Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 iOS4 и iPhone разни въпроси...
Автор: джъмбо   
Дата:   21-06-10 17:11

а отговори от феновете.... като почнем със шотландеца който май е най-страстния фен на новото от ифоне

та вече е достъпна новата ос

за мен като притежател на незаключена версия стои въпроса.... да ъпдейтвам или да не ъпдейтвам....

какво повече би ми дал в момента новия ОС при факта че съм със стар телефон (3Г)

в момента съм му сложил сидия тоест джейлнат е заради опцията да се чисти паметта (необходимо преди да пусна игоу)


и още как да го накарам да ползвам интернета му на мака

Отговори на това съобщение
 Re: iOS4 и iPhone разни въпроси...
Автор: TonevJr   
Дата:   21-06-10 17:48

При мен още не се е появила в айтюнс.

Аз преди няколко ден си сложих,тази от линк-а на шотландеца (от чиста проба скука) и работеше сравнително добре,новостите са готини,но в последствие ми направи впечатление,че 3г ми не работеше,както и едж-а...та се върнах обратно на 3.1.3
И сега се чудя дали пак го джейлна или кача официалната четворка като излезе...и аз съм пред дилема![smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: iOS4 и iPhone разни въпроси...
Автор: ShotlandetsaWildlife   
Дата:   21-06-10 18:06

хах, нещо в мен подсъзнателно ме накара да отворя клуба, че от 4 дни не бех цъкал [smilie5]

с 3г е супер бавно почти всичко, ааа и още е ... бавен, и казах ли че работи много бавно с 3г? [smilie9]

Отговори на това съобщение
 Re: iOS4 и iPhone разни въпроси...
Автор: TonevJr   
Дата:   21-06-10 18:09

Е то ако не работеше бавно,как иначе щяха да те накарат да си купиш новият ? [smilie5]
На 3гс не усетих разлика от 3.1.3 [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: iOS4 и iPhone разни въпроси...
Автор: ShotlandetsaWildlife   
Дата:   21-06-10 18:28

... на практика дори не трябва да се ъпдейтва и 3.1.3 конкретно за 3г модела, ама който се преебал преебал ...

Отговори на това съобщение
 Re: iOS4 и iPhone разни въпроси...
Автор: джъмбо   
Дата:   21-06-10 18:29

ха така... не ще имаше нешо конструктивно... ама... излиза да не качвам ами да си чакам за нова година да си купя направо 4 ка[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: iOS4 и iPhone разни въпроси...
Автор: sir_sky   
Дата:   21-06-10 18:53

на 3ГС е лудница при мен! Турих си 4-та преди 3-4 дена и вече съм флюбен у нея! Батерията държи повече, по-бързо зарежда всичко и има няколко малки други подобрения!
Лошото е че някои програми вче още не са избарани както трябва (имам предвид 3rd Party applications) и се надявам да им пуснат ъбдейти за новата система скоро![smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: iOS4 и iPhone разни въпроси...
Автор: джъмбо   
Дата:   21-06-10 18:59

едно друго нещо което го има смо сидията за съжаление

СБС сетинг (или нещо такова)
оназипрограмка която пада като меню след като плъзнеш пръст по горната част на екрана....

в нея както казах има опция за освобождаване на паметта и една друга важа опция... спиране на EDGE функциятата.....

от стандартното айфонско меню няма спиране на мобилния нет каквото и да правиш каквито и забрани да слагаш по менюто....

а това ми е притеснително докато пътувам в чужбина защото мобилния нет роуминг е кошмарен и нямам намерение да го ползвам... а някои програми или пощата ми си го ползват без да ме питат да ги е....

иначе за бг нямам драма щото и без това не изхарвам лимита

Отговори на това съобщение
 Re: iOS4 и iPhone разни въпроси...
Автор: TonevJr   
Дата:   21-06-10 19:36

Не виждам какъв е проблем...ако искаш да го махнеш в БГ...обаждаш се на оператора и той го спира...като си в чужбина,просто изключваш data roaming-a и си ти...[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: iOS4 и iPhone разни въпроси...
Автор: analgina   
Дата:   22-06-10 01:36

TonevJr, номера не е да си спреш тотално EDGE, а да си го спираш, когато поискаш и да си го пускаш сам, а не чрез оператор. Аз само по тази причина съм си "хакнал" телефона.

Отговори на това съобщение
 Re: iOS4 и iPhone разни въпроси...
Автор: Diandimov   
Дата:   22-06-10 03:51

Малко off topic: iPhone не става за нищо.
Най- куцото устройство, измислено някога!

Не мога да проведа нито един телефонен разговор с него! Единствено служи за висене в интернет когато си извън къщи.

Направен е здраво, но явно са знаели че хората ще го блъскат от яд. Като аз - колко пъти съм го трескал по земята, хвърлял съм го от високо, мятал съм го по стената... И защо? Защото всеки разговор прекъсва на първата минута, или въобще не може да набере. Или да те наберат.

За мен избора е ясен: следващия път си купувам един мобилен телефон И (вероятно) iPhone с него.
Телефона ще е за да говоря, а онова епълското ще го ползвам за да си проверявам имейлите...


