Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Някой пак е в цикъл
Автор: юнга   
Дата:   30-07-10 13:35

ГДБОП с мега акция в интернет

Лоша работа.
Хем знаем, че с шепи река не се спира, хем трябва да оправдаем грешните си заплати.[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Някой пак е в цикъл
Автор: sirkhann   
Дата:   30-07-10 13:44

Престъпна организация? За какво изобщо се говори тук?!?!?!?! Тая държава трябва да бъде осъдена в Страсбург ама за много, много, много милиони и да се научат гамените му с гамени... [smilie23] Катран и пера за властващите лобисти [smilie23] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Някой пак е в цикъл
Автор: boreto   
Дата:   30-07-10 14:05

Аре бе...

А това какво е:

печелела от интереса на интернет потребителите, които за да получат достъп до това съдържание, изпращали SMS-и и влизали в сайтовете след получаване на код. Така от незаконната дейност престъпната структура е усвоила сума от над 5 милиона лева

Едно е да разпространяваш даром без авторски, друго е да печелиш от това.

Това не е Библиотеката...


Отговори на това съобщение
 Re: Някой пак е в цикъл
Автор: djogata   
Дата:   30-07-10 14:08

В случая мисля, че ГДБОП имат право да ги арестуват (щом печелят от незаконно разпространяване на интелектуална информация).

Друг е въпросът... откога арестуването на няколко пишлигара се води "мега-акция". Деба журналята [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Някой пак е в цикъл
Автор: vinse   
Дата:   30-07-10 14:16

Тия мишоци вместо да ми харчат парите от данъците дето ги плащам за глупости да бяха закърпили някоя дупка по път за работа, че миналата година правих предница са пак нещо колата на една страна върви [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Някой пак е в цикъл
Автор: sirkhann   
Дата:   30-07-10 14:18

И не са се сетили да напишат, че не са отговорни за съдържанието, което потребителите са качвали на техните сървъри?

Мисля, че след няколко дни куките ще им върнат техниката и ще им се извиняват, всичко е за пред медиите.

Отговори на това съобщение
 Re: Някой пак е в цикъл
Автор: didesignbg   
Дата:   30-07-10 14:25

nanoset.net беше даже без регистрация, другите не ги знам.
Твърде скоро ще отшуми и това, след гръмките думи за читанка, какво стана? Ами същото ще стане и сега.

Отговори на това съобщение
 Re: Някой пак е в цикъл
Автор: ivodam   
Дата:   30-07-10 14:40

Тия, дето искат пари за достъп до копирани филми и музика наистина са си за гонка, да ги гонят. Да живеят свободните торенти и братската взаимопомощ.

[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Някой пак е в цикъл
Автор: ivenchev   
Дата:   30-07-10 14:42

матацикъл цикъл, цикъл ...
и девицы уже нет

[smilie10] [smilie10] [smilie10]

[smilie5] [smilie5] [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Някой пак е в цикъл
Автор: мара   
Дата:   30-07-10 15:36

ми шефчетата на отделите за борба с компютърните престъпления не са успели в по-ранен етап от развитието си да се сработят със собствениците на въпросните сървъри и поради несходство на характерите са минали в противниковия отбор [smilie18]
не че няма нужда по принцип от такива хора, ама тва не пречи схемата да седи смешновато...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.