Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 ... обаче верно сме идиоти !!!
Автор: samara   
Дата:   11-08-10 19:39

... държавата да ни задължава за нещо [smilie8] , ... за което после да ни тормози да чакаме на опашки [smilie21] ... за новите документи говоря, срамно е и унизително !!! [smilie23]

... да кажа и за недостига на ток и психозата за режим по морето [smilie8] , ... а производствените мощности са натоварени наполовина, мдам !!! [smilie21] ... за НЕК-мафията и енергоразпределитените дружества, че и паразита БЕХ [smilie7], ... няма да говоря [smilie8] ... или добро или нищо, като за умрял [ezik] [smilie5] [beer]

П.П... всичи сме идиоти в идиотска държава, поне да ни беше добре, деба !!! [ezik] [smilie21] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: ... обаче верно сме идиоти !!!
Автор: max-1   
Дата:   11-08-10 19:41

[smilie9] [smilie9] [smilie4] [smilie9]

Отговори на това съобщение
 Re: ... обаче верно сме идиоти !!!
Автор: slivenski   
Дата:   11-08-10 19:42

мани... аз си мислех за комодорите... кво ли правят завалиите... [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: ... обаче верно сме идиоти !!!
Автор: samara   
Дата:   11-08-10 19:47

... абе, колко трябва да си тъп при свит международен пазар на електроенергия да не можеш да осигуриш собственното си потребление и то при положение, че имаш необходимите свободни мощности [smilie8] ... чудя се възможно ли е да си толкова тъп изобщо и по принцип [smilie21]

П.П... или остава варианта нещата да са целенасочени и обмислени, гадно и ниско [smilie8] , ... като всичко друго [smilie23] [ezik] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: ... обаче верно сме идиоти !!!
Автор: djogata   
Дата:   11-08-10 19:51

Не разбрахте ли, че без консумиране на големи количества алкохол в таз държава не се издържа [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: ... обаче верно сме идиоти !!!
Автор: neuromancer   
Дата:   11-08-10 19:53

аа, недей така
Сега някои другари ще кажат - ми не стига тока, трябва да строим АЕЦ. И много хора вярват и подкрепят.
правят планове ток да изнасят... само дето не знам как ще изнасят като мрежата нищо не струва. Ама това е второстепенно, къде-къде по-важно е да дадем няколко милиарда на руски фирми, пък да приберем няколко милиона комисионна

Отговори на това съобщение
 Re: ... обаче верно сме идиоти !!!
Автор: tnt   
Дата:   11-08-10 19:57

кои сме ний? кои сте вий?

Библията била казала : Блажени са вярващите.

Аз казвам : Блажени са несведущите...

Отговори на това съобщение
 Re: ... обаче верно сме идиоти !!!
Автор: slivenski   
Дата:   11-08-10 20:00

Автор: djogata
Дата: 11-08-10 19:51

Не разбрахте ли, че без консумиране на големи количества алкохол в таз държава не се издържа


-----------------------


[smilie24] [smilie24] [smilie24] [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: ... обаче верно сме идиоти !!!
Автор: samara   
Дата:   11-08-10 20:04

... джога, идва ми се при теб [smilie8]... в студените скандинавски взаимоотношения, където никой никого не познава, не са приятели, родннини и прочее [smilie21]

П.П ... да ти трябва добър механик, дето прави от нищо нещо, необвързан и несемеен, мамка му ... еничар един вид, наемник [ezik] [smilie5] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: ... обаче верно сме идиоти !!!
Автор: tnt   
Дата:   11-08-10 20:06

чакайте едно топло поздравче на френски за Сан Франциско да ви пусна:

Ici c’est bon
Je suis sauvé
Ici ça va
Je suis vivant
Ici c'est chaud
Ici c'est bon
Ici ça va


http://www.youtube.com/watch?v=zap69ik8wYU&feature=related

Отговори на това съобщение
 Re: ... обаче верно сме идиоти !!!
Автор: slivenski   
Дата:   11-08-10 20:09

Организирам екскурзия до Канада.

Срок: следващите 20-30 години

Цел: спокоен и щастлив живот

Изисквания: 67 точки минимум

Място: провинция Онтарио, но при желание може и други.

Работа: кой каквото намери

но парите ще стигат за квартира, храна, един път седмично на кръчма, някои други забавления като кино, вино и прочие... и странични занимания като снимане на канадски гризлита и американски белоглави орли по чукарите.

Тръгване: ако стане... възможно най-скоро.


[smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: ... обаче верно сме идиоти !!!
Автор: samara   
Дата:   11-08-10 20:09

... тинто, ама верно да те и тебе у спамерското създание [smilie8] ... сякаш си на щат у нета [smilie21]
... всяка сериозна тема успяваш да разводниш [ezik] [smilie5] [beer] ... глей да ми пуснеш розови слонове, нема ти простим [ezik] [smilie18] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: ... обаче верно сме идиоти !!!
Автор: n1x0n   
Дата:   11-08-10 20:10

Проблемът не е на мощностите, а на инфраструктура.