Отговори на това съобщение
 Re: iOS4 и iPhone разни въпроси...
Автор: джъмбо   
Дата:   22-06-10 09:00

Автор: analgina
Дата: 22-06-10 01:36

TonevJr, номера не е да си спреш тотално EDGE, а да си го спираш, когато поискаш и да си го пускаш сам, а не чрез оператор. Аз само по тази причина съм си "хакнал" телефона.

мда

аз си го спирам защото освен че рекламите правят трафик и си харчи батерия... пускам го само като си проверявам пощите или браузя...

а за съжаление това е възможно само с хакване за сега...

колкото до говорене....

имам два телефона един самсунг и един ифон.... и двата ги ползвам с блутут и самсунга е ужасна трагедия то не е пращене не е ... да не казвам какво

Отговори на това съобщение
 Re: iOS4 и iPhone разни въпроси...
Автор: bugys   
Дата:   22-06-10 09:21

"Защото всеки разговор прекъсва на първата минута, или въобще не може да набере. Или да те наберат." [smilie5]
Ще те посъветвам да си прегледаш iPhone или да си смениш оператора. Защо само ти ги имаш тези ядове [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: iOS4 и iPhone разни въпроси...
Автор: analgina   
Дата:   25-06-10 13:07

Джъмбо, сложих си ОС4 и познай? С таск мениджъра си спираш активните приложения и освобождаваш памет, а в настройките за мрежа можеш да спираш нета и 3Г. Засега единственото ми оплакване е, че софтуеърната клавиатура е с БДС подредба, но очаквам да пуснат и фонетична.

Отговори на това съобщение
 Re: iOS4 и iPhone разни въпроси...
Автор: Георги   
Дата:   25-06-10 13:12

и освен това tethering-а работи на шест

има нова версия на iGo от вчера вечерта, също работи на 6.

Отговори на това съобщение
 Re: iOS4 и iPhone разни въпроси...
Автор: джъмбо   
Дата:   25-06-10 15:16

добре кат се прибера ще ъпдейтвам....

tethering - някой да ми каже как да го подкарам... признавам че съм обикновен узер [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: iOS4 и iPhone разни въпроси...
Автор: TonevJr   
Дата:   25-06-10 15:23

Ясно...не бях поглегледнал нещата по този им начин [smile]
Аз за сега съм много доволен от 4-ката.Никакви грижи наистина.Скоро ще и измислят и план за бягство![smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: iOS4 и iPhone разни въпроси...
Автор: джъмбо   
Дата:   25-06-10 15:30

аз съм с отключен [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: iOS4 и iPhone разни въпроси...
Автор: TonevJr   
Дата:   25-06-10 15:41

Diandimov,това е като да кажеш...абе тоя апарат Д3/1Д (или там който и да е) е много тъп!Прави пет снимки и спира да снима!Схвана ли ?[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: iOS4 и iPhone разни въпроси...
Автор: ARGO   
Дата:   25-06-10 15:52

Мен ме издразни и ....

https://photo-forum.net/static/forum/2010-06/ijtw1133.JPG

[smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: iOS4 и iPhone разни въпроси...
Автор: Diandimov   
Дата:   26-06-10 05:00

Ъхъ, сФанах.

Само едно не мога да схвана обаче: за какво ми е телефон, който трябва да се рестартира минимум 2 пъти на ден, иначе ни приема, ни предава. На пълна мрежа, 3G или WiFi съответно, с AT&T съм.

Който не може да проведе повече от 90 секунди разговор, без видима причина за това (освен че е iPhone).

Чиито календар или елка се отварят толкова бавно, че всъщност забравяш какво си искал да правиш.

Да, прегледал съм го на сервиз. Казаха че е наред. От AT&T твърдят че имат най- голямо покритие в щатите и най- бърз 3G.
Къф е проблема тогава?

Пак казвам - перфектното решение е iPhone, колкото да си в интернет ако си на път.
И един нормален телефон в другия джоб, за разговори. Иначе си загубен!
Аз като се сетя колко оферти може би съм изпуснал откакто имам тоя iPhone...
Щото ни предава, ни приема. Тухла отвратителна.


Отговори на това съобщение
 Re: iOS4 и iPhone разни въпроси...
Автор: Diandimov   
Дата:   26-06-10 05:06

Отделно колко нерви изхабих в колежа за половин година, само защото работеха не с компютри, а с некви Макове...
Не е истина, брат!

Отговори на това съобщение
 Re: iOS4 и iPhone разни въпроси...
Автор: riddick   
Дата:   26-06-10 08:17

Джъмбо, би ли споделил кой е проблемния Самсунг? [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: iOS4 и iPhone разни въпроси...
Автор: neuromancer   
Дата:   26-06-10 10:05

Диандимов, ти си проблема явно [smile]
ако го дадеш на някой друг, ще си работи прекрасно.
има такива хора като тебе [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: iOS4 и iPhone разни въпроси...
Автор: analgina   
Дата:   26-06-10 11:07

Diandimov, не съм сигурен, че ти е наред телефона. Моят за 9 месеца е рестартиран 3 пъти, защото се налагаше след някакви настройки за нета от оператора. Всичко се отваря бързо и разговори по 40-50 мин са абсолютно безпроблемни.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.