Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна
 100 млрд. евро за Ирландия, а за нас?
Автор: ARGO   
Дата:   22-11-10 19:12

Щото фалирали [smilie11] а за нас дето сме под дъното? [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: 100 млрд. евро за Ирландия
Автор: vikitovikito   
Дата:   22-11-10 19:15

[smilie18] Ние духнахме [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: 100 млрд. евро за Ирландия
Автор: Lalinda   
Дата:   22-11-10 19:15

Вие не сте искали, а и още не сте фалирали.

Фалирайте първо, после искайте и ще ви се даде.


Отговори на това съобщение
 Re: 100 млрд. евро за Ирландия
Автор: explorer   
Дата:   22-11-10 19:18

Мани, представяш ли си да отпуснат 100 милиарда евро на България... яко крадене ще падне. Всеки чиновник ще има по едно Бугати, Бентли, Ламборгини и няколко яхти.
[smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: 100 млрд. евро за Ирландия
Автор: pmartinov   
Дата:   22-11-10 19:18

Няма да се притеснявате .

Не само ЕС ще фалира .

Доминото тръгна 2008 и ще спре когато нищо от този материален свят не остане .

Няма сила която да спре тези промени.



Публикацията е редактирана (22-11-10 19:20)

Отговори на това съобщение
 Re: 100 млрд. евро за Ирландия
Автор: Gruyu   
Дата:   22-11-10 19:18

че нас кой ни има за хора! - не пишеш ли на латиница братчее и особено на английски.....си кюташ в бъзито

Отговори на това съобщение
 Re: 100 млрд. евро за Ирландия
Автор: samara   
Дата:   22-11-10 19:21

това уж беше икономическото чудо за пример на европейския съюз [smilie8] ... кво се оказа обаче, сапунен мехур направо, нетраен !!! [smilie21] ... да им имам съюза фалшиф, деба и нас ше завлече !!! [ezik] [smilie5] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: 100 млрд. евро за Ирландия
Автор: the_shooter   
Дата:   22-11-10 19:33

Значи за гърците не може!
Но за ирландците може!
Преди 2г. ни ги сочиха за пример, разни мастити европейски разбирачи!
То'з европейски съюз е пълен ташак! [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: 100 млрд. евро за Ирландия, а за нас?
Автор: asahi   
Дата:   22-11-10 20:20

Гърците получиха над 100 милиарда евро помощ, по-голямата част от които са от ЕС, другите от МВФ.
Трябва да сме благодарни, че не ни се налага да искаме такива помощи. Това са кредити, а не cash for free.

Отговори на това съобщение
 Re: 100 млрд. евро за Ирландия, а за нас?
Автор: Gruyu   
Дата:   22-11-10 20:29

искам само да съм жив да видя как ще ги върнат тия пари мързеливите гърци и хай-тек ирландците! - никога!!!... сигурен съм и няма кой да ме убеди в обратното!

Отговори на това съобщение
 Re: 100 млрд. евро за Ирландия, а за нас?
Автор: tnt   
Дата:   22-11-10 20:30

Лали, кои сме ний? Ко сте вий [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: 100 млрд. евро за Ирландия, а за нас?
Автор: stormfx   
Дата:   22-11-10 20:33

Гърците глътнаха повече от достатъчно "cash for free", предлагам да не ги плачем...


Отговори на това съобщение
 Re: 100 млрд. евро за Ирландия, а за нас?
Автор: __SpOO__   
Дата:   22-11-10 20:58

Какво не можело за гърците бре? Те лапаха ли по 1500 заплати на година? Лапаха. Сега уж нямаше да им помагат, пак им удариха рамо.

Не можело [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: 100 млрд. евро за Ирландия, а за нас?
Автор: asahi   
Дата:   22-11-10 21:02

Няма повод за завиждане. Никакъв.

Отговори на това съобщение
 Re: 100 млрд. евро за Ирландия, а за нас?
Автор: tofo   
Дата:   22-11-10 21:08

И ко сега? Най е гот да си луд! Немците да бачкат, а гърците и айришите - [smilie21] . А като се сетя и как немците по тоя начин направиха чудна и една държава из Средиземноморския басейн - абе, супер система! [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: 100 млрд. евро за Ирландия, а за нас?
Автор: Amigo   
Дата:   22-11-10 21:09

tnt написа:

> Лали, кои сме ний? Ко сте вий [smilie5]




ми кои са... превзетите баняджийски нищоправци като стрина [smilie25] [smilie25]

а за заеми няма що да се завижда, все нкяой ще трябва да ги връща [smilie25] [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: 100 млрд. евро за Ирландия, а за нас?
Автор: vga   
Дата:   22-11-10 21:13

