Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Нашата полиция ни пази
Автор: georgi969   
Дата:   26-07-10 17:56

Стават и грешки


Отговори на това съобщение
 Re: Нашата полиция ни пази
Автор: Amigo   
Дата:   26-07-10 17:59

да не му се случват на човек такива грешки [smilie8] [smilie5] [smilie5] а защо все пак пише, че са пребити - оказали са съпротива и са били бити или просто системата на арестуване е такава удри и после питай... [smilie11] [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Нашата полиция ни пази
Автор: 12356joro   
Дата:   26-07-10 17:59

В повечето случаи, тя има нужда от пазене.

Отговори на това съобщение
 Re: Нашата полиция ни пази
Автор: bendy   
Дата:   26-07-10 18:10

Що не прочетеш първата тема, оная "стикнатата" най - горе, та да не стават грешки.

Отговори на това съобщение
 Re: Нашата полиция ни пази
Автор: georgi969   
Дата:   26-07-10 18:16


Какво и има на темата?
Не обиждам останалите участници и не призовавам към насилие(независимо дали се отнася за хора или животни),не насаждам расова, етническа, сексуална или религиозна вражда.

Отговори на това съобщение
 Re: Нашата полиция ни пази
Автор: OGIMAG   
Дата:   26-07-10 18:20

И ОЩЕ ЕДИН ПОГЛЕД КЪМ ТЕМАТА.

И ако това е вярно за си запеят химна на В.Маринов и да се прегърнат! И бити и е...и!


"Четирима цивилни полицаи са нахлули в дома на Айсел Мустафова в Кърджали в петък, малко преди полунощ, пребили семейството и техен гостенин от Турция, а призори се оказало, че адресът е сбъркан, съобщи БГНЕС.

Сабахатин Мустафов и синът му Кадир са били задържани в ОД-МВР в Кърджали и по-късно освободени.

Дъщерята Ширин е с наранявания по главата.

Айсел Мустафова е подала жалба в полицията.

Пострадалите съпрузи са бивши полицейски служители.

"Нахлуха и без да се представят проснаха мъжа ми на земята, като насочиха пистолет в главата му, не знаехме кои са, помислихме, че са престъпници, стресът беше ужасен", разказава Айсел Мустафова за DarikNews.

Дъщеря й дошла да види какво става, след като чула шум, ударили и нея, свалили я на земята, а същата съдба сполетяла и самата Айсел, която през това време била в спалнята и се опитвала да се обади на полицията и на съседите си.

"Цялото това действие се разви пред очите на племенника, който ни е дошъл на гости от Република Турция, и дъщеря ми. Когато тя се опита да се скрие от полицаите в стаята си, един от мъжете така блъсна вратата, че й сцепи главата", разказа още Айсел.

Тя твърди, че племенникът й, който по време на нападението е спал, бил хванат от един от полицаите и след като го разтръскали добре, бил проснат на земята, при което са счупили и очилата на момчето.

Директорът на ОД-МВР комисар Тодор Терзиев е разпоредил проверка, която да изясни всички твърдения в жалбата.

Министър на вътрешните работи Цветан Цветанов днес публично се извини чрез медии на гражданите, пострадали при акцията. Служителите на МВР действали по канали за проституция и сводничеството.

Той заяви, че ще се обади лично по телефона на пострадалите, за да изкаже извинението си лично.

Със заповед от днес Цветанов е възложил проверка на място за случая и предполага, че ако се потвърдят първоначалните данни, ще има дисциплинарни наказания.

Вътрешният министър увери, че ще се предприемат адекватни действия срещу служителите на МВР, превишили правата си.

През април певецът Красимир Аврамов бе арестуван по време на операцията "Недосегаемите". Той разказа, че полицаите обаче разбрали грешката си, извинили се и си тръгнали от дома му."

Отговори на това съобщение
 Re: Нашата полиция ни пази
Автор: OGIMAG   
Дата:   26-07-10 18:22

P.S. Чудя се дали като са задържали Маргиниге са плеснали дори и един шамар на някой!

Отговори на това съобщение
 Re: Нашата полиция ни пази
Автор: cicomanco   
Дата:   26-07-10 18:22

Гледайте "Бразилия" , ако не сте![smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Нашата полиция ни пази
Автор: Amigo   
Дата:   26-07-10 18:24

требе да се пипа яко [smilie8] бой и после питай... [smilie5] а грешката - да не му се случва на човек [smilie5] [smilie5] [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Нашата полиция ни пази
Автор: Amigo   
Дата:   26-07-10 18:27

OGIMAG написа:

> P.S. Чудя се дали като са задържали Маргиниге са плеснали дори
> и един шамар на някой!



[smilie5] [smilie5] тях са им звъннали и са ги попитали учтиво дали може да ги придружат до полицията, макар че се извиняват за неудобството, което са им причинили [smilie19] [smilie19] после ги пуснаха да си ходят по живо по здраво, щото са невинни като агънца [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Нашата полиция ни пази
Автор: agop4o   
Дата:   26-07-10 18:31

вие пък що вярвате на художествените измислици на журналята.така става то влизат в къщата и почват да бият наред.ай стига фантасмагории.[smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Нашата полиция ни пази
Автор: Amigo   
Дата:   26-07-10 18:34

Вътрешният министър се извини за инцидента в Кърджали и увери, че ще се предприемат адекватни действия срещу служителите на МВР, превишили правата си [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Нашата полиция ни пази
Автор: georgi969   
Дата:   26-07-10 18:39

Няколко са тука въпросите:
1-кой ги е пратил полицаите на грешен адрес?
Щото какво е виновен обикновенния полицай в случая?
2.Кого е трябвало да арестуват?Щото в някой случаи по твърдият подход си е направо задължителрн.
3. Кой ще опере пешкира?Да на естане както когато се запали влака-шефът издал заповед да се зключват вагонитеневинен,а кондукторът който ги е заключил-виновен.

