Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Германия бие закономерно, съмненията се засилват
Автор: ivodam   
Дата:   10-07-10 23:44

Германия, както се и очакваше, ги понатупа латиносите, хубав мач стана, без убийствена разлика в головете, ама Германия без Клозе и Подолски, общо взето всичко в нормата.

С този мач Германия съвсем затвърди убийствената си статистика - няма друг отбор в света с толкова мачове на световни първенства - 99, головете вече са над 200! Всъщност, мисля че на това първенство никой друг не е вкарал толкова голове, колкото Германия.

Какво прави впечатление обаче - немците си играха в типичния нападателен, открит стил, вкараха си головете, получиха голове, но важното е, че изглеждаха нормално на терена. На този фон става още по-съмнително това сковаване и пасивност, които ги бяха внезапно обхванали срещу доста скромния отбор на Испания, с повече от скромна голова резултатност до момента. Не вярвам немците да тръгнат да продават мачове, но все повече се натрапва впечатлението за някакви договорки на много високо международно ниво. Един приятел услужливо ми припомни в тази връзка също така необяснимото сковаване на Бразилия срещу Франция през 1998 година, та чак смешно - тъпи петли бият Бразилия с 3 на 0, бразилците ходят като наакани, половината натръшкани от тежки болести и т.н.

Остава ми само да се надявам, че утре холандците също няма да ги тръшне някой внезапен вирус и да им скове краката...

[smilie8] [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Германия бие закономерно, съмненията се засилват
Автор: georgi969   
Дата:   10-07-10 23:50

няма начин и евреитеда не са замесени.И онова гадно чудовище.
А, и Мадона и Иван Костов.

Отговори на това съобщение
 Re: Германия бие закономерно, съмненията се засилват
Автор: kaiser.soze   
Дата:   10-07-10 23:50

Мадона... [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Германия бие закономерно, съмненията се засилват
Автор: mavar   
Дата:   10-07-10 23:51

И ако Форлан не беше нацелил гредата, а беше вкарал и мача се беше обърнал, щеше да пишеш, че Германия пада и съмненията се засилват.[smilie18]
Не ставайте смешни[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Германия бие закономерно, съмненията се засилват
Автор: Lalinda   
Дата:   10-07-10 23:52

Колкото повече бие някоя страна, толкова повече емиграцията към нея се засилва.
[smilie3]

На французите им е писнало от имигранти, тъй че... ако падат, и имигрантите ще намаляват, я.
Резилът е предумишлен (intentionne).

Пък и първенството нали е точно в Африка.

Африканците ще емигрират към Холандия или Испания, а не към Германия и Франция.
[smilie3]

(Теория на конспирацията от Л. Октоподно-Закономеровна Фотофорумна)


Отговори на това съобщение
 Re: Германия бие закономерно, съмненията се засилват
Автор: jekopj   
Дата:   10-07-10 23:54

Споделям очудващата апатия на германците срещу Испания.
Щом в интерес на футбола /по-вероятно на бизнеса/ се дерижира всеки жребий напоследък,колко му е и финала да е дирижиран.
За утре залагам на Холандия,че то в Ю.Африка холандци бол,пък и Испания стигна финал,какво повече да и бутнат...[smilie25]


Отговори на това съобщение
 Re: Германия бие закономерно, съмненията се засилват
Автор: slivenski   
Дата:   10-07-10 23:54

Да. Германия не победи категорично в този мач, като можеше и да се стигне до продължения в последните минути... Така че едва ли има конспирация... Но и на мен ми е странно защо така играха срещу Испания.

Очаквам утре октоподът за първи път да не познае. [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Германия бие закономерно, съмненията се засилват
Автор: TonevJr   
Дата:   10-07-10 23:54

Най-много се кефя на немците,че не са такива балетисти и далавераджии на дребно.Борят се до последно и се мъчат да вкарат гол,а не мислят...ей ся тука как ще падна.В много от атаките им го забелязах това.Факт е,че имат най-много фалове,ама имат и най-много извършени с/у тях.Няма ги циганските номера и търкалянето 10 метра по терена.Няма при смяна спиране да си върже обувките.До последно се търси гол,а не се нарежда отбора пред вратата като водят с един гол.За файр-плей-я във футбола![beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Германия бие закономерно, съмненията се засилват
Автор: princess_lia   
Дата:   10-07-10 23:55

Те пък кога са емигрирали африканците към Германия?!?

Отговори на това съобщение
 Re: Германия бие закономерно, съмненията се засилват
Автор: explorer   
Дата:   10-07-10 23:55

Бе разбирам тая предполагаема конспирация да водеше до световна титла за Израел или поне за САЩ, ама за Испания или Холандия?

Испанците заслужаваха да победят в мача срещу Германия - играха с много сърце и желание за победа.


