Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 НАЦИОНАЛНО ПРЕДАТЕЛСТВО !!!
Автор: lomidol   
Дата:   18-07-10 11:52

http://solar.sts.bg/forum/viewtopic.php?t=1214&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=

Отговори на това съобщение
 Re: НАЦИОНАЛНО ПРЕДАТЕЛСТВО !!!
Автор: seymour_sz   
Дата:   18-07-10 11:56

[smilie10]
[smilie23] [smilie23] [smilie23]
[smilie9] [smilie9] [smilie9]

Отговори на това съобщение
 Re: НАЦИОНАЛНО ПРЕДАТЕЛСТВО !!!
Автор: ffwd   
Дата:   18-07-10 12:08

Тук ме изгубиха:

"ПАРИТЕ НА БЪЛГАРСКИЯ НАРОД В СЛЕДВАЩИТЕ 25 или дори 50 ГОДИНИ ЩЕ СЕ ИЗТОЧВАТ НА ЗАПАД !!!"

[smilie18]

Весел ден, учете икономика и ограничете Волен Сидеров до минимум. [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: НАЦИОНАЛНО ПРЕДАТЕЛСТВО !!!
Автор: CTEHATA   
Дата:   18-07-10 12:15

Майко мила, като си представя всичките мощности за производство на соларни панели в Малко Търново, заедно с мощностите за производство на ветрогенератори в с. Кости, странджанско! Като си ги представя как седят без работа, заради лошите инвеститори, които вместо да раздават пари на калпак, харчат за западни неща!
Ами 7 500 000 000 на 7 000 000 души са си 1000 лв. на калпак + разходите по организацията за раздаването им! Това са наши пари, които директно излизат от джоба на злите експлоататори! На оръжие братя! Или в краен случай на по ракийка и тънка псувничка!

П.П. Мисля, че докарвам стила, ама да не вземе някой да помисли, че е сериозно.
П.П.П. Парите реално заминават на изток, към Китай...

Отговори на това съобщение
 Re: НАЦИОНАЛНО ПРЕДАТЕЛСТВО !!!
Автор: adash   
Дата:   18-07-10 12:19

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: НАЦИОНАЛНО ПРЕДАТЕЛСТВО !!!
Автор: nastradin2   
Дата:   18-07-10 12:24

CTEHATA , В Кости произвеждат ветрогенератори!!??[smilie10] [smilie10] [smilie10] На пъпа на Странджа??? [smilie10] Не го знаех това нещо!

Отговори на това съобщение
 Re: НАЦИОНАЛНО ПРЕДАТЕЛСТВО !!!
Автор: lomidol   
Дата:   18-07-10 12:38

В България няма производство на ветрогенератори.

Отговори на това съобщение
 Re: НАЦИОНАЛНО ПРЕДАТЕЛСТВО !!!
Автор: Marillion   
Дата:   18-07-10 12:42

[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Който го е писал това изобщо не чува влака...

Отговори на това съобщение
 Re: НАЦИОНАЛНО ПРЕДАТЕЛСТВО !!!
Автор: nastradin2   
Дата:   18-07-10 12:50

lomidol, Ами виж Стената, какво е написал по-горе?! И аз се позачудих, щото миналата есен бях там, пък не чух и не видях нещо подобно...[smilie8] [smilie8] [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: НАЦИОНАЛНО ПРЕДАТЕЛСТВО !!!
Автор: steeens   
Дата:   18-07-10 12:56

http://solar.sts.bg/forum/viewtopic.php?t=1214&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight


Отговори на това съобщение
 Re: НАЦИОНАЛНО ПРЕДАТЕЛСТВО !!!
Автор: boreto   
Дата:   18-07-10 12:59

Доколкото виждам заинтересованите български пишман инвеститори плачат, че парите ще отидат при чужденци, а не при тях.

Бих попитал защо не протистираха (а и сега не протестират), когато беше определена безумната изкупна цена на тока от фотоволтаичните централи 50 пъти по-висока от нормалната. Да беше 5 пъти по-висока, да го разбера.

Отговори на това съобщение
 Re: НАЦИОНАЛНО ПРЕДАТЕЛСТВО !!!
Автор: nastradin2   
Дата:   18-07-10 13:00

Че кой бяга от едни хубави пари, бе Боре?[smilie3] [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: НАЦИОНАЛНО ПРЕДАТЕЛСТВО !!!
Автор: boreto   
Дата:   18-07-10 13:03

Ами от лакомия, напъхаха сладкия фотоволтаичен залък право в устите на големите акули...

Отговори на това съобщение
 Re: НАЦИОНАЛНО ПРЕДАТЕЛСТВО !!!
Автор: n1x0n   
Дата:   18-07-10 13:40

Тия от STS отдавна не ги взимам насериозно, защото все към тях си дърпат.

Пък баш главатарят и админ там, е индивид с толкова ниска икономическа грамотност, че трябва да му се забрани да слага цифри и валути в едно изречение.

Отговори на това съобщение
 Re: НАЦИОНАЛНО ПРЕДАТЕЛСТВО !!!
Автор: CTEHATA   
Дата:   18-07-10 15:35

Хем съм написал, че митирам стилово само, но пак някои хора май се вързват.

