Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Все по-откровен цинизъм...
Автор: ivodam   
Дата:   20-12-10 19:24

Тези дни авторитетното списание "Тайм" обяви избора си на Личност на годината. Кой мислите - Цукерберг, собственикът, или по-точно крадецът, успял да отмъкне идеята за Фейсбук. Кое е същественото в случая - читателите на списанието еднозначно са поставили на първо място основателя на Уикилийкс Джулиан Асандж. Едва ли има честен човек и в този форум, който също не би се подписал под името на бореца срещу тайната дипломация и двойните стандарти в политиката. Обаче - абсурдно и безпрецедентно, под директен натиск от правителството на САЩ, или в резултат на автоцензура, ръководството на списанието решава да обяви за личност на годината човека, измамил, по-точно ограбил колегите си.

Става ми хем смешно, хем тъжно, като чета на фона на тия неща, че Асахи се загрижил за демокрацията в Белорусия, друг го вълнува въпросът за ченгетата във фотофорум или в българската фотография, така и не разбрах. Ква демокрация, кви пет лева...

Цинизмът и безпардонността станаха еталон и правило на поведение в съвременната политика...

[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Все по-откровен цинизъм...
Автор: nodoubt   
Дата:   20-12-10 19:27

а политик на годината - физкултурник! [smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Все по-откровен цинизъм...
Автор: serjy   
Дата:   20-12-10 19:27

ми не ползвайте фейсбука и готово, човека ще фалира [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Все по-откровен цинизъм...
Автор: ivodam   
Дата:   20-12-10 19:34

Аз лично не ползвам фейсбуци, но темата не е да се плюва оня мошеник, за такива Господ се грижи...

За мен, като човек, който е имал някакви заблуди относно свобода на медиите на Запад и специално винаги дълбоко е уважавал в света две списания - Тайм и Шпигел, това е тежък удар и окончателна раздяла с некои явно излишни илюзии...


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Все по-откровен цинизъм...
Автор: serjy   
Дата:   20-12-10 19:36

не разбрахте ли, че демокрацията е по-голяма лъжа и от комунизма [ezik]


Отговори на това съобщение
 Re: Все по-откровен цинизъм...
Автор: jivkojj   
Дата:   20-12-10 19:38

За мен, като човек, който е имал някакви заблуди относно свобода на медиите на Запад и специално винаги дълбоко е уважавал в света две списания - Тайм и Шпигел,

Леле-леле, ти едва сега ли се усещаш, че САЩ и "запада" стоят горе-доле на едно ниво с Китай, СССР и подобни строеве ?!?! [smilie10]
Другаря Сталин им е учител и на тея и на онея. Всичко останало е прах в очите!

Отговори на това съобщение
 Re: Все по-откровен цинизъм...
Автор: georgivelev   
Дата:   20-12-10 19:40

Да бе, това дето избраха крадливото еврейче Цукерберг за личност на годината е най-голямата подигравка в последните няколко години. За мен фейсбук има стойност само ако искаш да си правиш маркетинг, другото е 95% блаблабла и простотия.

Затрих си акаунта преди повече от година и нямам никакво, ама никакво намерение да се включвам отново в "социалната" мрежа.

Отговори на това съобщение
 Re: Все по-откровен цинизъм...
Автор: SLR   
Дата:   20-12-10 19:41

Ако и твоята фамилия завършваше на "-берг", можеше и на тебе да ти дадът някоя награда [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Все по-откровен цинизъм...
Автор: ivodam   
Дата:   20-12-10 19:42

jivkojj: Всъщност, по-скоро е обратното - ония оттатък са финансирали болшевишката революция, знам го и точно как и чрез кого е ставало, та кой на кого е ученик е малко сложно, ама нали все на човек му се иска да вярва в нещо...


[smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Все по-откровен цинизъм...
Автор: jivkojj   
Дата:   20-12-10 19:43

Затрих си акаунта преди повече от година

Ти си затрил, ама това няма значение. Всичко което е mинало през профила ти, се пази на неичии съвъри по незнайно какви причини.



Публикацията е редактирана (20-12-10 19:44)

Отговори на това съобщение
 Re: Все по-откровен цинизъм...
Автор: krist   
Дата:   20-12-10 19:44

фейс- какво?[smilie11] [smilie19]


Отговори на това съобщение
 Re: Все по-откровен цинизъм...
Автор: jivkojj   
Дата:   20-12-10 19:48

Аз като вече 8-9 год. живеещ на "запад" съм се отказал да вярвам. Само на себе си.

