Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Едно опознавателно питане
Автор: matataupa   
Дата:   15-06-10 19:51

Кога последно бяхте свидетели на деяние, което открито и виртуално критикувате, заклеймявате и заплювате, и другите големи глаголи.
Какво направихте, каква беше реакцията ви?

Няма да давам примери- мисля , че е ясно.

Оп, ще дам- Елена вижда че цапат- ходи, прави забележки и чисти.

Останалите?

Аз например- онзи ден си метнах фаса от прозореца и докато защитавах постъпката си с големи приказки се сгълчах наум.

И - да, теглих на едно лапе лекция за правилната употреба и естетиката на Пцувните- материя, която, заедно с повечето останали се занемарява и елементаризира, дори в училище.

И други истории има, ма те са за после, да видим кой- кво ще каже.


Отговори на това съобщение
 Re: Едно опознавателно питане
Автор: ivenchev   
Дата:   15-06-10 19:53

Вчера се набрах да пердаша един дето мина с таралясника си през градинката пред блока, обаче той не спря за негова радост, а си продължи по улицата ...

Отговори на това съобщение
 Re: Едно опознавателно питане
Автор: siyann   
Дата:   15-06-10 19:57

Хм, това с чистенето го правя извън територията на София, т.е. сред природата, в самата човешка кочина не вярвам, че има смисъл. Но когато отида някъде на въздух ме изкарва извън нерви. Знам, че двете са свързани, ама... хайде пак да цитирам следния виц:

Срещат се две планети:
-Хей, здрасти, как си, не ми изглеждаш много добре, какво има?
-О, остави се, хванах човеци...
-Аа, спокойно, и аз имах - ще ти мине.

Отговори на това съобщение
 Re: Едно опознавателно питане
Автор: asahi   
Дата:   15-06-10 20:00

Преди час съобщих на 112 за повреден светофар.

Отговори на това съобщение
 Re: Едно опознавателно питане
Автор: matataupa   
Дата:   15-06-10 20:11

Само двама[smilie8]

Не че умирам да се пълни темата, но мотивът да я пусна беше готовото мнение, което всеки има по доста дребни и не дребни житейски въпроси, проблеми и кусури.

Та ми хрумна, че може аз да съм крив, че рядко правя забележки и са малко нешата, за които се паля. Но го правя качествено[smilie5]

[beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Едно опознавателно питане
Автор: matataupa   
Дата:   15-06-10 20:13

Оп- трима, извинете[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Едно опознавателно питане
Автор: ALBIREO   
Дата:   15-06-10 20:17

С мен - 4-ма. [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Едно опознавателно питане
Автор: lillia   
Дата:   15-06-10 20:24

Аз виждам само розовите неща, тъй че не правя забележки и не поучавам никой[smilie5] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Едно опознавателно питане
Автор: cicomanco   
Дата:   15-06-10 20:26

Всеки ден набивам канчетата на смърделяците .....и да ви кажа , вече има ефект!
Всички колеги се съобразяват , а доста от постоянните също![smilie6]



Публикацията е редактирана (15-06-10 20:27)

Отговори на това съобщение
 Re: Едно опознавателно питане
Автор: mayflowerbg   
Дата:   15-06-10 20:26

случва ми се по няколко пъти на ден, ама такава ми е работата - с деца и младежи, ако почна да разказвам всички случаи, край няма да има ... пък те, гОрките, вече не захапват на лекции и вливания на акъл - искат личен пример

Отговори на това съобщение
 Re: Едно опознавателно питане
Автор: asahi   
Дата:   15-06-10 20:30

Да добавим и Лалинда, която общува с местните общински власти в Дружба.

Отговори на това съобщение
 Re: Едно опознавателно питане
Автор: мара   
Дата:   15-06-10 21:21

аз забележки не правя. правя некакъв техен аналог, който напасвам според човека- гледам не да се заяждам, а да има файда. понякога само се будалкам с хората, особено ако са мъже. ама добродушно се будалкам. минава.ако преценя ситуацията като крайно неблагонадеждна, поне гледам максимално да наруша кефа на "грешника". освен това го правя постоянно всеки ден, понякога и по-често. понякога не успявам, щото не се усещам навреме или щото е бил по-нагъл и бърз.

