Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 КАКВА Е ПОЛОВАТА ОРИЕНТАЦИЯ НА ВАШИЯ МОЗЪК?
Автор: C41   
Дата:   11-07-10 21:09






















Отговори на това съобщение
 Re: КАКВА Е ПОЛОВАТА ОРИЕНТАЦИЯ НА ВАШИЯ МОЗЪК?
Автор: C41   
Дата:   11-07-10 21:09

ТЕСТ


Отговори на това съобщение
 Re: КАКВА Е ПОЛОВАТА ОРИЕНТАЦИЯ НА ВАШИЯ МОЗЪК?
Автор: Amigo   
Дата:   11-07-10 21:14

Южнокорейски учени са успели да превърнат женска мишка в лесбийка, като са деактивирали неин ген още в зародишен стадий, съобщава британският в. „Дейли телеграф“.[smilie10] [smilie10]

Специалистите от Южнокорейския институт за перспективни технологични и научни постижения в град Теджон са установили, че деактивирането на ген, наречен FucM, още докато женската мишка е била само зародиш, влияе на сексуалната й ориентация.

Този ген оказва въздействие върху нивата на естроген в мозъка. Обикновено FucM произвежда ензим, наречен фукоза мутаротаза, който именно въздейства върху степента на излагане на мозъка на действието на естрогена.

Когато генът FucM е деактивиран, действието на ензима е блокирано, мозъкът е изложен на повече естроген и женската започва да се държи сякаш е мъжка и да отблъсква опитите за ухажване на мъжките.

Учени от целия свят от дълго време търсят генетична предразположеност към хомосексуализма, припомня британското издание.

Южнокорейските специалисти, успели да променят сексуалната ориентация на женската мишка, обаче предупреждават, че не е сигурно дали тяхното постижение може да има каквато и да е връзка със сексуалното поведение на хората. Специалистите не могат да гарантират, че повишеният естроген, накарал женската мишка да се държи като мъжка, може да има същия ефект у хората.

Сега екипът от южнокорейски учени ще проверява дали ензимът фукоза мутаротаза има каквото и да въздействие върху сексуалното поведение на хората. Специалистите обаче се притесняват дали ще успеят да наберат доброволци за тази проверка.
[smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: КАКВА Е ПОЛОВАТА ОРИЕНТАЦИЯ НА ВАШИЯ МОЗЪК?
Автор: Marillion   
Дата:   11-07-10 21:15

Тая фирма аз я правих :) Хапче ООД :)

Собствениците са ми приятели... доста си развиха сайта.

Отговори на това съобщение
 Re: КАКВА Е ПОЛОВАТА ОРИЕНТАЦИЯ НА ВАШИЯ МОЗЪК?
Автор: C41   
Дата:   11-07-10 21:16

Амиго, добре дошъл отново...[smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: КАКВА Е ПОЛОВАТА ОРИЕНТАЦИЯ НА ВАШИЯ МОЗЪК?
Автор: snoopoff   
Дата:   11-07-10 21:17

Охооо, Амиго! [beer] [beer] [beer]

Иначе тоя тест тьма го беше пускала май [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: КАКВА Е ПОЛОВАТА ОРИЕНТАЦИЯ НА ВАШИЯ МОЗЪК?
Автор: Amigo   
Дата:   11-07-10 21:18

[smilie5] [smilie5] [beer] [beer] Дръжте ореентацията стабилна - това е важното. [smilie5] [smilie5] [ezik] [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: КАКВА Е ПОЛОВАТА ОРИЕНТАЦИЯ НА ВАШИЯ МОЗЪК?
Автор: Lalinda   
Дата:   11-07-10 21:21

Амиго, докато те нямаше, стана ясно, че не е желателно да преточваш цялата мрежа в сайта.

Напиши по-добре нещо от себе си.
Зарежи копи/пейста и прочети обръщението към пишещите в Клуба.
[beer]


Отговори на това съобщение
 Re: КАКВА Е ПОЛОВАТА ОРИЕНТАЦИЯ НА ВАШИЯ МОЗЪК?
Автор: Marillion   
Дата:   11-07-10 21:21

Повечето мъже събират от 150 до 330 точки, повечето жени - от 300 до 450 точки.

Вие събирате 300 точки.

Резултат между 300 и 330 точки означава, че при съответния човек мъжкият и женският начин на мислене се припокриват, т.е. този човек е стъпил с единия крак в едното поле на половата ориентация, а с другия крак - в другото поле.

При такива хора няма ясно изразено предпочитание към мъжкия или женския начин на мислене и те обичайно проявяват гъвкавост, а това е значително предимство при колективното решаване на проблемите.

Такива хора са предразположени да завързват приятелства както с мъже, така и с жени.

Аз съм бипедален явно :)

Отговори на това съобщение
 Re: КАКВА Е ПОЛОВАТА ОРИЕНТАЦИЯ НА ВАШИЯ МОЗЪК?
Автор: тьма   
Дата:   11-07-10 22:52

[smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: КАКВА Е ПОЛОВАТА ОРИЕНТАЦИЯ НА ВАШИЯ МОЗЪК?
Автор: NeDDRaG   
Дата:   11-07-10 23:01

Лесбиец съм....

Отговори на това съобщение
 Re: КАКВА Е ПОЛОВАТА ОРИЕНТАЦИЯ НА ВАШИЯ МОЗЪК?
Автор: slivenski   
Дата:   11-07-10 23:02

149 [smilie8] [smilie8] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: КАКВА Е ПОЛОВАТА ОРИЕНТАЦИЯ НА ВАШИЯ МОЗЪК?
Автор: alba_luna   
Дата:   11-07-10 23:13

Колкото пъти да го правя този тест, все имам резултат на мъж. Това е.

