Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Румънците - МВР 0:1
Автор: gogo   
Дата:   02-08-10 09:13

[smilie23] текст


Отговори на това съобщение
 Re: Румънците - МВР 0:1
Автор: didesignbg   
Дата:   02-08-10 09:33

Когато видиш униформен човек на работа се подчиняваш на това което ти казва, камо ли като си в чужбина. Румънците да си сърбат кашата дето са надробили, не да се държат в България като бейове.
Не може да искате полицията да ни пази дето пее Веско, а да оставяме всякаква гмеж, да ги мачка. Все ми е на акъла че румънците учитиво са си говорили....

Отговори на това съобщение
 Re: Румънците - МВР 0:1
Автор: da.fo   
Дата:   02-08-10 09:34

А бе и румънците не са много стока - [smilie23]. Нали ги виждам как карат тук от Дуранкулак към Варна. Защото са все са с нови коли и вадят едно самочувствие като господари на пътя. Оня ден погребаха едно момче(23г.) от Каварна след като румънец му изкочи насреща за да изправарва [smilie9] и челен удар.


Отговори на това съобщение
 Re: Румънците - МВР 0:1
Автор: imitev   
Дата:   02-08-10 09:38

Румънците нашите полюционери ги научиха да карат така - като ги спрат вместо глоба ги жулят рушвети...

В румънско много рядко ще видиш такова поведение на пътя.

Отговори на това съобщение
 Re: Румънците - МВР 0:1
Автор: adash   
Дата:   02-08-10 09:42

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Румънците - МВР 0:1
Автор: мара   
Дата:   02-08-10 09:50

няма как да знаем как стоят нещата, щото журналистите не са уважителен източник.

Отговори на това съобщение
 Re: Румънците - МВР 0:1
Автор: gogo   
Дата:   02-08-10 09:54

А ако не бяха румънци, а братя хамериканци или ингилизи ?! или скъпите нам шваби или жабари ?!? [smilie5] ...
Факта, че там където пият и ядат онбашиите варди полицията ми е лееекинко неприятен! Това са народни избранници, ние си ги обичаме... от кого ги пазят ?!? [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Румънците - МВР 0:1
Автор: bgprinter   
Дата:   02-08-10 09:56

Румънците карат така по една причина - нямат право да ги глобяват на място, трябва да се отиде до най-близкото районно, от там пък е една сложа процедура, глобата се плаща в банка и т.н. и т.н.. Т.е. милиционерът, пардон катаджията трябва да напусне заедно с румънеца, да се върне в близкия голям град и да си "губи" времето с него вместо да мародерства родните граждани, т.е. даже не става дума за подкуп.
С две думи, катаджиите не работят за ред по пътищата, а за други каузи. Но такъв е законът.

Отговори на това съобщение
 Re: Румънците - МВР 0:1
Автор: джъмбо   
Дата:   02-08-10 10:05

айде айде... румънски "баровци" се опитали да минат с номера - ти знаеш ли кой съм аз....

голям праз били шефове и свикнали като щракнат с пръсти да им се уреди всичко... [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Румънците - МВР 0:1
Автор: boreto   
Дата:   02-08-10 10:09

джъмбо
[smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Румънците - МВР 0:1
Автор: Todd   
Дата:   02-08-10 10:28

че фаче домнуле ?


[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Румънците - МВР 0:1
Автор: da.fo   
Дата:   02-08-10 10:48


"Ама се оказва, че те не били хулигани, ами шефове на една от големите петролни фирми в България – “Ромпетрол”." - да, бе те шефовете не се държат като хулигани никога .... futus dumneziu mati


Отговори на това съобщение
 Re: Румънците - МВР 0:1
Автор: ninikolov   
Дата:   02-08-10 10:52

Истината пак ще е някъде по средата. Румънците са се нафиркали и са се взели за големи баровци, нашите милиционери и те напред с рогИте, важни важни и те ти булка първа страница във весника. Сега има да четем щуротии.
Ние че не сме стока, не сме, ама мамалигарите и те като нас. Шефът на Бритиш Петролиум го разпнаха, че ходил на парти ли, голф ли да играе по време на разлива в Мексиканския залив, а тия от Ромпетрол, вместо да скатаят пияниците и да си мълчат, ревнали с цяло гърло: "Бият Паниковски".

Отговори на това съобщение
 Re: Румънците - МВР 0:1
Автор: Insight   
Дата:   02-08-10 10:53

джъмбо написа:

> айде айде... румънски "баровци" се опитали да минат с номера -
> ти знаеш ли кой съм аз....
>
> голям праз били шефове и свикнали като щракнат с пръсти да им
> се уреди всичко... [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]
> [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

... баш си е така, ама пък ми е много неприятно дето нашата полиция се държи като частна охранителна фирма.

Ама се оказва, че те не били хулигани, ами шефове на една от големите петролни фирми в България – “Ромпетрол”.... точно шефове на румънска петролна фирма ми е много лесно да си представя как се държат като хулигани.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.