как е, ама в София контролът е сериозен. Вчера сутринта без малко да ме спипат без колан в една уличка, дето я няма на картата.

Народът - според тоягата.
Миналата година 901 жертви.
Тази година 770 жертви.
Найс, а? Нека да е криза.

Отговори на това съобщение
 Re: Проект 300
Автор: Todd   
Дата:   04-01-11 15:27

В село тировете от към Пещера влизат със 120 .

За колите нема да ти казвам - до сега 5-6 години както съм там не съм видял един полицай за ляк .

На кмета му намекнах 3-4 пъти -он се прай на ударен .

Една мърла с жигула утрепа човек на центъра със 120км в час.

И нищо !!!

С комшията щяхме да махаме павета два реда пед тях ама той се услушва нещо.

[smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Проект 300
Автор: pif   
Дата:   04-01-11 15:29

Какъв е смисъла - някакъв доклад. Всички го знаят че го има проблема. Никой няма интерес тоя проблем да се реши.
Колко е просто в Израел. Всяка кола е снабдена с камера. Тази камера стои на огледалото и снима постоянно. В момента в който видиш нарушител - натискаш един бутон и носиш камерата в полицията. Тя записва 30 секунди назад и малко напред от натискането на бутона. Отиваш в полицията, даваш камерата и те ти дават нова. Ако стане ПТП - това ти е доказателството че си невинен. Или ако полицай ти изкочи от храстите.
Аз отдавна си мисля да си сложа 3-4 камери в колата и 1 рекордер и да пращам на КАТ дискове със симпатяги каращи в насрещното пресичайки двойна непрекъсната или заобикаляйки пак в насрещното 3 ленти коли от ляво като ще завива в дясно. Ама и да ги пратя тея записи никой няма да си мръдне пръста.
Трябва много малко политическа воля и проблема е решен. Ние простосмъртните единственно можем да се противопоставим като си купим по 1 ЗИЛ и започнем да блъскаме наглите кретени.

Отговори на това съобщение
 Re: Проект 300
Автор: danvan16   
Дата:   04-01-11 15:29

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Проект 300
Автор: Todd   
Дата:   04-01-11 15:36

Абе хора

Стоя на кръстовището на червено , срещу мен седи полицейската кола .

Някакъв малоумник си минава на червено с големият баварец а ония даже не се обърнаха да го погледнат .

Свиркам им и с жестове им викам - Ко става ???

Оня сваля джама и ми вика :

- Тури си колана недей ми свирка .

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

При мен движението е все в еднопосочни улици - всекидневно си карат в насрещното и полицейската кола за разлика от мен даже ги изчаква .

Аз ги връщам до началото на улицата от дето са влезнали кога съм срещу тях .


Отговори на това съобщение
 Re: Проект 300
Автор: 798099   
Дата:   04-01-11 16:59

Вече писах, как в София, колите на ЦГМ си карат където си искат и както си искат. Писал съм до Инспектората, пращал съм снимки и какво? НИЩО!!! Веднъж препречих пътя на един "паяк" с идеята да го накарам да се върне обратно, защото беше влязъл в еднопосочна улица срещу знака. Полицаят слезе и започна да ме заплашва с какво ли не. Аз само поисках да ми покаже документ, определящ возилото като ППС със специален режим на движение и звъннах на 166. Е, върнаха се, след като ми теглиха няколко майни, естествено. И това, пред погледа на други двама полицаи, на които "това не им е работа".

Действието се развиваше на пресечката между улиците "Екзарх Йосиф" и "Георг Вашингтон", а въпросните двама полицаи са нещо като охрана на Синагогата...

Абе, ако почна да разказвам/пиша не знам ще ми стигне ли денонощие.


Отговори на това съобщение
 Re: Проект 300
Автор: danvan16   
Дата:   04-01-11 17:01

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Проект 300
Автор: asahi   
Дата:   04-01-11 17:17

Тоде, кметът ако не върши работа струпайте една камара с камъни и направете зорлем кръгово движение.

Отговори на това съобщение
 Re: Проект 300
Автор: 798099   
Дата:   05-01-11 08:22

Данване, какво предлагаш? Да се върнем към бухалките ли? Нали уж сме "у Европата"?

