Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Препоръчайте маршрут до Сандански.
Автор: Marillion   
Дата:   05-08-10 16:07

Моля колегите от района на Благоевград, Разлог, Банско, Сандански, Петрич да ме упътят. Смятам да пътувам до Сандански, но се чудя от къде да мина.

Единия вариант е по "царския" път - Бургас-София-Благоевград-Сандански

А другия е Бургас-Пловдив-Пазарджик-Якоруда-Разлог-Симитли-Сандански.

Лично на мен ми се иска да мина през 2-я маршрут, заради живописността на пътя, както и защото не съм минавал от там, обаче се притеснявам за състоянието на настилката. Ясно ми е, че по този път, макар и да изглежда по-пряк, ще пътувам повече време.

Може да ми препоръчате и интересни места в региона, че искам да пообикалям.

Въобще всякаква информация ще ми е полезна. Благодаря предварително.

п.п. Спамът разрешен :)

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте маршрут до Сандански.
Автор: papi   
Дата:   05-08-10 16:13

...



Публикацията е редактирана (05-08-10 16:34)

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте маршрут до Сандански.
Автор: DidiAndreeva   
Дата:   05-08-10 16:14

Последно по втория маршрут минах преди месец. След поройните дъждове в началото на лятото и с последствията от зимата разбит е пътя в участъка от Аврамови колиби почти до разклона за Баня. Доста дупки, кара се на зиг заг, но с внимателно шофиране няма проблеми. Не знам дали са започнали с ремонтите. Според мен красотите наоколо си заслужават по-бавното каране. По пътя може да се купят и домашно сирене, масло, мед, сладка, току що набрани боровинки и т.н.

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте маршрут до Сандански.
Автор: papi   
Дата:   05-08-10 16:16

има и друг маршрут - бургас- магистрала тракия- ихтиман-самоков-дупница-благоевград-сандански

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте маршрут до Сандански.
Автор: papi   
Дата:   05-08-10 16:25

бургас-пазарджик-белово-боровец-самоков-дупница-благоевград-сандански

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте маршрут до Сандански.
Автор: Marillion   
Дата:   05-08-10 16:26

papi, а нещо интересно за отснимане в региона?

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте маршрут до Сандански.
Автор: Todd   
Дата:   05-08-10 16:28

Бургас-Пловдив-Пазарджик-Якоруда-Разлог-Симитли-Сандански

Отсечката Юндола -Якоруда- Разлог е отврат .Дупка до дупка и в дупката пак дупка !!!

Ако ще караш кротко да си разглеждаш природата не е голям кахър !!! Можеш и до Белица да видиш на Бриджит Бардо мечките [smilie5]

[smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте маршрут до Сандански.
Автор: Marillion   
Дата:   05-08-10 16:32

Тоде, тъкмо смених тампоните на цялата предница на мерджана.... Немам джип като твоя, за да поря през дупките смело.
Хич не ми се иска да го мъча по тия дупки, но... природата си е природа. Може да планувам една нощувка някъде по пътя и без това не бързам.

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте маршрут до Сандански.
Автор: nemchev   
Дата:   05-08-10 16:33

Бургас-Пловдив-Пазарджик-Боровец-Самоков-Дупница-Сандански. Проверено здрав път.Както ти каза Тодд през Юндола е купон та купон[smilie18] Няма да разбереш и видиш нищо от живописния път...цялото ти внимание ще е заето от дупки[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте маршрут до Сандански.
Автор: promis   
Дата:   05-08-10 18:03

В неделя дупките още си ги имаше през Юндола. Мега коварно би било ако е валяло и са пълни с вода.

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте маршрут до Сандански.
Автор: Dobria_Starec   
Дата:   05-08-10 18:14

Бургас-Пловдив-Пазарджик-Боровец-Самоков-Дупница-Сандански.[smilie24] минавал съм 7-8пъти от началото на годината. До март някъде имаше доста дупки, сега са закърпени.

