Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Внимавайте с GSM измамници ...
Автор: kkkolelo   
Дата:   25-06-10 08:54

Днес получих обаждане по мобилния глобулски от следния номер: +263913792941. Когато вдигнах връзката веднага прекъсна. Оказа се, че това е телефонен номер от Зимбабве. Става въпрос за измама. Пускат ти сигнал и разчитат, че ще върнеш обаждането попадайки на номер с добавена стойност, който ще ти навърти голяма сметка. Обаждания от този номер получават хора по цял свят. Измамниците звънят както на мобилни, така и на стационарни телефони. Ако ви звъннат от този номер +263913792941 или от някой друг подобен не връщайте обаждането за да проверите кой ви звъни!

Преди 5' и аз така, такова, от същия номер ... Помислих, че съм го прекъснал без да искам и понечих да върна обаждане ... но се загледах у номера ... а а а, какво става тука бе. Е търсачката ми намери горното. Така че внимавайте, нищо че е петък [smilie3] [smilie5] [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Внимавайте с GSM измамници ...
Автор: C41   
Дата:   25-06-10 08:59

Никога не връщам обаждане от непознат номер.
Ако ще президента да мре отсреща...[smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Внимавайте с GSM измамници ...
Автор: kkkolelo   
Дата:   25-06-10 09:03

Особенно българския ... [smilie5] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Внимавайте с GSM измамници ...
Автор: kkkolelo   
Дата:   25-06-10 09:04

Опс ... [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Внимавайте с GSM измамници ...
Автор: asahi   
Дата:   25-06-10 09:05

Аз и на Гоце не вдигам.

Отговори на това съобщение
 Re: Внимавайте с GSM измамници ...
Автор: мара   
Дата:   25-06-10 09:07

кой му трябвам, ше ме намери. бала съм го.

Отговори на това съобщение
 Re: Внимавайте с GSM измамници ...
Автор: джъмбо   
Дата:   25-06-10 09:14

най обичам еврейски смси [smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re: Внимавайте с GSM измамници ...
Автор: Todd   
Дата:   25-06-10 09:15

[smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] Мара го каза с мои думи !!!

[smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Внимавайте с GSM измамници ...
Автор: dinkoff   
Дата:   25-06-10 09:49

аз преди време получих такова обаждане от английски номер. даже и сайт за търсене са направили хората: who calls me


Отговори на това съобщение
 Re: Внимавайте с GSM измамници ...
Автор: chicken   
Дата:   25-06-10 10:12

Ха, поръчах си пица един ден. Бе по едно време някой : дзън и спре. След 10 секунди дзън и спре. Тръгнах да го дебна да натисна зеленото и май успях два пъти [smilie5] Дето му се вика, да си беше говорил една минута с мен щеше да му излезе два пъти по-евтино [smilie5]
Та усетих аз къде е работата и се замислих дали да не е_на и пицарията, ама бях гладен и не ми се занимаваше да поръчвам от друго място. Та оказа се доставчика. Не можел да разбере къде е тази улица. Та размина му се и бакшиша, с който можеше да плати още десетина минути разговори освен двата с които го набутах [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Внимавайте с GSM измамници ...
Автор: chicken   
Дата:   25-06-10 10:13

още си чистеха кофите за боклук, като се гмуркаха до кръста вътре
[smilie5] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Внимавайте с GSM измамници ...
Автор: nastradin2   
Дата:   25-06-10 10:25

chicken , Така беше наистина. Вървим с една мома, (дето вече е баба)по главната улица в Хараре и изведнъж гледаме - от една кофа за боклук стърчат два черни крака, обути в джапанки и се помоткват. ААА,БАСИ!!![smilie10] [smilie10] [smilie10] А там уличните кофи са издялани от каменни клокове и са високи приблизително метър и нещо, на около метър диаметър.
Та гледаме ние - моткат се двата черни чинчала и тъкмо си казахме - Ба! Утепали са някоя мамуна, от кофата започват да изхвърчат всякакви боклуци...[smilie10] По някое време боклуците свършиха, мамуната се измъкна и продължи към следващата кофа, а отдолу се зададе екип, който замиташе боклуците и ги товареше в една камионетка. По-късно, като попитахме африканерите защо се прави така, ни отговориха, че преди кофите били тенекиени, ама мамуните ги крадяли и си правели от тях бунгала из джунглата. Тогава решили и ги издялали от камък. Вече били тежки и мамуните, понежи ги мързяло да ги накланят за да ги чистят - решили проблема с гмуркане...[smilie18] [smilie18] [smilie18]
Иначе Зимбабве е невероятна красива страна...