Производител в Бг няма, има асемблиране на китайски фотоволтаици.

Опитите на някои хора в България да поискат повече печалба, без инвестиции са тъжни. Описването на ситуацията като "НАЦИОНАЛНО ПРЕДАТЕЛСТВО !!!" е нелепо.

Отговори на това съобщение
 Re: НАЦИОНАЛНО ПРЕДАТЕЛСТВО !!!
Автор: nastradin2   
Дата:   18-07-10 15:37

Ааааа...Ясно![smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: НАЦИОНАЛНО ПРЕДАТЕЛСТВО !!!
Автор: ivodam   
Дата:   18-07-10 18:32

Ми че те и сега парите ни си се източват общо взето в западна посока, Вальо Топлото ако си спомняте се оказа, че си държи парите във Виена, не в Москва, кражбите на червените са все на Запад, кво си мислите.

А за консултантските договори на енергодружествата ше си приказваме ли? Класическа схема за репатрииране на пари от чуждестранен инвеститор. Ама тва е просташки нагла форма, от явно прекомерно преяждане с чувство за безнаказаност. Повечето чужденци го правят по-културно, с трансферни цени или договори за заем с фирмата-майка или посочена от нея фирма, бедна ви е фантазията за какви пари става дума... Някой ако верно си мисли, че чужденец е дошъл тука не да скубе, а от много обич и алтруизъм да ни развива, наистина спешно да ходи да се прегледа...

Друг е въпросът, че така нареченият ни национален капитал са общо взето 90% разбойнически капитал, и си заслужават външните разбойници да ги ритат, ама тва наистина е друга тема.

[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: НАЦИОНАЛНО ПРЕДАТЕЛСТВО !!!
Автор: lomidol   
Дата:   19-07-10 10:33

Това са данни само за фотоволтаиците.
Като чуете за какви мегавати става въпрос при ветрогенераторите ще ви настръхнат косите.
Само мицубиши сложиха 34бр. ветрогенератори от 1,3МВ. значи към 44МВ.
Американската фирма AES се готви за около 120 генератара това са около 156МВ.Има и други, много са ама да не задълбавам.
Всичките парички по направление си заминават оттук.Кво да говорим и да се нападаме кой бил компетентен,кой не е,фактите сами говорят.
Това е един много доходен бизнес който отстъпихме на други държави.Нас ни дай да се цакаме един друг,щот сме най велики.После що те имат пък ние не.

Отговори на това съобщение
 Re: НАЦИОНАЛНО ПРЕДАТЕЛСТВО !!!
Автор: ffwd   
Дата:   19-07-10 13:02

Автор: ivodam
Дата: 18-07-10 18:32

Ми че те и сега парите ни си се източват общо взето в западна посока


Външнотърговският ни баланс, разхвърлян по държави, е силно отрицателен единствето към Русия..

Отговори на това съобщение
 Re: НАЦИОНАЛНО ПРЕДАТЕЛСТВО !!!
Автор: ivodam   
Дата:   19-07-10 13:09

ffwd: Има голяма разлика между търговско салдо и платежен баланс на една държава, да не говорим, че ти намеквам за неща, които не влизат в никакви баланси... но щом си любознателен, поинтересувай се какви пари се плащат ежегодно от България като главници и лихви по външни дългове, и в каква посока вървят тия плащания...

А за Русия може отделно да си поговорим защо и как така стана, че да имаме силно отрицателно салдо с до неотдавна най-големия ни пазар...

[smilie11]



Публикацията е редактирана (19-07-10 13:11)

Отговори на това съобщение
 Re: НАЦИОНАЛНО ПРЕДАТЕЛСТВО !!!
Автор: ffwd   
Дата:   19-07-10 13:19

Да не би причината за последното да е в това, че Русия не е член на Световната търговска организация, макар и отчаяно да се опитва да стане от 17 години?

Иначе да, търговско салдо имах предвид, не знам защо го кръстих баланс.. [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: НАЦИОНАЛНО ПРЕДАТЕЛСТВО !!!
Автор: d256h   
Дата:   19-07-10 13:34

Аз до тук не разбрах, кое му е националното предателство?

Отговори на това съобщение
 Re: НАЦИОНАЛНО ПРЕДАТЕЛСТВО !!!
Автор: lomidol   
Дата:   19-07-10 14:20

Ами цъкни линка и прочети бе човек.Ако пак не ти стане ясно,проблемът си е в твоя телевизор.

Отговори на това съобщение
 Re: НАЦИОНАЛНО ПРЕДАТЕЛСТВО !!!
Автор: d256h   
Дата:   19-07-10 14:23

МИ, аз видях и линка и изчетох тази тема цялата, но не намирам нещо нередно. Всичко е по търговските правила!

Ако пропускам нещо, направо го посочи тук директно, да видим кое е деянието наречено 'национално предаделство'...

Отговори на това съобщение
 Re: НАЦИОНАЛНО ПРЕДАТЕЛСТВО !!!
Автор: 798099   
Дата:   19-07-10 14:27

Ако разрешите, да попитам: тези мегавати фотоволтаични централи къде ще се разположат? Нещо ми се види силно преувеличена тази информация...

Или не съм прочел правилно цифрите...


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.