Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Windows vs Mac vs Linux
Автор: evelinster   
Дата:   16-12-10 21:16

Утре е петък, да поговорим предпразнично [beer]

Коя е вашата операционна система?
Аз лично ползвам 64 битов уин 7 за десктоп и лаптоп мас (свинска мас). 7-цата направо фърка като скорост, доста е стабилен, а фотошопа е леееееек :)

Макчето ми е от по-слабите и го ползвам главно за интернет и като пътувам по чужбините. Операционната система само се ъпдейтва и не съм го преинсталирал откакто е купен преди почти 3 години. Работи си като през първия му ден, софтуер има всякакъв (дори и краден).

С линукс нямам особен опит, но наскоро ми се наложи да поработя за седмица (офисна работа - поща и разни документи, интернет) на убунту 10.10 и мога да кажа, че вече е доста по-близо обикновенните потребители и няма нужда да си ънмаунтваш цд-то за да извадиш диска. Даже са оправили грозните шрифтове които винаги са ме дразнили. За фотография не знам как се справя, който е пробвал да каже.

Ако трябва да избера само една операционна система може би ще бъде уиндоус - по-универсален е, и малко по-съвместим. Мак ос е много красива, няма вируси, уж има всичко за него, и всичко върви на него, обаче... с уговорки :)


Отговори на това съобщение
 Re: Windows vs Mac vs Linux
Автор: NeDDRaG   
Дата:   16-12-10 22:22

Силната страна на линукса не е десктоп и офис приложение. Нищо, че ще наскачат сега линуксоидите, да ми обясняват колко е велик опънатия офис. А в графичните програми пък е още по-зле положението.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.