Отговори на това съобщение
 Re: Едно опознавателно питане
Автор: matataupa   
Дата:   15-06-10 21:55

станахме малко повече от половин дузина.

А какво става с останалите, освен да пишем и да пожелаваме- с люти клетви най- лошото на този и онзи- лошите- правите ли нещо на практика.

Или само си записвате в главата, за да поплюете смело в нета.

Извиних се вече, темата наистина е опознавателна.

Наздраве[beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Едно опознавателно питане
Автор: Lalinda   
Дата:   15-06-10 22:21

Смятам да прескоча до Баумакс и да ги питам как стана възможно на паркинга им да СРЕЖАТ предна гума на ДЖИПА ни?
Вероятно не сме първите и последните пострадали.
Ще искаме да видим записи, а ако няма видеонаблюдение и охрана, ЛОШО ИМ СЕ ПИШЕ.

Дори в полицията се ШАШНАХА.

***

В понеделник вечер нахоках две възрастни жени, които първо ми се представиха за НЯМАЩИ ПЛИКЧЕТА, В КОИТО ДА СЪБИРАТ БОКЛУКА, а после, като им казах да си носят от вкъщи или ВДИГНАТ И НАПЪЛНЯТ НЯКОЕ ОТ ЗЕМЯТА, за ИНВАЛИДИ.

Въпросните персони ми пожелаха да СТАНА ИНВАЛИД КАТО ТЯХ.

С нещо ми напомниха поведението на тукашните потребители, които ме пращат по дяволите, понеже не харесвам правописа им.

Да не би да са инвалиди и те?
[smilie23]

***

Извинявай, Сияно или Сияне, обаче не си с нищо по-добър от инвалидизираните лъжливи бабички, които ми казаха, че БОКЛУЦИТЕ НЕ БИЛИ ТЕХНИ.

Всеки, който не чисти КОЧИНАТА, е отговорен за това, че тя се РАЗРАСТВА.

Не ти ли идва наум, че ако хората чистят около дома си, няма да ходят да търсят ЧИСТОТА единствено сред ПРИРОДАТА.

Не пропускам повод да се СКАРАМ на МЪРЗЕЛИВИТЕ.

Мързеливият търси ОПРАВДАНИЯ.
[smilie23] [smilie23] [smilie23]

Веднъж нямал пликче, друг път бил инвалид, трети път чистел само сред природата.

Не се ли усещате що за простотии говорите и вършите???
[smilie23] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Едно опознавателно питане
Автор: Marillion   
Дата:   15-06-10 22:35

Lalinda, по-спокойно. На твоята възраст не е препоръчително да се ядосваш. Може да получиш инфаркт.

Чудно защо сте си купили джип, при положение, че гори много и така замърсявате много околната среда?

А сега по темата. В по-горния пост бях свидетел на деяние, превишаващо добрия тон и наредих Лалинда.

Изпълних задачата си за деня.

п.п. Лалка е пич!

Отговори на това съобщение
 Re: Едно опознавателно питане
Автор: asahi   
Дата:   15-06-10 22:40

Лалинда, направили са ви постановка с цел да дръпнат някоя чантичка с пари. Заведена жалба в полицията е достатъчна, без значение от физиономиите на полицаите. Някой може да ти е завидял, не мислиш ли? Съжалявам за гумата и че сме се изложили пред чужденците.

Отговори на това съобщение
 Re: Едно опознавателно питане
Автор: tnt   
Дата:   16-06-10 08:12

https://photo-forum.net/static/forum/2010-06/ewov8509.JPG

Отговори на това съобщение
 Re: Едно опознавателно питане
Автор: dtv   
Дата:   16-06-10 12:32

