Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Мошенниците от М-ТЕЛ!
Автор: PeterPAN   
Дата:   15-12-10 13:36

[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Мошенниците от М-ТЕЛ!
Автор: tnt   
Дата:   15-12-10 13:36

добрютро [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Мошенниците от М-ТЕЛ!
Автор: Dani_Koev_BG   
Дата:   15-12-10 13:37

Мошениците от МТел: [smilie23]

Мошениците от Глобул: [smilie23] [smilie23]

Мошениците от Виваком: [smilie23] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Мошенниците от М-ТЕЛ!
Автор: PeterPAN   
Дата:   15-12-10 13:38

Току що получих известие че имам неплатена фактура за м. ноеври а съм си платил, всичко добре че не изхвърлих бележките.

Та пазете си касовите бележки или фактури няколко месеца назад [smilie18] [smilie18] [smilie18]


[smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Мошенниците от М-ТЕЛ!
Автор: exile   
Дата:   15-12-10 13:38

Пратиха ми СМС, че понеже съм лоялен потребител имат великодушността да ми позволят да си платя неизлезлите от техния срив на системата фактури чак до 6 януари. Запалих свещ в тяхна чест, ударих три маанета и благодарих, че ги има с агнешки курбан.

Отговори на това съобщение
 Re: Мошенниците от М-ТЕЛ!
Автор: PeterPAN   
Дата:   15-12-10 13:39

е ти си добре на мен са ми дали срок до 26.12 [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Мошенниците от М-ТЕЛ!
Автор: djogata   
Дата:   15-12-10 13:39

Аз досега не съм видял нито един мобилен оператор, в която и да е страна, който да не се опита да прилага хватки.

Е, БГ операторите са особено активни в това отношение, пък и са доста ловки понякога [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Мошенниците от М-ТЕЛ!
Автор: ejko   
Дата:   15-12-10 13:40

exile, запомних дата на която правиш корбана и догодина идвам[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Мошенниците от М-ТЕЛ!
Автор: diandimov   
Дата:   15-12-10 13:41

Аз съм вече 8 години с AT&T, и никога не са ми прилагали никакви фатки.

Всеки път си продължавам договора с по 2 години, и...

Само дето нямат мрежа в нашия квартал, иначе са супер!

Отговори на това съобщение
 Re: Мошенниците от М-ТЕЛ!
Автор: tnt   
Дата:   15-12-10 13:42

кУрбан... с извинение [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Мошенниците от М-ТЕЛ!
Автор: exile   
Дата:   15-12-10 13:43

А между другото вече с смс-а с който те извествята, че имаш нещо да им даваш не ти казват колко точно трябва да им снесеш. Ако искаш да провериш ползваш мтел+ меню, което не всички телефони имат, или пък си проверяваш фактурата онлайн. Само дето още отказва да ме пусне в системата за онлайн проверка, съответно не знам колко трябва да им дам без да се занеса до техен офис, където има опашка от 5 човека минимум всеки път.

2010 година сме, само напомням.

А, сега се сетих, че имаше и *88 - е, че го направиха платен ще им простим, аз не виждам проблем, защо да не...



Публикацията е редактирана (15-12-10 13:44)

Отговори на това съобщение
 Re: Мошенниците от М-ТЕЛ!
Автор: exile   
Дата:   15-12-10 13:46

А ако някой се чуди защо тогава не мина на глобул - от мтел не искат да ми прехвърлят номера. Понеже съм на лууп им е оправданието. Само че колегите не са на лууп и от половин година им отказват да им прехвърлят номерата по 24344 съображения. Мда.

Отговори на това съобщение
 Re: Мошенниците от М-ТЕЛ!
Автор: djogata   
Дата:   15-12-10 13:49

А 2-годишен договор не е ли хватка [smilie18]

(моите договори са 6-месечни, всеки път като изтича договора, ми се обажда оператор да ми предложи допълнителни преференции срещу удължаване на договора - сега съм без месечна такса и с безплатен интернет)...