Отговори на това съобщение
 Re: ... обаче верно сме идиоти !!!
Автор: tnt   
Дата:   11-08-10 20:11

ко искаш бе!? Гледам позитивно на джувота!

Да ти преведа песничката? [ezik] [ezik] [ezik] [ezik]


Едит : https://photo-forum.net/joro/emoticons/EmoticonElephant.gifhttps://photo-forum.net/joro/emoticons/EmoticonElephant.gif



Публикацията е редактирана (11-08-10 20:11)

Отговори на това съобщение
 Re: ... обаче верно сме идиоти !!!
Автор: tnt   
Дата:   11-08-10 20:12

Сливенски запиши ме за след 10 [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: ... обаче верно сме идиоти !!!
Автор: samara   
Дата:   11-08-10 20:12

... никсъне, преведи за аудиторията, не за мен [smilie8] ... и чия е инфраструктурата прочее [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: ... обаче верно сме идиоти !!!
Автор: samara   
Дата:   11-08-10 20:15

... тинто, ща утрепа ма !!! [ezik] [smilie18] [beer] ... ся идвам у софе-то да та търся лудетино [smilie24] [smilie18] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: ... обаче верно сме идиоти !!!
Автор: tnt   
Дата:   11-08-10 20:15

Самара, може ли нещо сериозно да те попитам тогава: Какво можем да направим за НЕК, енергоразпределитените дружества и БЕХ?

Айде обяснете ми, освен да се гнЯвим по форумите?

Отговори на това съобщение
 Re: ... обаче верно сме идиоти !!!
Автор: n1x0n   
Дата:   11-08-10 20:16

Какво да преведждам? [smile]
Споменават се АЕЦ, международни пазари... по въпрос, който си е чисто инфраструктурен.
Дадени са разрешения за строеж на сгради, които не са подсигурени с адекватна инфраструктура - ВиК, пътища, енергопреносни мрежи, канализация, пречистване на отпадни води.

Просто тока бие на очи, щото като го спрат - и го няма никакъв, докато лайната могат да текат в морето без незабавен резултат.

Отговори на това съобщение
 Re: ... обаче верно сме идиоти !!!
Автор: samara   
Дата:   11-08-10 20:18

... тинто, не днес [smilie8] ... че утре имам разговор с БЕХ-а [smilie21]
... май е маце отсреща [smilie8] , ... тря да съм учтив, добре звучи по талафона, факт [smilie24] [smilie3] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: ... обаче верно сме идиоти !!!
Автор: samara   
Дата:   11-08-10 20:22

... деба [smilie8] , ... накрая се оказват некви дърти каки [smilie8] , ... та кой друг може да се добере току-така до такава сладка служба, мдам вече и удвоена прочее !!! [smilie21]

П.П... [ezik] [smilie18] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: ... обаче верно сме идиоти !!!
Автор: Императорът.   
Дата:   11-08-10 20:23

Така е - като бяхме на моренце - папаме една вечер с Пате в Четиримата капитани и буф - тъмно - и цял Ахтопол - тоже тъмно.
ЗДа документи още не съм се редил, но отсега изпадам в ужас, както мразя да чакам, най-много да напсувам ушев в грозните очи и он да ме тикне в душегубката.

С една дума - добре дошли във вилаетът на Картофоподобната Тимберица.

[smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: ... обаче верно сме идиоти !!!
Автор: asahi   
Дата:   11-08-10 20:35

У всяко село, включително и Ахтопол, се случва да спре тока. Причината не е недостиг на производство, а остаряла, от 30 години не ремонтирана преносна мрежа. Инфраструктура, както каза Никсъна.

В момента на Балканския полуостров има възможност за сврхпроизводство и само спецификата на продукта "ел. енергия" пречи на някои да го видят. А каква е спецификата нека импето да отгатне.

Отговори на това съобщение
 Re: ... обаче верно сме идиоти !!!
Автор: exo99   
Дата:   11-08-10 20:56

Асахи, на мен като потребител ми е все тая кой не си е ремонтирал и поддържал енергопреносната мрежа.
Ако имаше земетресение да проявя разбиране.
Същото и с паспортите.
Въобще не ме интересува каква трябва да им е организацията. Просто не е редно да чакам повече от половин час.
Онези 60 000 идиота в МВР да ги организират за да върви работата.
Хайде да речем, че 10 - 20 000 от тях си вършат работата, но другите....?

Преди десет години, като издаваха пак ударно личните карти, беше същата простотия, но все пак с два-три часа чакане се оправяше работата.

Сега - все едно сме сто години назад.

Отговори на това съобщение
 Re: ... обаче верно сме идиоти !!!
Автор: tnt   
Дата:   11-08-10 20:57

мда... И не е само за тока. На пъпа на София сме с водопроводни тръби от 43-45та година.

Ако се разпскам по инстанции и вземат да ги сменят, ще съм без вода поне един месец. Ко прайм? Въх тъз гражданска позиция! [smilie8]

и пак е оптимистично, шот' сигурно нищо няма да се случи [smilie7]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.