Отговори на това съобщение
 Re: КАКВА Е ПОЛОВАТА ОРИЕНТАЦИЯ НА ВАШИЯ МОЗЪК?
Автор: didesignbg   
Дата:   11-07-10 23:16

Reported Attack Page!













This web page at polls.hapcheto.com has been reported as an attack page and has been blocked based on your security preferences.










Attack pages try to install programs that steal private information, use your computer to attack others, or damage your system.

Some attack pages intentionally distribute harmful software, but many are compromised without the knowledge or permission of their owners.


Отговори на това съобщение
 Re: КАКВА Е ПОЛОВАТА ОРИЕНТАЦИЯ НА ВАШИЯ МОЗЪК?
Автор: C41   
Дата:   11-07-10 23:25

Странно и на мене сега ми вика, че опасно да се продължи, ама няма проблем.
Незнаех, че е пускан. Все пак, може някой да се е попроменил... [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: КАКВА Е ПОЛОВАТА ОРИЕНТАЦИЯ НА ВАШИЯ МОЗЪК?
Автор: mariana88   
Дата:   12-07-10 00:31

235 точки [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: КАКВА Е ПОЛОВАТА ОРИЕНТАЦИЯ НА ВАШИЯ МОЗЪК?
Автор: OrLIndraGanOv   
Дата:   12-07-10 01:05

Опасно е да не ви счупи джамовете. Ябълката си е ок

Отговори на това съобщение
 Re: КАКВА Е ПОЛОВАТА ОРИЕНТАЦИЯ НА ВАШИЯ МОЗЪК?
Автор: asahi   
Дата:   12-07-10 01:12

Наясно съм с моя мозък, колкото и гладък да е той.

Отговори на това съобщение
 Re: КАКВА Е ПОЛОВАТА ОРИЕНТАЦИЯ НА ВАШИЯ МОЗЪК?
Автор: OrLIndraGanOv   
Дата:   12-07-10 01:13

Мозъкът се накисва в студена вода и се изчиства от ципата. Сварява се в подсолена вода. Разделя се на две половини и всяка половина се разрязва по дължина на филийки, които се посоляват, потопяват в брашно, после в яйце и се пържат. Нареждат се в чиния за сервиране и се наръсват с черен пипер.

Отговори на това съобщение
 Re: КАКВА Е ПОЛОВАТА ОРИЕНТАЦИЯ НА ВАШИЯ МОЗЪК?
Автор: TonevJr   
Дата:   12-07-10 01:33

Направих си тест да ми каже,че съм мъж![smilie10] Какво ли щях да правя иначе![smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: КАКВА Е ПОЛОВАТА ОРИЕНТАЦИЯ НА ВАШИЯ МОЗЪК?
Автор: mariana88   
Дата:   12-07-10 01:41

ами като го каза и на мен? Да се заемам ли с организирането на парад на жените с мъжка полова ориентация на мозъците си? :-)



Публикацията е редактирана (12-07-10 01:41)

Отговори на това съобщение
 Re: КАКВА Е ПОЛОВАТА ОРИЕНТАЦИЯ НА ВАШИЯ МОЗЪК?
Автор: тьма   
Дата:   12-07-10 05:45

няма промяна - мъж съм си до костите на широкия таз[smilie3]



Публикацията е редактирана (12-07-10 05:45)

Отговори на това съобщение
 Re: КАКВА Е ПОЛОВАТА ОРИЕНТАЦИЯ НА ВАШИЯ МОЗЪК?
Автор: mayflowerbg   
Дата:   12-07-10 08:23


Променила съм се - от мъж към бипедална [smilie5] [smilie5] [smilie5]

"Вие събирате 300 точки.

Резултат между 300 и 330 точки означава, че при съответния човек мъжкият и женският начин на мислене се припокриват, т.е. този човек е стъпил с единия крак в едното поле на половата ориентация, а с другия крак - в другото поле.

При такива хора няма ясно изразено предпочитание към мъжкия или женския начин на мислене и те обичайно проявяват гъвкавост, а това е значително предимство при колективното решаване на проблемите.

Такива хора са предразположени да завързват приятелства както с мъже, така и с жени."

Отговори на това съобщение
 Re: КАКВА Е ПОЛОВАТА ОРИЕНТАЦИЯ НА ВАШИЯ МОЗЪК?
Автор: Vinsent   
Дата:   12-07-10 08:27

Повечето мъже събират от 150 до 330 точки, повечето жени - от 300 до 450 точки.

Вие събирате 170 точки.

Мозък, който има главно мъжка ориентация, обикновено събира под 300 точки. Колкото резултатът е по-близък до 150, толкова мозъкът е по-мъжки ориентиран и нивото на хормона тестостерон в организма е по-високо. Хора с такъв резултат се отличават с изявени логически и аналитични умения, както и способност за точно боравене с думите, и привично са дисциплинирани и добре организирани. Колкото по-близък до 150 е резултатът, толкова по-добри в планирането на разходи и обработването на статистически данни са съответните хора, като те остават напълно неподвластни на чувствата си. [smile]


Отговори на това съобщение
 Re: КАКВА Е ПОЛОВАТА ОРИЕНТАЦИЯ НА ВАШИЯ МОЗЪК?
Автор: alba_luna   
Дата:   12-07-10 09:31

Този линк за теста и при мен е опасен. Не можах да намеря темата на Тъма, където го правих, за да си видя резултата. Може и аз да съм станала повече жена, като Майско цвете

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.