Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Отец Иван и неговите деца
Автор: r_popov   
Дата:   24-12-10 13:26

Случайно някой да е записал този филм? За съжаление не бях в къщи по това време, а много държа да видя какъв филм са направили за този СВЯТ ЧОВЕК.
Весела Коледа на всички! Живот и здраве!!! [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Отец Иван и неговите деца
Автор: canonio   
Дата:   24-12-10 14:49

Много противоречиви мнения има за този "свят" човек...

Отговори на това съобщение
 Re: Отец Иван и неговите деца
Автор: r_popov   
Дата:   24-12-10 14:52

Питам за филма, не за противоречивите мнения.



Публикацията е редактирана (24-12-10 14:53)

Отговори на това съобщение
 Re: Отец Иван и неговите деца
Автор: canonio   
Дата:   24-12-10 14:57

Щом акцента е върху продукцията, защо не написа думата "филм" с крещящ капслок, а написа "свят" ?

Отговори на това съобщение
 Re: Отец Иван и неговите деца
Автор: r_popov   
Дата:   24-12-10 15:08

Канонио, на връх Коледа не ми се водят глупави спорове за пунктуация и протокол в медийното уеб пространсво. Мисля че съм написъл какво точно ме интересува, а капс-лока е от уважение. Бъди жив и здрав. Пожелавам на всички по-малко злоба и загубена енергия в безмислени спорове тук - във форума и навън - в реалността. Повече позитивизъм и градивност. [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Отец Иван и неговите деца
Автор: canonio   
Дата:   24-12-10 15:14

r_popov,
в обществен и популярен форум като този, винаги очаквайте нечие мнение да не съвпадне с вашето... и приемете факта, че в темата ви могат да пишат и други хора. Дори и на Бъдни Вечер...
Както вашият капс-лок е от уважение, така аз бих искал да направя това: [smilie23] (от неуважение), както бих направил за всички, които някога са работили за ДС. А автопарка на отеца няма да го коментирам.
Относно злобата - хм.. позитивен човек съм, ама съм прекален реалист...

Отговори на това съобщение
 Re: Отец Иван и неговите деца
Автор: r_popov   
Дата:   24-12-10 15:25

Канонио, въпросът ми е, повтарям, дали някой е записъл горния филм или има идея от къде мога да го сваля - легално или нелегално, няма значение.
Благодаря, но не е необходимо да ме поучавате какво мога или не мога да очаквам в публичен форум - натрупал съм доста години и житейски опит и нямам нужда от съветите на непознати, още повече във интернет-пространството.
И да, всеки има право на собствено мнение, но Вашето не ме интересува в момента - не за това съм пуснал тази тема - пак повтарям - интересува ме филмът.
Още веднъж - [beer] но ако нямате какво да кажете по темата - не го правете.
Весели празници.

Отговори на това съобщение
 Re: Отец Иван и неговите деца
Автор: canonio   
Дата:   24-12-10 15:35

Сам не усещате менторският си тон, и желанието мнението Ви да остане меродавно и неоспорено - ОК. Така да бъде.
Хайде със здраве, и весели празници[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Отец Иван и неговите деца
Автор: Coincidentia   
Дата:   24-12-10 15:38

Имам още 2 часа на разположение, не се отказвайте https://photo-forum.net/static/forum/2010-12/urun7415.JPG


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.