Отговори на това съобщение
 Re: Внимавайте с GSM измамници ...
Автор: dinkoff   
Дата:   25-06-10 10:27

[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Внимавайте с GSM измамници ...
Автор: nastradin2   
Дата:   25-06-10 10:31

Имам два-три филма оттам, ама подарих на въпросната мома,(пардон - баба) снимките и не изкарах нови. Трябва да ги откопирам и да видите за каква природа става дума! Невероятна красота!!!

Отговори на това съобщение
 Re: Внимавайте с GSM измамници ...
Автор: promis   
Дата:   25-06-10 10:38

chicken, и при мен веднъж така се получи - ама аз съвсем бях забравил, че съм поръчал храна, накрая след 10 клипвания не ми затвори жената и ми вика: "Ама вие искате ли си храната въобще?" [smilie18] [smilie18] [smilie18] Щях да падна от стола. После я разпитах и вика, че и бил личния телефон и само се набутвала. Смешници.

Отговори на това съобщение
 Re: Внимавайте с GSM измамници ...
Автор: kkkolelo   
Дата:   25-06-10 10:48

nastradin2, ха Ян Смит ... това име ми изплува от мъглата, верно че имаше такава личност ...[smilie5] [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Внимавайте с GSM измамници ...
Автор: n1x0n   
Дата:   25-06-10 11:00

Чудех се преди време защо ми звънят от Sao Tome & Principe... както и откога са им прекарали телефон. [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Внимавайте с GSM измамници ...
Автор: nastradin2   
Дата:   25-06-10 11:17

n1x0n , Ник![smilie5] Жив ли си бре[smilie10]Хич са не обаждаш вече д.т.е.[smilie18] [smilie18] [smilie18] Как мина Аперацата?

Отговори на това съобщение
 Re: Внимавайте с GSM измамници ...
Автор: fobo88   
Дата:   25-06-10 12:05

+447559073512 Ми пусна стреличка в понеделник[smilie22]

Отговори на това съобщение
 Re: Внимавайте с GSM измамници ...
Автор: nastradin2   
Дата:   25-06-10 12:18

kkkolelo , Африканерите разказваха, че по времето на Ян Смит, законът е задължавал всяко новсъздадено бяло семейство да назначава ПОНЕ по три чернилки на работа у дома...[smilie3] И мамуните били нОООго доволни[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Внимавайте с GSM измамници ...
Автор: mishkyn   
Дата:   25-06-10 12:19

Преди години някой ме потърси отномер - 213240228073001,едвам се събра на дисплея.Още си го пазя в указателя :D :D :D :D

Отговори на това съобщение
 Re: Внимавайте с GSM измамници ...
Автор: nastradin2   
Дата:   25-06-10 12:23

[smilie10] [smilie10] [smilie10] Баааси номера! Туй да не е "Номерът на китайката", бре!!![smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Внимавайте с GSM измамници ...
Автор: alfonsito   
Дата:   25-06-10 13:35

kkkolelo написа:

> Особенно българския ... [smilie5] [smilie18]
[smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Внимавайте с GSM измамници ...
Автор: Todd   
Дата:   25-06-10 13:36

ко тва GSM ???

[smilie11]


Отговори на това съобщение
 Re: Внимавайте с GSM измамници ...
Автор: chicken   
Дата:   25-06-10 13:39

Туй, от което в трамвая учениците най-вече си пускат музички докато някой не ги тресне зад врата. Ся питай кой туй трамвай [smilie5]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.