Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 колко от нас...
Автор: jino   
Дата:   24-12-10 08:32

...украсиха за коледа фасадите на жилищата си.

Отговори на това съобщение
 Re: колко от нас...
Автор: jino   
Дата:   24-12-10 08:36

За пореден път се убеждавам в колко дълбока депресия е изпаднала нашата нация.

Отговори на това съобщение
 Re: колко от нас...
Автор: alba_luna   
Дата:   24-12-10 08:58

Аз исках да си купя от лампичките за двор, но тези които харесах са около 300 лв. и се надявам следващата година да отделя пари за тях.

Отговори на това съобщение
 Re: колко от нас...
Автор: e-mil   
Дата:   24-12-10 09:02

Да, бе! Икономиката е в разцвет, безработни почти няма, народа тъне в охолство... и единствено депресията му пречи да си украси фасадата на 15-етажния блок. [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: колко от нас...
Автор: Todd   
Дата:   24-12-10 09:02

Аз съм украсил моята колибка ...

[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: колко от нас...
Автор: jino   
Дата:   24-12-10 09:24

Автор: e-mil
Дата: 24-12-10 09:02

мислиш че световната криза и безработицата са виновни [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: колко от нас...
Автор: jino   
Дата:   24-12-10 09:26

Лампички съм купил преди 5 години ,отнема ми около 10 минути да ги намотая около парапета на терасата.

Отговори на това съобщение
 Re: колко от нас...
Автор: jino   
Дата:   24-12-10 09:28

просто сме си депресари [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: колко от нас...
Автор: diandimov   
Дата:   24-12-10 09:28

luna-muna, лампичките за украса на къща не струват 300 рева, нещо те лъжат.

Започват от 15 долара, и съответно за около 50-60 можеш да купиш колкото за една къща 350 квадрата, на 2 етажа.

Не знам къде пазаруваш.

Отговори на това съобщение
 Re: колко от нас...
Автор: Todd   
Дата:   24-12-10 09:31

Всеки може да си измисли 1000 причини за да си оправдае мързела ...

Отговори на това съобщение
 Re: колко от нас...
Автор: jino   
Дата:   24-12-10 09:34

Разхождаме се с хлапетата из квартала тези дни /София ,Лозенец/.Около нас нови кооперации с апартаменти по 100-150 000 евра.
Къщи за незнам си колко.
Пълна тъмница ,по нищо не личи че идват толкова хубави празници.

Отговори на това съобщение
 Re: колко от нас...
Автор: alba_luna   
Дата:   24-12-10 09:35

Димов, я ми оправи ника и после ми прати от китайските лампички за по 50$

Отговори на това съобщение
 Re: колко от нас...
Автор: мара   
Дата:   24-12-10 09:37

джино, аз не от депресарщина - нямам контакт навънка [smilie5] ама си мислех поне на балкона да сложа, но ме домързя [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: колко от нас...
Автор: jino   
Дата:   24-12-10 09:38

После голяма част от нас мрънкат че общината тва общината онова...

Отговори на това съобщение
 Re: колко от нас...
Автор: jino   
Дата:   24-12-10 09:40

Сложи бе Маро.

Представяш ли си колко готино ще бъде ако всеки украси както може [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: колко от нас...
Автор: jino   
Дата:   24-12-10 09:41

Скиаш ли каква сивота е около нас.

Отговори на това съобщение
 Re: колко от нас...
Автор: мара   
Дата:   24-12-10 09:47

еее, аз имам барем на прозорците. требе да сметна колко верига ми требе и да видя как ще я обезопася, баси....само кат помисля за тва и ми се присира...
ама па комшиите от къщата близнак имат! и другите съседи имат!

Отговори на това съобщение
 Re: колко от нас...
Автор: jino   
Дата:   24-12-10 09:49

Автор: мара
Дата: 24-12-10 09:47

еее, аз имам барем на прозорците...