Пък и не върви с бухалка срещу полицая. Поне според закона...[smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Проект 300
Автор: alsash   
Дата:   05-01-11 08:37

Правила за участие

За да се пресекат възможни опити за измама и манипулиране на предоставените данни, участието в проект „300” се подчинява на следните правила:

1. Един участник може да съобщава за не повече от десет нарушения на ден.
2. Един участник може да съобщава за не повече от три нарушения за конкретен автомобил.
3. Един участник може да съобщава не повече от веднъж за едно и също нарушение за конкретен автомобил.
4. Едно и също нарушение за конкретен автомобил ще бъде приемано не повече от три пъти, ако е предоставено от различни участници с различни IP адреси.
5. Правило четири важи при положение, че съобщенията за трите нарушения не се извършат в един и същи ден.
6. Един участник може да съобщава за свои подозрения за измама по отношение на друг участник.
7. При наличие за съмнение за измама администратор по проекта изтрива моментално съответния участник.

Измама по проект „300” се определя като:

* предоставяне на неверни лични данни;
* предоставяне на данни за несъществуващ автомобил;
* копиране на нарушения, съобщени от друг участник;
* копиране на нарушение, съобщени в интернет;
* участие за целенасочено злепоставяне на водач на определен автомобил.

Проект „300” е отворен за всички, желаещи да допринесат за безопасността по българските пътища, независимо от възраст, пол, религия, професионална насоченост и т.н.

В рамките на проекта се събират лични данни, които се обработват и съхраняват съобразно разпоредбите на Закона за защита на личните данни в Република България. Достъп до тях има единствено администраторите на проекта. На сайта участниците се идентифицират с псевдоним

Отговори на това съобщение
 Re: Проект 300
Автор: pif   
Дата:   05-01-11 10:46

Тоя проект не е нищо друго освен оправдаване на някви пари взети от някой. Да си гледат работата. Никакви лични данни не им давам. Така или иначе нищо не могат да направят с данните за нарушения които имат. Нито могат да издирят шофьорите направили нарушенията нито ще им накривят шапката. Какво като някой кретен знае, че друг кретен минал на червено днеска 29 пъти. Само се оправдават пари и за да изглежда, че има свършена работа се опитват да хванат балами да си дадът личните данни и после ще пише в доклада: Сътрудници - 52
1. пешо
2. гошо
3. страхил
на всеки от тях е платено по 50 лева..

Отговори на това съобщение
 Re: Проект 300
Автор: Lalinda   
Дата:   05-01-11 11:48

Todd написа:

> В село тировете от към Пещера влизат със 120 .
>
> За колите нема да ти казвам - до сега 5-6 години както съм там
> не съм видял един полицай за ляк .
>
> На кмета му намекнах 3-4 пъти -он се прай на ударен .
>
> Една мърла с жигула утрепа човек на центъра със 120км в час.
>
> И нищо !!!
>
> С комшията щяхме да махаме павета два реда пед тях ама той се
> услушва нещо.
>
> [smilie5]
>

Със спящи полицаи, примерно, не става ли?

Или с нещо като на влизане във френските села - първо няколко серии bandes rugueuses, или грапави ленти, за напомняне за намаляване на скоростта, после преди навлизане в самото селото редуващи се островчета в едното и другото платно, които не позволяват да се движиш направо, а те карат да завиваш.

Явно тирове няма как да се проврат покрай островчетата, та ще си намерят сами обходен път, стига да им е сигнализирано къде е.

Отговори на това съобщение
 Re: Проект 300
Автор: Todd   
Дата:   05-01-11 11:55

Я да ви питам - нали требе със запалени фарове да се движим ???

Колко народ виждате които хабер си нямата и още 25 години ще се оправдават че са забравили ????

А да сте виждали полицай да спре някой заради това ????

Аз не .

Но съм виждал 100 пъти как хора без запалени фарове си минават покрай куките и ония си чепкат носа ...

[smilie5]

Ежедневно !


Отговори на това съобщение
 Re: Проект 300
Автор: Matataupa   
Дата:   05-01-11 12:03

Напоследък в София масово се кара с включени фарове.

Цавилизация, ко да му речеш иначе. След 50-ти километър в която и да е посока светнатите фарове по колите стремглаво намаляват. Около Враца вече почти няма, жена ми я спряха полицаи на входа на Враца миналото лято, за да я предупредят, че си е забравила фаровяете включени[smilie8] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

ДОста се посмяхме, пък тя в първия момент, неуверена в ината си ме попита, търсейки подкрепа- Пари не даваме, нали[smilie5]

В Монтана вече е друго- там ако караш на фарове те мислят за "Отворко" някъф и може спокойно да те засекат и да те бият[smilie6] [smilie3]

А, че си будала, то е ясно[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie24]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.