Отговори на това съобщение
 Re: Германия бие закономерно, съмненията се засилват
Автор: marchello   
Дата:   10-07-10 23:56

мадонаааааааааааааааааааааа [thankyou] https://photo-forum.net/static/forum/2010-07/twfh2499.JPG[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Германия бие закономерно, съмненията се засилват
Автор: TonevJr   
Дата:   10-07-10 23:57

Explorer,прав си-така играха.Ама немците изобщо не играха така,както играят принципно.[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Германия бие закономерно, съмненията се засилват
Автор: ivodam   
Дата:   10-07-10 23:59

TonevJr: Ама немците изобщо не играха така,както играят принципно.

Да, това е очевидно, и това е което определено притеснява... когато нещо не се връзва, обичам да задавам въпроси... което не значи, че има готови отговори, но въпросите имат право на съществуване...

Отговори на това съобщение
 Re: Германия бие закономерно, съмненията се засилват
Автор: djogata   
Дата:   11-07-10 00:05

Аз мисля, че една от причините германците да не играят както обикновено срещу Испания, беше лошият терен. Аз бях навън и се прибрах за второто полувреме, и като пуснах мача, първото ми впечатление беше "ами тези едвам се влачат (и за двата отбора), какво им е?". И после забелязах, че теренът е много гаден, хлъзгав и тежък, с местещи се чимове. Това предполагам влияе повече на играта на Германия, с техните бързи контри и като цяло скоростна игра, и по-малко на Испания, с техните къси пасове.

Не защитавам германците, щом не са успели да победят, значи испанците заслужено са на финал, просто има въпрос и се опитвам да намеря обяснение.

Отговори на това съобщение
 Re: Германия бие закономерно, съмненията се засилват
Автор: jivkojj   
Дата:   11-07-10 00:07

Закономерни бяха и двата мача. Германците играха тогава колкото им позволиха преди испанците и сега уругвайците. Испанците им приложиха тотална преса. Парагвайците сега им предложиха поле за игра. Германците просто имаха късмет с лека група, а накрая се видя че срещу добри противници не блестят.

Отговори на това съобщение
 Re: Германия бие закономерно, съмненията се засилват
Автор: danvan16   
Дата:   11-07-10 00:09

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Германия бие закономерно, съмненията се засилват
Автор: asahi   
Дата:   11-07-10 00:09

Прегледах темата Испания - Германия. Прегледайте я и вие, ако не държите на писането.

Отговори на това съобщение
 Re: Германия бие закономерно, съмненията се засилват
Автор: джъмбо   
Дата:   11-07-10 00:12

Германците просто имаха късмет с лека група, а накрая се видя че срещу добри противници не блестят.

титанично изказване просто.... [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Германия бие закономерно, съмненията се засилват
Автор: carl_cox   
Дата:   11-07-10 00:14

ох, хора, пак се връщаме на Германия-Испания...

според мен няма никаква конспирация - за мен, това бе копиране на мачове от рода XXX срещу Барселона.

всички видяха как Жозе отстрани Барса - ултра-турбо защитна игра+висока ефективност в нападение. Това се опита да направи Йоаким Льов - той не пожела да се надиграва, а пробва да надхитири испанците с твърде дефанзивна тактика. Е, не се получи, но зад това не вярвам, че стоят някакви нефутболни фактори...


Отговори на това съобщение
 Re: Германия бие закономерно, съмненията се засилват
Автор: ivodam   
Дата:   11-07-10 00:16

jivkojj: Германците просто имаха късмет с лека група

Ти добре ли си? Англия ли е лек отбор, или Аржентина? Сърбия и Гана също не бяха никак, ама никак леки (не ми се мисли нас ако ни хванат какво ше става).

ПП: Сега играха с Уругвай, не Парагвай.

Отговори на това съобщение
 Re: Германия бие закономерно, съмненията се засилват
Автор: jivkojj   
Дата:   11-07-10 00:16

Джъмбо, не знам кое първенство си гледал, но аз видях един смешен отбор срещу испания и два равностойни преди малко [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Германия бие закономерно, съмненията се засилват
Автор: jivkojj   
Дата:   11-07-10 00:19

Ivodam, твоите талибански глупости ги чета постоянно в темите никон-канон, защо сега да е по различно [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Германия бие закономерно, съмненията се засилват
Автор: Славов   
Дата:   11-07-10 00:20

Германия смешен отбор..... титанично ..... [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Германия бие закономерно, съмненията се засилват
Автор: ivodam   
Дата:   11-07-10 00:23

Славов: Да, Германия донякъде може да се каже условно, че дори беше смешна срещу Испания, и понеже без съмнение е абсурдно, затова е темата - опитваме се да разберем защо...



Публикацията е редактирана (11-07-10 00:23)

Отговори на това съобщение
 Re: Германия бие закономерно, съмненията се засилват
Автор: jivkojj   
Дата:   11-07-10 00:23

Славов, срещу испанците бяха смешни - 11 вратаря.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.