Сега беше момента, ако имахме излишни милиарди, да им дадем на Ирландците. Аз поне, понеже темата силно ме засягаше, следях с интерес и ми направи впечатление силното желание на Съюза да им "помогне" и силното нежелание на Ирландия да ѝ се "помогне". Защото ще ги накарат да върнат 100 милиарда + лихви, вероятно в 4 годишен срок. Как да се приспадат по още ХХ милиарда от бюджета на година? Съжалявам за тях, мисля че ги прецакаха нарочно. Освен това няма да се учудя, ако сменят и правителството. Което може и да е за добре. Преди 2 седмици като слушах радио в Дъблин обсъждаха новите мерки на правителството за стабилизиране на бизнес средата и набиране на известиции. Отделиха 240 милиона евро, за да могат да накарат инвеститорите да възвърнат доверието си. Това обаче просто не стана, резултатите бяха отчайващи от този ход. Проблема там са банките и грешните инвестиции, многото лоши кредити и купуване на недвижимо имущество, чиято цена падна драстично. Дано този кредит помогне, макар да не ми се вярва особено. Така или иначе недоволството към правителството е огромно и мисля, че няма да издържи още дълго. Но така е, като страна вечно малтретирана и винаги бедна, сега изведнъж с пари и ... просто нямат представа какво да ги правят. Нямат опита. Съжалявам, че така ги натиснаха и ги накиснаха с тоя кредит, личеше си как не им дадоха да дишат последната седмица... и не разбирам защо го направиха. Това ще си проличи след време явно. Иначе Ирландия продължава да е много хай-тек и офисите на всичките гиганти са там, в което не виждам нищо лошо. Бяха за завист, но след този кредит може и да ги съжалиме. Ще се види реалния ефект след малко време... защото все пак икономиката им не е зле, работи се добре, всичко друго е както трябва, с изключение на банковата система. Може пък да е глътка въздух и да не е лош ход!

Отговори на това съобщение
 Re: 100 млрд. евро за Ирландия, а за нас?
Автор: SLR   
Дата:   22-11-10 21:13

"Кризата постепенно си отива, идват сериозни инвестиции, които се очакват през следващите години, и затова трябва да имаме висококвалифицирана, конкурентна работна ръка", заяви в Смолян социалният министър Тотю Младенов."

Отговори на това съобщение
 Re: 100 млрд. евро за Ирландия, а за нас?
Автор: tofo   
Дата:   22-11-10 21:20

vga, кога се върна от ирландско бре? Де са снимките и раздувките? [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: 100 млрд. евро за Ирландия, а за нас?
Автор: vga   
Дата:   22-11-10 21:22

tofo, преди броени дни. Още нямам време да сваля всичко и да направя хубава тема. Утре, вдругиден ще пусна снимки и разкази :) [beer] [smilie24] [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: 100 млрд. евро за Ирландия, а за нас?
Автор: the_shooter   
Дата:   22-11-10 21:33

Абe _Споо_ недей така първосигнално! Като казвам, че за гърците не може, а за ирландците може изобщо не ги защитавам гърците. Те ще се оправят, не ги мисля! Пак те ще идват на секстуризъм в Сандански (разбирай да чукат българки), а не българите да ходяът в Кавала!
Който дори за миг си е помислил, че гърци ще ги върнат парите, да ходи на лекар! [smilie5]
Те и ирландците толкова ще ги върнат!



Публикацията е редактирана (22-11-10 21:34)

Отговори на това съобщение
 Re: 100 млрд. евро за Ирландия, а за нас?
Автор: tofo   
Дата:   22-11-10 21:34

Хайде vga, чакаме! Получаваш Гинес и то не виртуален. [beer] При нас има чуден ирландски хоремаг! [smile]



Публикацията е редактирана (22-11-10 21:34)

Отговори на това съобщение
 Re: 100 млрд. евро за Ирландия, а за нас?
Автор: netLady   
Дата:   23-11-10 10:16

Някой мисли ли изобщо, че гърци и ирландци имат намерение да връщат некви пари?

Отговори на това съобщение
 Re: 100 млрд. евро за Ирландия, а за нас?
Автор: boreto   
Дата:   23-11-10 10:25

Оооо, ще ги върнат и още как. Май не сте се сблъсквали с отношенията кредитор-длъжник. Никой не си оставя парите на пътя. Ще ги върнат по един или друг начин. С лихвите.


Отговори на това съобщение
 Re: 100 млрд. евро за Ирландия, а за нас?
Автор: netLady   
Дата:   23-11-10 10:31

Мисля си, че нищо няма да върнат. Колкото Либия ни върна парите; колкото Русия ни ги върна...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.