често:) талант да се набутвам между шамарите:) без поучения и назидания, да преформатираш насила не става. понякога и пропускам, кога по желание, кога защото не съм го видяла, но е по-рядко. обикновено където видя - реакция на мига
само преди ден, без резултат в желаната посока, но фино ги накарах да се почувстват неудобно
само преди две седмици тук:)
кротка, консенсусна, нескандалджийка, но при вида на всякакъв вид мърсотии ми кипва кръвта.
карала съм се за едно минаване с автомобил по пешеходна алея за по-напряко към паркинга. репликирала съм нагримирани и лакирани майка с тинейджърка за боклук изхвърлен в трамвая, придружен с бурния им смях. за хорски отпадъци изхвърлени в общото или чуждо пространство негодувам непрекъснато. за история отпреди три години, в която ме караха да си изхвърля фаса през прозореца на колата и днес още се караме:))

Отговори на това съобщение
 Re: Едно опознавателно питане
Автор: n1x0n   
Дата:   16-06-10 12:40

Вчера на свтофара на Семинарията некво застаряващо гъзе в кабрио с немска регистрация си метна фаса на асфалта... направих му забележка - той пък верно се оказа немец. Изчерви се, но не слезна да го прибере.

Отговори на това съобщение
 Re: Едно опознавателно питане
Автор: мара   
Дата:   16-06-10 12:48

мене подобно нещо ми се случи лани на нашта улица. аз бях с децата. човекът слезе и си дигна цигарената кутия, нищо, че му свиркаха отзад бързаците.

Отговори на това съобщение
 Re: Едно опознавателно питане
Автор: feliz   
Дата:   16-06-10 12:59

Тук е доста чисто. Но понякога в парка ми се изпречква някой и друг несъбран отпадък, като бутилка от вода или сок. Вдигам го и в коша.
Гледах една майка как си учи детето да кара ролери. Не стига , че не знаеше как да покаже, ами беше и доста нервна /това в БГ де/.Стана ми жал за детето и им обясних как става, бавно и спокойно. Детето беше доволно.
Пак тук пък, носих бебешка количка по едни стълби. Майката не видяла, че има асансьор за подлеза и се мъдреше на средата на стълбите опитвайки се да я свали долу. НЕКви "мъже" я подминаваха и аз се заех.


Отговори на това съобщение
 Re: Едно опознавателно питане
Автор: iPonche   
Дата:   16-06-10 13:24

Гледам да помагам на слепи за пресичане редовно, възрастни и заблудени хора. Не чистя, защото при нас се пази чисто. Имам разрешение от една 90 годишна баба да садя цветя пред блока [smilie5]

След концерта на ac/dc, близо до вкъщи си вървяха двама видимо много пияни, единият се препъна и падна зловещо, но не му помогнах, защото си имаше придружител.

Най-много се дразня, когато по-силни тормозят по-слаби.

Отговори на това съобщение
 Re: Едно опознавателно питане
Автор: iPonche   
Дата:   16-06-10 13:26

И грехът ми, като видя пресичащи неправилно им казвам "ОВЦЕ", а понякога и от колата им го казвам, когато пресичат с гръб или пресичат магистралата (и това се е случвало).

Отговори на това съобщение
 Re: Едно опознавателно питане
Автор: Lalinda   
Дата:   16-06-10 13:58

Струва ми се, че най-активният, поне доколкото го познавам, е d256h.

Обаждал се е къде ли не и много често - с успех!

Обменете опит.
Изключително позитивна личност.

Интересно защо в темата има само двайсетина отзива?

Пък иначе, всички са много устати.

Ще ми се да питам Тодд, например, колко точно цигани, минаващи през селото му, е набил или пребил лично?

Странното е, че никога не съм виждала човек да цапа публично.
Правят го НАСАМЕ, когато не ги виждат.
Видя ли такъв, бих му показала какво и как се прави, но ей, Богу, не съм видяла.

Онази вечер, докато минавах покрай пейката с пенсионерките-инвалидки от уикенда, видях там майки, пак насред боклука, с бебетата им в колички. ОБАЧЕ сигурно знаят коя съм и като ме видяха да приближавам, едната извади плик от чантата си и започна да събира боклука, който явно сами бяха направили с приятелките й и щяха да го зарежат.
Защото, ако не смятаха да го зарязват, нямаше да го хвърлят на земята, нали, а веднага да го прибират в плика.

Българийо, Българийо, злочеста Българийо!

Пъдари ли трябва да има до всяка пейка и спирка, а вече и във всеки автобус?

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.