Едно време ние му казвахме "комунизъм", сега тея му казват "демокрация". Една и съща пародия! До преди когато имаше голямо разделение в стандартите на живот, лафа "демокрация" действаше. Сега тука като закъсват, все повече почва да прилича на едно наше минало.



Публикацията е редактирана (20-12-10 19:49)

Отговори на това съобщение
 Re: Все по-откровен цинизъм...
Автор: SLR   
Дата:   20-12-10 19:55

На мен пък ми е странно като някой почне да вика "аз не гледам телевизия;аз не чета вестници;аз [smilie19] Фейсбук"[smilie11]

Сигурно и ток не ползват, може би[smilie8]

...айде нема нужда от псевдо отшелници[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Все по-откровен цинизъм...
Автор: kefalcho   
Дата:   20-12-10 20:18

Човек вижда и усеща повече,колкото по-осъзнат става,тогава вътрешния ти глас подсказва на кого да вярваш,дали Осама Бен Ладен щеше да е по-лош или не ако можехме да чуем неговите мотиви.Всичко от втора ръка е изкривено от погледа на разказвача неговите мотиви /няма непредубеден човек/.Във всичко има лъжа и истина всеки пресява и преценя според личния си опит.


Отговори на това съобщение
 Re: Все по-откровен цинизъм...
Автор: djogata   
Дата:   20-12-10 20:34

Иводам, теб това ли те притеснява [smilie18]

Я погледни какво става в България - сериозни закони като бюджета, и като пенсионната реформа, която има последствия върху всички българи за дълги години напред, се приемат с гласовете на под 100 депутата (тоест около 40% от депутатите):

http://news.ibox.bg/news/id_1804696077

Якооооо [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Все по-откровен цинизъм...
Автор: Prakticar   
Дата:   20-12-10 20:41

Доколкото ми е известно, за "личност на годината" се обявява не този, който е направил най-добри и полезни неща, а този, за когото най-много се е писало и говорило в медиите. Празна титла, не си струва да си губим времето с нея.

Отговори на това съобщение
 Re: Все по-откровен цинизъм...
Автор: danvan16   
Дата:   20-12-10 20:59

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Все по-откровен цинизъм...
Автор: realnoncho   
Дата:   20-12-10 23:02

Я па не съм имал акаунт у шитбука. Па и тоа ми е противен баце...

Това с Асандж ми се струва двойна игра и не съм сигурен, че не е нарочно изпускане на парата [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Все по-откровен цинизъм...
Автор: IvoZafirov   
Дата:   20-12-10 23:06

Автор: SLR
Дата: 20-12-10 19:55

На мен пък ми е странно като някой почне да вика "аз не гледам телевизия;аз не чета вестници;аз [smilie19] Фейсбук"[smilie11]

Сигурно и ток не ползват, може би[smilie8]

...айде нема нужда от псевдо отшелници[smilie23]
---------------------------------------------

Как да те накарам да повярваш, че аз от години не съм купил и прочел нито един вестник?

Вярно - телевизия чат-пат гледам, но е основно дискавъри, енимъл планет и НГ.

ФБ ръчкам редовно..

[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Все по-откровен цинизъм...
Автор: serjy   
Дата:   20-12-10 23:09

Я погледни какво става в България - сериозни закони като бюджета, и като пенсионната реформа, която има последствия върху всички българи за дълги години напред, се приемат с гласовете на под 100 депутата (тоест около 40% от депутатите):

мдаааа [smilie11] което просто показва, че повече от 80 депутатчета не й трябват на малка България [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Все по-откровен цинизъм...
Автор: georgivelev   
Дата:   20-12-10 23:33

Ако и твоята фамилия завършваше на "-берг", можеше и на тебе да ти дадът някоя награда

Винаги съм се чудел как ли щеше да изглежда живота ми, ако се казвах Спилберг или Щайнберг вместо Велев. Пък то ясно било - щях да отнеса я Личност на годината, я някой нобел...[smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Все по-откровен цинизъм...
Автор: charger   
Дата:   21-12-10 10:24

Или ако се казваш Айсберг....

Отговори на това съобщение
 Re: Все по-откровен цинизъм...
Автор: black_swans   
Дата:   21-12-10 11:54

Едва ли има честен човек и в този форум, който също не би се подписал под името на бореца срещу тайната дипломация и двойните стандарти в политиката.

https://photo-forum.net/joro/emoticons/EmoticonROFL2.gif

Отговори на това съобщение
 Re: Все по-откровен цинизъм...
Автор: chill   
Дата:   21-12-10 12:01

Ако фамилията му не беше на "-берг", щеше ли толкова да се възмутиш? [smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: Все по-откровен цинизъм...
Автор: siuvigi   
Дата:   21-12-10 13:10

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.