Отговори на това съобщение
 Re: Нашата полиция ни пази
Автор: agop4o   
Дата:   26-07-10 18:40

може да са объркали адреза ама чак от вратата и за краката малко пресилено ми звучи

Отговори на това съобщение
 Re: Нашата полиция ни пази
Автор: Amigo   
Дата:   26-07-10 18:46

аз съм за твърдия подход, ама за бандюги, а ако си невинен ... [cool] [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Нашата полиция ни пази
Автор: samara   
Дата:   26-07-10 19:27

... между другото, при повечето акции има грешни адреси, просто не се чува за тях, сигурно си има и допустим процент за това [smilie21]
... само се молете вие да не сте вътре, че като ви ритнат вратата и ви проснат гол на пода [smilie8] , ... стреснат жената и разреват децата !!! [smilie8]
... тогава ще ви питам стига ли ви извинението на министър Цветанов [ezik] [smilie18] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Нашата полиция ни пази
Автор: n1x0n   
Дата:   26-07-10 19:45

Щото какво е виновен обикновенния полицай в случая?

"Обикновения полицай" учат ли го да влиза в чужди къщи без да предупреждава за принадлежността си към МВР и има ли специални курсове по блъскане на деца с врати?

Проблемът е, че с тези показни "акции", дето се вихрят последно време - всяко мижаво ченгенце почна да се мисли за Рамбо. Пък като знам, че в полицията отиват най-вече тъпи, склонни към насилие и силно комплексирани индивиди - това си е рецепта за нещастие...

Отговори на това съобщение
 Re: Нашата полиция ни пази
Автор: samara   
Дата:   26-07-10 19:54

... сигурно всеки от вас има бивши съученици и настоящи полицаи [smilie8] ... спомнете си какви бяха [smilie21]
П.П... нищо лошо не казвам прочее !!! [smilie24] [smilie5] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Нашата полиция ни пази
Автор: krist   
Дата:   26-07-10 19:58

хмм, а вярвате ли в "случайните" грешки? може пък да са пречили на полицейския бизнес по някакъв начин и това да е сплашване един вид

Отговори на това съобщение
 Re: Нашата полиция ни пази
Автор: mladenov   
Дата:   26-07-10 20:14

Преди години бях на работа,и като се прибрах баща ми каза че са идвали полицаи и добре че не съм си бил вкъщи че не се знаело какво щяло да ми се случи!
Спал си човека (баща ми ) след нощна смяна ,когато на врата се позвънило настойчиво няколко пъти.Той понеже е по гащи и горнище пижама,открехнал вратата ,ама се бил прикрил зад нея и само си подал главата да види кой е! В момента в който надникнал в челото му бил опрян пистолет,и бил избутан навътре,като в апартамента нахлули 6 човека по дънки и черни кожени якета,които започнали да крещят:"Къде е момичето,къде е момичето?",на което баща ми мислейки че става дума за сестра ми ,казал"Ами не е тук".
Последвали няколко "тупвания" с пистолета по челото придружени с думите"Къде сте я скрили бе?" Дали от "тупванията",дали от въпроса,или просто се разсънил,,баща ми загрял че май има грешка и попитал какво точно става! Единият извадил карта и се лигитимирал и казал че търсят Николай който бил отвлекъл едно момиче! Да добавя че аз щях да ходя на море след няколко дена и бях извадил и надул на земята в хола предишната вечер,два надуваеми дюшека за да проверя дали изпускат,което изглеждало точно като място където "момичето"е спало![smilie18]
Другото интересни съвпадение беше че входа в който аз живеех беше "А",а един друг вход ,който беше на другия край на блока също се водеше "А".В моят вход в 27-ми апартамент живеех аз-Николай Петров Младенов,а в другият,пак в 27-ми апартамент живееше Николай някой си Петров!!! Полицаите търсили него обаче объркали входа.Баща ми знаел за това съвпадение и казал на куките които се изнесли на бегом с едно "Извинявайте" и наистина след малко изкарали от другия вход едно момиче увито с одеало и моят "адаш" закопчан с белезници!Ако си бях вкъщи този ден,щеше да стане много интересно![smilie18] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Нашата полиция ни пази
Автор: burningice   
Дата:   26-07-10 20:18

cicomanco, там всичко стана заради една муха [smilie5]



Публикацията е редактирана (27-07-10 09:12)

Отговори на това съобщение
 Re: Нашата полиция ни пази
Автор: georgi969   
Дата:   26-07-10 20:27


"Re: Нашата полиция ни пази
Автор: burningice
Дата: 26-07-10 20:18

cicomanco, там всико стана заради една муха [smilie5]"


Ква муха, кви 5 лева?[smilie10] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Нашата полиция ни пази
Автор: promis   
Дата:   26-07-10 20:32

mladenov, баси филма [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Нашата полиция ни пази
Автор: black_swans   
Дата:   26-07-10 21:16

Веско Маринов да направи един концерт под прозорците на ощастливените от нашта полиция - закрилница и кърмилница, и готово [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Нашата полиция ни пази
Автор: Amigo   
Дата:   26-07-10 21:18

абе той да напише една нова песен за бат Бой, Цецо и пазителката полиция [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.