Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Черен списък / Бял списък...
Автор: d256h   
Дата:   13-07-10 12:08

.

Отговори на това съобщение
 Re: Черен списък / Бял списък...
Автор: d256h   
Дата:   13-07-10 12:08

Постепено идва времето на телефоните с добре развити функции за филтриране на нежелани входящи обаждания и т.н.

Почти всички GSM телефончета от средно ниво нагоре имат, функции за рестриктиране на входящи обаждания. Примерно, аз имам един китайски с два сима, който ме изненада с менюто си за контрол на входящите обаждания. При него може да си направиш много групи, да включваш тел.номера в тези групи и да казваш правилата за достъп на тези групи.Неочаквано за мен е развито и меню, в което може да посочиш телефонен номер член на дадена група, какъв точно сигнал да му бъде върнат, ако не желаете да говорите с него... 'примерно телефона е извън обхват'. Не знам как го прави това телефона, но става.

Писах толкова дълго предисловие за да стане по-ясно, за какво ще говорим и какво устройство ще ми трябва за в бъдеще..

В същност, ми трябва телефон с ОС, която да позволява изпълнение на 'външни програми' именно от вида за филтриране на входящите обаждания. Искам да си направя 20 списъка с телефони, които да имат различни възможности/невъзможности да ме безпокоят. Наличието на ОС не е достатъчно условие за да се използва апаратчето успешно, въпроса е да има вградени способности още при закупуването.

Моля някой, ако има GSM телефонен апарат с подобни възможности да сподели опита си!

Отговори на това съобщение
 Re: Черен списък / Бял списък...
Автор: джъмбо   
Дата:   13-07-10 12:45

айфона има такава програма... но е от сидия... тоест за джелнати... аз понеже съм с отключен телефон та не съм търсил в апстора дали има...

иначе онази си имаше бели и черни листове... и не струваше много... (иБлеклист ссе казваше)

Отговори на това съобщение
 Re: Черен списък / Бял списък...
Автор: attempt   
Дата:   13-07-10 13:44

Телефон с Уиндоус Мобайл и ТОВА е което ти трябва. [smilie24]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.