Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Виенски институт удари шамара на н. Дянков
Автор: ivodam   
Дата:   10-07-10 13:57

Виенският институт за международни икономически изследвания даде тия дни тежка негативна оценка на досегашните действия на кабинета Борисов в областта на икономиката. За мен оценката е на практика истината за смотаността на икономическия гений, детето-чудо, озарило ни с задокеански стопански откровения, насекомото Дянков.

Понеже мнозина не ми повярваха и считаха за тенденциозно и мнително отношението ми към тоя мухльо, който още веднага ми стана ясен,
е сега нека четат. Асахи, чети и ти друже, колко восък отидЕ, да му палиш свещи на тоя дребосък, чети сега:

Виенският институт: България няма план за излизане от кризата

Отговори на това съобщение
 Re: Виенски институт удари шамара на насекомото Дянков
Автор: valjo   
Дата:   10-07-10 14:14

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Виенски институт удари шамара на насекомото Дянков
Автор: agop4o   
Дата:   10-07-10 14:18

оле оле щото за другите от централна и югоизточна европа само цветя и рози.аре стига сте се правили на капацитети и по цял ден търсите някой доклад от никого неизвестни институти/в повечето пъти и извадени от контекса думи/за да си защитавате теориите.къде е оня дето сънува цял ден тимберици и картофоподобните глави[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Виенски институт удари шамара на насекомото Дянков
Автор: danvan16   
Дата:   10-07-10 14:24

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Виенски институт удари шамара на насекомото Дянков
Автор: netLady   
Дата:   10-07-10 14:37

Аbe, все още си мисля, че не беше в интерес на държавата повишаването на акциза на цигарите. Вярно, контрабандата стана по-рентабилна.Е, ако това е била целта?![smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Виенски институт удари шамара на насекомото Дянков
Автор: novi4ok   
Дата:   10-07-10 14:54

Абе, като знам кой им плаща заплатите на драскачите от "Дневник" и като съм ги виждал как четат и интерпретират разни доклади както дяволът - евангелието...
[smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Виенски институт удари шамара на насекомото Дянков
Автор: da.fo   
Дата:   10-07-10 15:11

Аз пък се приготвих да превеждам от "австрийски" [smilie18], пък то било нашенска статията [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Виенски институт удари шамара на насекомото Дянков
Автор: danvan16   
Дата:   10-07-10 15:19

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Виенски институт удари шамара на насекомото Дянков
Автор: Marillion   
Дата:   10-07-10 16:47

[smilie18] [smilie18] [smilie18]

голям майтап... Не съм чел по-поръчков материал.

Отговори на това съобщение
 Re: Виенски институт удари шамара на насекомото Дянков
Автор: asahi   
Дата:   10-07-10 17:09

Иво, що ме караш да чета такива лакърдии: "Ако грешната макроикономическа политика на България продължи, не може да се изключи ново влошаване на икономическата ситуация в страната, предупреждава докладът..." Интересно кога ли "може да се изключи" някаква вероятност според тези специалисти.
Вероятно в доклада има и тревожни факти, и полезни констатации. Начинът, по който ни го ретроспектират, не дава никаква идея за обективност, камо ли истинност.

Засега нямам повод за притеснения. Дайте още свещи!

Отговори на това съобщение
 Re: Виенски институт удари шамара на насекомото Дянков
Автор: danvan16   
Дата:   10-07-10 18:02

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Виенски институт удари шамара на насекомото Дянков
Автор: doca   
Дата:   10-07-10 19:20

Тази извадка от анализа не дава пълна картина за да се коментира дали политиката на правителството е добра или слаба.
За цигарите- според мен е грешка, но сега от моя гледна точка пуша по- малко и по- евтини цигари, въобще правя така, че за Правителството да няма нищо. И като че ли доста хора постъпват по- този начин заради този държавен рекет.

Че Правителството е неграмотно- това е ясно, защото между тях има много парашутисти и такива срещнати от ББ и избрани на кръстовища, които нищо не знаят за държавното управление, структурата и функциите им, с малки изключения.
Не може да се очаква един човек да управлява успешно, без необходимия опит и знания. И при това положение, също няма смисъл да се отговаря на риторичен въпрос- успешно ли е това управление или не?
Мисля, че "мат'ряла" го усеща.
А през идващата зима ще бъде още по- трудно. Дано да греша!