за това става въпрос [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: колко от нас...
Автор: мара   
Дата:   24-12-10 09:53

бе на балкона ще е мнооо гот. в горна баня наште и сестра ми украсяват наред - вкл. и навесите за колите, и елите по двора.
абе, вас от тика не ви ли е страх? мене такава верига ми е окъсявала, друг път се е късало кабелче...ей такива неща.

Отговори на това съобщение
 Re: колко от нас...
Автор: Nushenceto   
Дата:   24-12-10 09:57

еее не си прав Жинка...
тук в нашия квартал е едно светнато и всичко живо си е окрасило прозорците с разни лампички...
Ама те в Лозенец много депресанти знам ,че живеят и за това[beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: колко от нас...
Автор: e-mil   
Дата:   24-12-10 10:14

"мислиш че световната криза и безработицата са виновни"

Уф, от тоя довод за световната криза вече ми се повръща. Първо, в България повече от 60 години е криза. Последните 20 години е по-голяма.
Второ, тук никога не е имало традиция да се украсяват фасадите на домовете. Нито пък да се слагат джуджета на ливадата пред къщата. Главно защото 99% от къщите нямат ливада. [smilie5]

Допреди 60 години е било така, защото коледните ни обичаи се различават от тези в Западна Европа и Северна Америка. След това - защото хем Коледа беше изместена от Нова година, хем заплатите не стигаха за такива харчове, хем беше трудно да намериш нещо повече от украшения за елха. А в последните 20 години финансовите вълнения бяха такива, че коледната украса все още е последна грижа на повечето хора. И аз напълно ги разбирам, защото съм бил в тяхната ситуация, когато преди 15 години инфлацията беше смалила заплатата ми до 6 долара месечно.

Може би ти не си изпадал до положение, в което да смяташ, че примерно 50 лв са голяма сума. И да избереш с тях да купиш обувки, вместо каквото и да било украшение. Може някои хора от твоята среда да са го изпитвали, но да са забравили. Уверявам те, че една огромна част от България живее точно по този начин и като си плати режийните разходи не остава кой знае колко от семейния бюджет. И не става дума за безработни - много от работещите живеят така, и то от десетилетия. Гледаш го, че размята нов лъскав GSM, а пък той му е на изплащане за 15 лева на месец.

Вероятно за теб като архитект ще е полезно да се разходиш по улиците на градове и села, и да установиш, че тук нямаме американски предградия. Видял си бил нови кооперации със скъпи апартаменти. А замисли ли се дали са продадени тези апартаменти? И ако са продадени, дали се ползват за основно жилище? Пък и... дано не те разочаровам, ама кв. Лозенец не е представителна извадка за страната.

Да правиш обобщение за депресарска нация е все едно аз да кажа, че градовете ни са грозни, защото архитектите ни са сиви и безлични хора.
Нали разбираш? Тъпо е като възглед.

Отговори на това съобщение
 Re: колко от нас...
Автор: asahi   
Дата:   24-12-10 10:19

Аз не съм депресар, ама не ми идва нито да си украсявам фасадата, нито да си слагам светодиоди по колата и кученце на задния джам. Може пък да съм прикрит депресар, не знам [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: колко от нас...
Автор: georgi969   
Дата:   24-12-10 10:19

Ами къде отива екологията?Ако всеки вземе да включва ламби де ще му излезе края?То и без това системата е на ръбът,та остана и ламби да включим, та и те да въртят електромеро.[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: колко от нас...
Автор: asahi   
Дата:   24-12-10 10:26

Системата не е на ръбът. Парите ни са близо до ръбът.

Отговори на това съобщение
 Re: колко от нас...
Автор: e-mil   
Дата:   24-12-10 10:26

"...не ми идва нито да си украсявам фасадата, нито да си слагам светодиоди по колата"

Това е защото си запоил първия светодиод, когато Лалинда е видяла първия си цвят. Та вече не са ти интересни. [smile]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.