Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Болен котарак.. ветеринар?
Автор: AMAZER   
Дата:   14-07-10 19:51

Здравейте,

Преди около месец котарака, който си гледаме в двора и чат-пат удома се разболя - нещо спря да яде каквото и да е. Само си лежеше свитичък сякаш е в депресия. И така за нула време се стопи и дори почна да се олюлява при ходене. Заведох го на най-близкия ветеринар (София, кв. Илианци),който каза, че е пред умиране и е бил натровен, което овредило черния дроб. Би му 4-5 дни антибиотик и още куп неща и го върза на система за подхранване. Пооправи се нашия хулиган и пак почна да се храни, но след 1 седмица пак спря и по същия начин... пак го водих 5 дни и се оправи за 2 седмици и сега отново не иска да яде и започна много да се топи. Гладен е и души храната, облизва я, но не я яде. Вода си пие, макар и не много. Котаракът е точно на 10 год. Дайте съвет какво да правя и къде да го водя. Само да не е някаква супер лъскава клиника, че чух цени от по 200лв за едно водене само.

Отговори на това съобщение
 Re: Болен котарак.. ветеринар?
Автор: cicomanco   
Дата:   14-07-10 19:52

Ако е на 10г. и е увреден....

Отговори на това съобщение
 Re: Болен котарак.. ветеринар?
Автор: netLady   
Дата:   14-07-10 20:15

Абе, тоя котак да не е глътнал някоя пилешка кост и да му е застанала в гърлото?! прегледаха ли го на рентген?
Зад х-л Родина има една клиника, а на Ломско шосе(държавната клиника) - май са най-печени. В тази на Ломско шосе - няколко пъти са ми спасявали и котката и песа.



Публикацията е редактирана (14-07-10 20:25)

Отговори на това съобщение
 Re: Болен котарак.. ветеринар?
Автор: fundamental   
Дата:   14-07-10 20:35

мойто куче так щяха да го уморят.... уж температура, на антибиотици беше три дена... пооправи се и пак същия стана / не яде, не лае, не ходи дори/.... закарах го на пълен преглед при друг ветеринар, оказа се кърлежова треска /котките незнам дали ги лови/.... та след доста мъки се оправи. сега си е пак същия лудетин [beer] [smilie21] [smilie5] ... та ако ти е скъп, не жали парите, закарай го на обстоен преглед при специалист.


Отговори на това съобщение
 Re: Болен котарак.. ветеринар?
Автор: tnt   
Дата:   14-07-10 20:37

запушени пикочни канали е една от възможностите. Спешно да се заведе на добър ветеринар. Байвет или Син кръст.

Наблюдавай го ако дали ходи до тоалетна нормално, ако не... лоша работа

Отговори на това съобщение
 Re: Болен котарак.. ветеринар?
Автор: shmirgela   
Дата:   14-07-10 20:41

Моят котарак си отиде по подобен начин, само че беше малко по-възрастен.
Ако получиш второ подобно мнение от друг ветеринар, по-добре да го приспят хайванчето. Да не се мъчи [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Болен котарак.. ветеринар?
Автор: AMAZER   
Дата:   14-07-10 22:42

ходи си нормално по нужда. ще потърся тази клиника на ломско, щом са стабилни, а ми е и на близо. имате ли идея за адреса? [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Болен котарак.. ветеринар?
Автор: netLady   
Дата:   14-07-10 23:29

Не съм сигурна за червеното кръгче, но като вървиш към околовръстното по Ломско шосе, клиниката е на около км. преди него, в дясно. Има една бара, която тече покрай клиниката и складове на Маркал. Изглежда много мизерно, но докторите бяха готини. Ще се ориентираш http://www.bgmaps.com/map.aspx?sid=f493b867dd4c2ae9dd9b434a00e11987&tip=1


Отговори на това съобщение
 Re: Болен котарак.. ветеринар?
Автор: veval   
Дата:   15-07-10 10:12