Отговори на това съобщение
 Re: Виенски институт удари шамара на насекомото Дянков
Автор: Vinsent   
Дата:   10-07-10 19:28

Мисля, че наистина охлаждат икономиката с пренебрегване интересите на фирмите и забавяне усвояването на европейските пари! [smilie2]

Например по някои от европейските програми година не им стига да реагират! [smilie2]

В това време, този който е кандидатствал няма право да кандидатства по друга тема, т.е. блокаж на инициативните! [smilie9]

Обяснението е известно - чиновниците се страхуват да дадат мнение, това съвсем не им е присъщо действие. Лесно им беше, като оня дето разпределяше казваше: на този ще дадете, на този не! [smilie9]

Май и Томислав Дончев нищо не прави по въпроса! [smilie9]


Отговори на това съобщение
 Re: Виенски институт удари шамара на насекомото Дянков
Автор: bgprinter   
Дата:   10-07-10 19:45

Е дай сега като е виенски института, че да му се кланяме. Австрийците щяха да фалират преди една година, та не питаха виенския институт какво да правят, ами си викаха експерти от Франсето [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Виенски институт удари шамара на насекомото Дянков
Автор: Vinsent   
Дата:   10-07-10 19:51

Виенския институт не ме интересува, явно че мощни икономически интереси искат България да се провали, затова плащат всякакви публикации и анализи. [smilie9]

Горе споделям лични наблюдения и разсъждения.


Отговори на това съобщение
 Re: Виенски институт удари шамара на насекомото Дянков
Автор: asahi   
Дата:   10-07-10 20:05

Ако има нещо наистина притеснително - това е, че свършват парите за пътните ремонти.

Отговори на това съобщение
 Re: Виенски институт удари шамара на насекомото Дянков
Автор: Славов   
Дата:   10-07-10 20:24

Абсолютно платена публикация, от крадливо енерго разпределително дружество .... [smilie23] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Виенски институт удари шамара на насекомото Дянков
Автор: Vinsent   
Дата:   10-07-10 20:26

asahi написа:

> Ако има нещо наистина притеснително - това е, че свършват
> парите за пътните ремонти.


[smilie2]
Някой да иска една спортна кола, много ниска? [smilie7]

[smilie2]


Отговори на това съобщение
 Re: Виенски институт удари шамара на насекомото Дянков
Автор: ntonev   
Дата:   10-07-10 20:27

ivodam - Бог да пази България, ако един ден ти й станеш фин. министър.

а и къде е праведният админ, та да ти погледне заглавието на тема...?

Отговори на това съобщение
 Re: Виенски институт удари шамара на насекомото Дянков
Автор: slivenski   
Дата:   10-07-10 20:50

То е ясно, че това е тенденциозна поръчкова публикация, появила се веднага след като едно енергоразпределително дружество попадна в светлините на прожекторите... Кво толкова... Натиснаха ги малко и веднага някакъв институт пише доклад за България... Аз лично знам няколко такива института, от по пет души, готови да напишат всичко за пари... [smilie21] [smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: Виенски институт удари шамара на насекомото Дянков
Автор: Славов   
Дата:   10-07-10 21:08

Сливенски ... [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Виенски институт удари шамара на насекомото Дянков
Автор: юнга   
Дата:   10-07-10 21:22

Автор: asahi
Дата: 10-07-10 20:05

Ако има нещо наистина притеснително - това е, че свършват парите за пътните ремонти.


Ехххх! Ако не беше политическа темата, щях да напиша, че щом може да има пари за партии, то може да има пари и за пътища, а не да ни оставят да се пребиваме по тези ями, след всичките данъци които сме платили.
Щях да пиша още, да не се маят, а да вземат парите на партиите и да дадат 130 милион за пътища, които заедно с европейските пари ще позволят тези пътища да се ремонтират сега, а не в светлото бъдеще.
Нооо, тъй като темата е политическа, ще си спестя писането на всичко това и ще постъпя като slivenski - така-[smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Виенски институт удари шамара на насекомото Дянков
Автор: Ivo55   
Дата:   10-07-10 21:36

Юнга[smilie24] - [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Виенски институт удари шамара на насекомото Дянков
Автор: Lalinda   
Дата:   10-07-10 22:28

Понеже темата е политическа, бих написала, че с парите за партии няма да ремонтираш кой знае колко пътища...

но пък нищо не пречи да се изцепиш тук, че парите за партии щели да запълнят дупките.

Най-много да запълнят тия до някой, ъъъ, партиен дом на гъбар.

[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Виенски институт удари шамара на насекомото Дянков
Автор: Lalinda   
Дата:   10-07-10 22:30

NB: Темата не е политическа, а популистка.

Не ти харесва някой политик и айдееее, насекомо бил.

Окултурявайте се, господа.


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.