Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Пълно безумие
Автор: Rand   
Дата:   21-05-10 10:47

Нямам думи. Хайде прокарването на лобистки текстове в закон за реклама или транспорт мога да го разбера. Но да защитаваш жестоки убийци [smilie11]

Убиецът на Радостина - Георги Цветанов може да лежи само 15 години

http://news.varna24.bg/164606.html

Осъденият доживот за убийството на Радостина Евтимова Георги Цветанов ще търси минимална присъда след влизане в сила на новите промени в НК и НПК. След измененията на законите, които влизат в сила на 28 май т. г., отпада и един текст, за който преди година обществеността се бореше да бъде въведен. Става дума за забраната за прилагането на съкратено съдебно следствие за убийствата, извършени по особено жесток начин, както и за някои други тежки криминални престъпления.

Причината за премахването на този бонус бе именно жестокото убийство на Радостина на 6 март 2008 г. При новите условия, ако някоя от горните инстанции върне делото на Варненския окръжен съд, Георги може да се възползва от съкратен процес за жестоката касапница. При признаване на вина той ще мине по 15-годишния минимум.
...

Историята помни подобен случай - наркобаронесата Емилия Данкова, която през 2005 г. бе осъдена на 18 г. затвор. След като втората инстанция върна делото на първата, Данкова завари влизането в сила на съкратения процес, както и намаляване на наказанията за пласиране на дрога. След като си призна вината, тя получи 2 г. и 11 м. затвор. Данкова в момента отново е в ареста за идентични престъпления.

Отговори на това съобщение
 Re: Пълно безумие
Автор: Todd   
Дата:   21-05-10 10:50

Докато не се започне трепане на прокурори и съдии - така ще е !!!

Но и това няма да се забави - ще му писне на някой човечец от неправдите и ще резне кратуната на някой пингвин !!!

[smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Пълно безумие
Автор: мара   
Дата:   21-05-10 12:14

надей се ку.е на пиени жени...[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Пълно безумие
Автор: ShotlandetsaWildlife   
Дата:   21-05-10 13:21

Така е Тод. Отрежи му главата на тоя и я набучи на кол пред парламента и това е. Надали животът на родителите има смисъл след това което направиха с детето им !!???

Отговори на това съобщение
 Re: Пълно безумие
Автор: iPonche   
Дата:   21-05-10 15:31

Да ви кажа ли на най-ниско ниво как е за тривиално нарушение:

Тарифа:

На полицаи 500 лева, ако не, то:
Съставен акт, изчезването му - 5000 лв., ако не желаете това или сте закъсняли, то:
адвокат - 3000 лв + 2000 лв. за хора, които ще помагат.

Избегнах точки 1, 2 и 3. Намерих съвестни адвокати, които не търсят подкупи, за да оправят нещата....

Всичко е така, ако някой мисли друго е в голяма грешка. В България е така. А в този случай, който описвам става дума само за една взета книжка, за убийство сигурно е по-скъпо [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Пълно безумие
Автор: мара   
Дата:   21-05-10 15:34

нещо не разбрах, ипонец...[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Пълно безумие
Автор: iPonche   
Дата:   21-05-10 15:35

Казвам как вървят подкупите, за да се оправиш и да си върнеш шоф. книжка по всяко звено от веригата. Мисля, че също с подкупи става и за убийство, само там да е по-скъпо...

Отговори на това съобщение
 Re: Пълно безумие
Автор: мара   
Дата:   21-05-10 15:52

ми тва разбрах.
не разбрах що така...? ТИ що така...?

Отговори на това съобщение
 Re: Пълно безумие
Автор: iPonche   
Дата:   21-05-10 15:58

Щот съм мамуна, ма почти си излежах присъдата... 6 месеца + 6 месеца и две години осъждана ш излиза [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Пълно безумие
Автор: мара   
Дата:   21-05-10 16:00

аха. карала си пияна?

Отговори на това съобщение
 Re: Пълно безумие
Автор: sirkhann   
Дата:   21-05-10 16:29

А-ми, карала е поне с 320, маре [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Пълно безумие
Автор: CanoniO   
Дата:   21-05-10 16:41

То за него е по-добре да не излиза от затвора.. Или ако излезе, татко му да му оперира физиономията и да го вади зад граница...

Отговори на това съобщение
 Re: Пълно безумие
Автор: мара   
Дата:   21-05-10 16:42

найш ли колко бързо се забравя?

Отговори на това съобщение
 Re: Пълно безумие
Автор: CanoniO   
Дата:   21-05-10 16:45

Ако аз бях бащата на момичето, нямаше да забравя. Може би вече щях да съм сторил някакво горе долу равностойно зло и на родителите на това момче, само и само да намеря покой....

Отговори на това съобщение
 Re: Пълно безумие
Автор: мара   
Дата:   21-05-10 16:57

най-заслужили за утрепване са родителите на ония, дето убиха мартин борилски. щото ги скатаваха найсе години и управняваха вътрешен натиск в съдебната система, на следствието и на прокуратурата. мисля, че пак беше варненец бащата-големец.

Отговори на това съобщение
 Re: Пълно безумие
Автор: asahi   
Дата:   22-05-10 01:36

Някой журналист пак гледал мача докато писал дописката.
Нека някой адвокат коментира, но според мен това, дето го пишат, няма да стане.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.