Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 М-телско - луупърски въпрос.
Автор: exile   
Дата:   30-06-10 14:38

Умишлено питам тук, а не в офис на М-тел.

Loop абонат съм.

Ако искам да мина на глобул мога ли да си запазя номера?

Изрично наблягам на лууп абонат, за "нормалните" мтел абонати знам.

Ако ми откажат - мога ли да звъня на КЗП?

Изобщо някой има ли опит в тази ситуация.

Предполагам, че ще трябва и да си изплатя таксите до края на договора?

Отговори на това съобщение
 Re: М-телско - луупърски въпрос.
Автор: exile   
Дата:   30-06-10 14:41

А, и друг въпрос - как са глобул с 3г и гпрс покритието?

GLOBUL WEB&TALK Extra ми се струва страхотна програма, с 1500 минути в мрежата на глобул и неограничен интернет трафик.

Отговори на това съобщение
 Re: М-телско - луупърски въпрос.
Автор: ksuhorukov   
Дата:   30-06-10 14:55

Прочети си договора, за да можеш да си отговориш сам на част от въпросите. Няма причина да не можеш да си прехвърлиш номера. Ако ти откажат - можеш да звъннеш където искаш, въпросът е със или без основание ще го напарвиш. Най-добре умишлено питай в офис на М-тел :)

Отговори на това съобщение
 Re: М-телско - луупърски въпрос.
Автор: sirkhann   
Дата:   30-06-10 14:57

Навремето отидох с глобулски номер в Лууууп и ме от*аха. А номерът беше пуушкаа :D

Отговори на това съобщение
 Re: М-телско - луупърски въпрос.
Автор: exile   
Дата:   30-06-10 15:04

Сухоруков, задължиха мтел да прехвърлят номера след като си подписах договора, т.е. - не ми върши работа.

Аз съм питал и са ми отказвали... Но тогава не ми беше важно и се отказах от идеята.

По принцип тръгват с номера, че лууп била нещо като "затворена мрежа" и понеже разговорите вътре са евтини, ако позволят да има, примерно, глобулски номер с 0883, заблуждавали потребителите, че ще говорят евтино с въпросния номер и не можели да го допуснат... Желязната мтел логика в действие.



Та да, мтел отебават за такива услуги и, между другото, си позволяват да тръгват с невероятно безумни заплахи в някои ситуации... Мога да разправя как имах просрочена сметка и ми звънях на домашния телефон да ми обяснят как ако не я платя в еди какъв си срок и не се обадя на този номер да продиктувам номера на касовата бележка от плащането ще ме вкарат в някаква система за ненадеждни платци и няма да мога да получа кредит в цяла Европа. [smilie21]


ПП: Мен ме интересува именно имам ли някакво основание да звъня на КЗП, т.е. Мтел в нарушение ли са като ми отказват да ми прехвърлят номера.



Публикацията е редактирана (30-06-10 15:06)

Отговори на това съобщение
 Re: М-телско - луупърски въпрос.
Автор: джъмбо   
Дата:   30-06-10 15:06

за мен е ненормално прехвърлянето... защото наистина е подвеждащо.....

колкото до мтел... си остава мрежата с найдобро покритие за говорене и нет... поне от личен опит съм го установил защото имам и 3 те оператора в себе си

Отговори на това съобщение
 Re: М-телско - луупърски въпрос.
Автор: exile   
Дата:   30-06-10 15:10

Уф, май ще се носят два телефона... А когат единия ти е 180 грама не е много яко...[smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: М-телско - луупърски въпрос.
Автор: ksuhorukov   
Дата:   30-06-10 15:12

За мен подобна логика е абсурдна. Щото ако идеш да ги питаш дали можеш от Лууп да минеш на месечна такса от 30 кинта, веднага ще те прехвърлят. А от месечна такса на 30 кинта не могат да ти откажат да си прехвърлиш номера, това си е твое право. Какво да те посъветвам, освен тегленето на една майна... Поискай им писмен отказ да ти прехвърлят номера. Тогава ще го мислим накъде...

Отговори на това съобщение
 Re: М-телско - луупърски въпрос.
Автор: bugys   
Дата:   30-06-10 15:15

"A как са глобул с 3г и гпрс покритието?"

ЗЛЕ [smilie9]

Отговори на това съобщение
 Re: М-телско - луупърски въпрос.
Автор: suncho   
Дата:   30-06-10 15:23

Ми за 3г покритието в големите градове - ядове почти няма, като казвам почти ....имам впредвид , че тук - таме куца, но като цяло в големите градове ядове няма , а за GPRS....ако имасх нерви [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: М-телско - луупърски въпрос.
Автор: analgina   
Дата:   30-06-10 15:24

Нищо не подвеждат с 0883... Правят се на интересни само. Имам приятел с прехвърлен номер и при набирането му се включваше запис, който предупреждаваше, че номерът е прехвърлен.

Отговори на това съобщение
 Re: М-телско - луупърски въпрос.
Автор: джъмбо   
Дата:   30-06-10 15:26

преди имах 3-4 в тефтера с глобул номера... сега е само един останалите отидоха в мтел.... ама все се бъркам и им звъня от глобулския си номер

Отговори на това съобщение
 Re: М-телско - луупърски въпрос.
Автор: exile   
Дата:   30-06-10 15:27

А нека ви покажа най-големия смях в мтел услугите, а именно:

http://www.loop.bg/page.php?p=add_packets

За непросветените, това е пакет на стойност 3,90 лева с ДДС, в който има 25мб БЕЗПЛАТЕН мобилен интернет трафик [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Ако се чудите кое тогава се плаща в този пакет - вероятно усмивката на момичето на касата, но ако е това бих си искал парите обратно, понеже рядко ми се и усмихват.

А, освен, че предлаганата платена услуга в него е, според тях, безплатна, пакетът е и промоционален, демек - тичайте, да не изпуснете офертата и не се бийте на опашката...

Отговори на това съобщение
 Re: М-телско - луупърски въпрос.
Автор: analgina   
Дата:   30-06-10 15:32

Току що говорих с моят човек с прехвърленият номер. От лууп се е прехвърлил на вивател, но с помощта на негов приятел, който работи в МТел. Преди това са се опитали да го отсвирят.

Отговори на това съобщение
 Re: М-телско - луупърски въпрос.
Автор: exile   
Дата:   30-06-10 15:36

Егати наглите пичове... [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: М-телско - луупърски въпрос.
Автор: OrLIndraGanOv   
Дата:   30-06-10 15:36

Наглите

Отговори на това съобщение
 Re: М-телско - луупърски въпрос.
Автор: promis   
Дата:   30-06-10 17:12

Лупърите

Отговори на това съобщение
 Re: М-телско - луупърски въпрос.
Автор: OrLIndraGanOv   
Дата:   30-06-10 17:16

Тия само лупкат!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.