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте маршрут до Сандански.
Автор: Jamess   
Дата:   05-08-10 18:37

Ако ще снимаш ето ти маршрута:

Бургас-Пловдив-Смолян-Гоце Делчев-с.Пирин-с.Левуново-Сандански

Ще се изкефиш много.Пътят става за мерджан.

[smilie24]

[beer]

[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте маршрут до Сандански.
Автор: Han_solo   
Дата:   06-08-10 00:33

ми аз минах по през един доста по-интересен път... ама не е за бързане а за зяпане - през Странджа , Кърджали, Златоград, Смолян, Доспат, Гоце Делчев, Мелник, Сандански... ама в обратен ред и с много отбивки тук и там, с кола на 2 години на която е все още здрава и не се е налагало да и ремонтирам окачването [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте маршрут до Сандански.
Автор: kaff   
Дата:   06-08-10 11:33

Jamess и Han_solo [smilie24] наистина добър маршрут, през доспат и пътя е доста живописен[beer] и няма дупко от доспат 10км леко е разбит пътя но се понася след това е супер. Може да минеш преди Гоце Делчев в дясно 15-20кв е Ковачевица, Долен, Рибново - все интересни места. Като се прехвърли Папасчаир е село Пирин доста интересно селце. Има доста места дето човек да се размотае и да пощрака. Ако има върлоси пиши на лични, обходил съм целия маршрутСандански, Гоце Делчев, Смолян, Доспат, Батак, Юндола, Разлог. Юндола пътя е отврат ДУПКА ДО ДУПКА.[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте маршрут до Сандански.
Автор: IvoZafirov   
Дата:   06-08-10 15:09

Марилион да ти кажа честно там в района от тия дървета никаква природа не можеш да видиш [smilie18]

Иначе ако не си минавал по другите пътища освен "царския" си заслужава да се разходиш, но е доста бавен заради завоите и тук-таме дупки.

Селата на мен не ми бяха много интересни. Ковачевица е толкова стерилно, че чак на декор за филм ми мяза - само лъскави джипове и ни едно животно няма. Рибново ми е прекалено пингвинесто и кичозно та не знам какво му се кефят всички. Виж обаче циганската махала на Долен направо отвява румънските цигански гета. Иначе като природа ми харесва района между Гоцето и Якоруда



Публикацията е редактирана (06-08-10 15:13)

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте маршрут до Сандански.
Автор: Marillion   
Дата:   06-08-10 15:30

Благодаря на всички. Нещата се промениха за отиване. Ще кача едни съседчета, че имат работа в София, така че... ще се минава от там. А на връщане през Дупница - Самоков - Боровец.

Набелязох 2-3 интересни места в региона за снимане. Няколко за риболов... така че газ до дупка. Оставям морето за шопите.

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте маршрут до Сандански.
Автор: IvoZafirov   
Дата:   06-08-10 15:37

Тва шопите са гадно племе от мен да го знаеш [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте маршрут до Сандански.
Автор: 798099   
Дата:   06-08-10 15:40

На фокус и наслука. За второто, обаче, виж за всеки случай страница 8 от линка:

http://iara.government.bg/wp-content/uploads/2010/05/Celogodishna_zabrana_2010.pdf

Да не стане някоя грешка, та да ти развалят удоволствието.


Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте маршрут до Сандански.
Автор: Marillion   
Дата:   06-08-10 16:08

798099 :) Добре, че ме подсети. Билета ми изтича днес.

[beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте маршрут до Сандански.
Автор: 798099   
Дата:   06-08-10 16:11

Би трябвало да можеш да го завериш в най-близкия по-голям магазин за рибарски принадлежности. [beer] [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте маршрут до Сандански.
Автор: gorskio   
Дата:   06-08-10 16:22

Ако ти трябва инфо или ти се пие бира в Самоков обади се, мога да ти препоръчам и място за спортен риболов. [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте маршрут до Сандански.
Автор: Marillion   
Дата:   06-08-10 16:25

gorskio - благодарско за предложението. Принципно не съм привърженик на "спортния" риболов.

Препочитам да обикалям реката с въдичка в ръка.

Иначе за бирите [beer] [beer] [beer]

/тоя корем требе да се поддържа/


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.