много съм доволна от тази клиника - http://bestvet.911.bg/a2/firm.asp?id=3779

Преди 7-8 години всички искаха да махат матката на предишното ми куче, без дори да покажат някакъв проблем, в БестВет я прегледаха с ехограф и казаха че е здрава.Кучето ми живя още 6-7 години след това без ненужни операции, от тогава ходя винаги при тях (с второ куче и няколко приятелски котки). Нямам база за сравнение, но ми се струва, че цените не са непосилни. Не работят главно за кинти, изглеждат наистина загрижени за всяко животинче което отиде при тях

Отговори на това съобщение
 Re: Болен котарак.. ветеринар?
Автор: Dani_Koev_BG   
Дата:   15-07-10 10:23

Нашият заек го водихме тук:

http://www.vetmedicus.com/

Много добро отношение. Работят събота и неделя. Цените, смятам, че са отлични. За едночасова операция по отстраняването на 300-грамов тумор от заека ни взеха... 70лв.

Ще се оправи котака. Те са корави кучета. ;)



Публикацията е редактирана (15-07-10 10:23)

Отговори на това съобщение
 Re: Болен котарак.. ветеринар?
Автор: suncho   
Дата:   15-07-10 11:18

http://www.amivetbg.com/ сестрами работи там, ако искаш ще ви свържа [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Болен котарак.. ветеринар?
Автор: nastradin2   
Дата:   15-07-10 11:36

Виж му цвета на урината. Ако е прозрачна - значи има бъбречна недостатъчност и си отива котето. Моят така си отиде преди две години, но беше на 17 год. Трябва да му се направят и кръвни изследвания за да се прецизира точно проблемът. Дано оцелее котето!!![smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Болен котарак.. ветеринар?
Автор: netLady   
Дата:   16-07-10 11:31

Що стана с котачето? Присетих се, че може да отказва да яде, ако корема му е пълен с космени топки. На мойта котка често й се случва. От време на време й давам и храна за стопяване и изхвърлянето им.

Отговори на това съобщение
 Re: Болен котарак.. ветеринар?
Автор: IvoZafirov   
Дата:   16-07-10 13:38

Клиника Синият кръст мога да препорчам аз.

Отговори на това съобщение
 Re: Болен котарак.. ветеринар?
Автор: nastradin2   
Дата:   17-07-10 10:55

Снощи сънувах моят котак, че пак спим заедно прегърнати...[smilie7] Странно, но знаех, че това е сън, дори докато го сънувах...Сутринта отидох на гробчето му и го почистих от треволяците...Дали е искал да ми каже нещо?...[smilie7] [smilie7] [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Болен котарак.. ветеринар?
Автор: Marillion   
Дата:   17-07-10 11:03

Цитирай:

Много добро отношение. Работят събота и неделя. Цените, смятам, че са отлични. За едночасова операция по отстраняването на 300-грамов тумор от заека ни взеха... 70лв.


[smilie10] [smilie10] [smilie10]


Отговори на това съобщение
 Re: Болен котарак.. ветеринар?
Автор: AMAZER   
Дата:   17-07-10 18:56

Благодаря на всички за съветите! Заведох го до държавната клиника на Ломско шосе, но не работеше днес. От там случайно попаднахме на един добър доктор в Надежда, много внимателен и т.н... след цялостна кръвна картина се оказа, че страда от бъбречна недостатъчност :( :(

Отговори на това съобщение
 Re: Болен котарак.. ветеринар?
Автор: nastradin2   
Дата:   18-07-10 11:36

Уффф...[smilie2] Горкото котаче![smilie2] [smilie2] [smilie2] Няма шансове милото[smilie2] [smilie2] [smilie2] Ако си с по-слабо сърце - остави го в клиниката да го приспят, когато стане много зле. Аз не исках да го изоставя моят и си го гледах до последно. Много мъчително беше...[smilie2] [smilie2] [smilie2]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.