... но има други проблеми - примерно при разговори с чужбина в едно 5-10% от случаите телефонът отчита започване на разговора от момента, в който другият телефон почва да звъни - така че ми се е случвало да отчитат разговор дори и онзи от другата страна да не вдигне [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Мошенниците от М-ТЕЛ!
Автор: tnt   
Дата:   15-12-10 13:49

Мда.

Отговори на това съобщение
 Re: Мошенниците от М-ТЕЛ!
Автор: Dani_Koev_BG   
Дата:   15-12-10 13:50

От трън на глог, мен ако питаш...

Имах взимане-даване и с трите оператора и според мен най-малкото зло е МТел. Въпреки че с тези "проблеми в системата" вече половин година дават сериозна заявка да изпаднат в класацията.

Отговори на това съобщение
 Re: Мошенниците от М-ТЕЛ!
Автор: DidiAndreeva   
Дата:   15-12-10 13:52

И аз вчера си поизпилих нервите с тях. Излязли са ми фактурите за септември и октомври, като септемврийската е два пъти по-висока от нормалномесечното ползване. Попитах защо- ... ами сигурно сте имали роуминг... А аз не съм, не и този месец, поисках разпечатка, те не можели. Влезте в сайта, регистрирайте се и си изкарайте .... Обаче от снощи изобщо не мога да се регистрирам в сайта им ....

Отговори на това съобщение
 Re: Мошенниците от М-ТЕЛ!
Автор: ejko   
Дата:   15-12-10 13:52

само да ти кажа да не минаваш на Глобул. Всичките са хвани единия, удари другия. Аз много мислих и накрая реших да си остана на тези, на които поне им знам магариите.
Аз преди, за да не чакам на опашки, плащах в Хенди (ако не се лъжа)..., предполагам, че и сега може...

Отговори на това съобщение
 Re: Мошенниците от М-ТЕЛ!
Автор: gpi72   
Дата:   15-12-10 13:54

Странон е, че всичките там комисии и комисари за защита на потребители и прочие си траят за явните нарушения които правят мобилните оператори. Може ли да ти набутват договор без разумни условия за предсрочно прекратяване!?!? Това си е пладнешки обир!

Отговори на това съобщение
 Re: Мошенниците от М-ТЕЛ!
Автор: DidiAndreeva   
Дата:   15-12-10 13:55

*88 в момента казва, че е безплатно, но там на неплатени фактури ми казват някакви засечки до някой си ноември, после до 2 декември... и накрая същата сума , която платих вчера уж за септември и октомври.... Когато попитах защо... никакъв отговор, това ви е сумата и точка....



Публикацията е редактирана (15-12-10 14:02)

Отговори на това съобщение
 Re: Мошенниците от М-ТЕЛ!
Автор: NeDDRaG   
Дата:   15-12-10 13:56

Абе не че са цвете, ама аз не съм имал проблем с тях.

Отговори на това съобщение
 Re: Мошенниците от М-ТЕЛ!
Автор: Jim__Beam   
Дата:   15-12-10 13:59

- АЛОУУУ , Ве И Ка ли е ??
- Не господине , ние сме ЕНЕРГОСНАБДЯВАНЕ !!

.... Мммм , и на вас да ви иба майката ...


.. [smilie5] [smilie5] [smilie5]

.. П.П. - не ми се ходи при Лалка [smilie2]
..Не обичам БАНами .... [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Мошенниците от М-ТЕЛ!
Автор: riddick   
Дата:   15-12-10 14:04

Дамммн...

Отговори на това съобщение
 Re: Мошенниците от М-ТЕЛ!
Автор: Veronique   
Дата:   15-12-10 14:08

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Мошенниците от М-ТЕЛ!
Автор: OrLIndraGanOv   
Дата:   15-12-10 14:09

Ми нема да говорите!

Отговори на това съобщение
 Re: Мошенниците от М-ТЕЛ!
Автор: IvoZafirov   
Дата:   15-12-10 14:10

Абе не знам за вас ама от както им се срина системата и взеха пак да ми излизат фактурите взеха да го правят много често... [smilie8]

Мине се не мине 2 седмици и имате нова фЪк(дАбИгО)тура. И са все едни суми по над 100 кинта. Верно, че говорих малко от Тайван ама те две такива сметки вече..

Ко стааа тука бе? [smilie8]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.