Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Този кой касапин беше?
Автор: юнга   
Дата:   18-05-10 12:39

09.30 часа – 29 състав, НОХД №1061/10 – Илиян Тодоров – убийството пред Соло ( чл. 116 от НК)

Илиян Тодоров. Не беше ли пернишкият червен касапин?

Отговори на това съобщение
 Re: Този кой касапин беше?
Автор: мара   
Дата:   18-05-10 12:46

този е, ама не е въпросът до цвят. член 116 май беше за убийство по особено жесток начин.

Отговори на това съобщение
 Re: Този кой касапин беше?
Автор: юнга   
Дата:   18-05-10 12:51

Има вероятност синът ми да не е убиецът


Има ли вероятност тези удари да не са нанесени от сина ви?



Има вероятност?



Смятате ли, че синът ви е убил тези момчета?



Не мисля, и дано да съм права.

Отговори на това съобщение
 Re: Този кой касапин беше?
Автор: мара   
Дата:   18-05-10 12:54

ми тя жената ти казва "НЕ МИСЛЯ". то в тва е разковничето. и черната царица го е казала на алиса отдавна, отдавна...тя "не мисли"[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Този кой касапин беше?
Автор: юнга   
Дата:   18-05-10 12:59

В нощта срещу събота пред дискотека "Соло" на ул. “Позитано” в София Илиян наръга с нож в гърба 21-годишния Кирил Въжаров, 24-годишния Васил Александров и 24-годишния Кирил Димитров. Въжаров издъхна на място, Александров - на път за болницата. Оцеля само Димитров, който бе с продупчен бял дроб и бе опериран във Военномедицинската академия.

Венцислав Тодоров е председател на общинските съветници на БСП в Перник, зам.-областен председател на столетницата е. Преди четири години е бил кандидат-депутат, но след като не влиза в парламента, поема ръководството на Държавна агенция за растителна защита, като се ползва с ранг на министър.

Илиян обаче се променил, след като се пренесъл в София. Стана сприхав, започна да не те гледа в очите, описват го негови бивши съученици. Започна често да си изпуска нервите. Трудно се контролираше, особено когато някой му опонираше, твърдят те. Идването му в столицата съвпаднало с издигането на баща му като шеф на Националната служба “Растителна защита”. Станал надменен. Трудно приемал, че не може да се наложи като лидер.

"Бащата на Илиян е специалист по икономика, а майка му е много голям педагогически професионалист", каза пернишкият депутат и шеф на местната организация на БСП Ненко Темелков.

Майката на Илиян - Петя, допреди няколко години е била заместник-директор на Обединения детски комплекс в Перник. Според близки на семейството сега тя е служител на „Растителна защита", тоест подчинена на мъжа си.

Отговори на това съобщение
 Re: Този кой касапин беше?
Автор: n1x0n   
Дата:   18-05-10 13:02

Стана сприхав, започна да не те гледа в очите, описват го негови бивши съученици. Започна често да си изпуска нервите. Трудно се контролираше, особено когато някой му опонираше, твърдят те.

Тя дрогата не прощава...

Отговори на това съобщение
 Re: Този кой касапин беше?
Автор: matataupa   
Дата:   18-05-10 15:06

Киро беше много добър човек. И спортист- такива в Бг и без това почти няма [smilie2]

Не искам да си представя как е на мястото на баща му и брат му, но още по- зле е да си на мястото на родителите на ИзрУда[smilie9]

Гадория


Отговори на това съобщение
 Re: Този кой касапин беше?
Автор: tofo   
Дата:   18-05-10 15:09

[smilie10] На кой родител е по-зле да си на мястото??? [smilie10]



Публикацията е редактирана (18-05-10 15:10)

Отговори на това съобщение
 Re: Този кой касапин беше?
Автор: matataupa   
Дата:   18-05-10 15:13

Не знам...

Единият е загубил нещо безценно, но нещата са крайни- само може да свиква с това.

Другият му остава( при по- лош късмет) години, през които да си задава много и гадни въпроси и да живее с много и гадни мисли...

Не знам[smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Този кой касапин беше?
Автор: seymour_sz   
Дата:   18-05-10 15:14

Все тая на кой си родител - трудно може да се каже на кой е по-зле (щото на никой не му е по-добре) [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Този кой касапин беше?
Автор: мара   
Дата:   18-05-10 15:15

мато...не си прав, мато....
познавам родителите на другото момче...много свестни хора, а и синът, и дъщерята - също. ама вече син няма...

Отговори на това съобщение
 Re: Този кой касапин беше?
Автор: matataupa   
Дата:   18-05-10 15:24



Затова казах, маро, не знам.

Киро ми беше приятел, през една къща живеем, всеки ден се виждам с брат му и баща му.

Но това не променя неспособността ми да съм сигурен в едното или другото.
Времето лекува по- бързо нечистата съвест в наши дни, но кой знае? Може и да не е точно така. Дано не е!

Ако ти, маро, си на мястото на родителите на Изрода, какво би направила[smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Този кой касапин беше?
Автор: мара   
Дата:   18-05-10 15:35

хм...не искам да казвам голяма приказка, мато. щото човеците сме крехки и несъвършени. ама не мисля, че има голяма вероятност да съм на мястото на родителите на изрода...ама никак. щото мойте деца гледам да ги уча преди всичко да са ДОБРИ хора, да не ламтят, да се радват на дребните неща и на това, което имат, да НЕ СА амбициозни, а самовзискателни...такива неща.

не искам НИКОГА да бъда и на мястото на РОДИТЕЛИТЕ жертвите.

щото в единия случай си плащаш грешките(най-често) - родители са го е възпитавали изрода, не низовата организация, нали?!
...а в другия случай плащаш за грешките на другите родители...и цената е животът на детето ти.
щото мойте деца гледам да ги уча преди всичко да са ДОБРИ хора, да не ламтят, да се радват на дребните неща и на това, което имат, да НЕ СА амбициозни, а самовзискателни...такива неща.
на връх на всичко - познавам и една друга майка...дето месеци преди тия пичове, наръгаха и убиха и нейния син...без никаква причина и конфликт. просто ей така - на.

Отговори на това съобщение
 Re: Този кой касапин беше?
Автор: matataupa   
Дата:   18-05-10 15:40

Аз почуках упорито на дърво. Не съм и мислил, че наистина би била на това място.

Но не е място, на което би седял нормален човек. Ако иска да остане нормален.

Цената ще бъде платена. В природата нещата се уравновесяват сами.

В това вярвам[smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Този кой касапин беше?
Автор: мара   
Дата:   18-05-10 15:43

найш ли колко ми е до равновесието в природата...[smilie8]?! нали знаеш, че и един от статистиката за смъртността да ти е близък, вече му се вика "трагедия"[cool]
така че да си прибират вересиите, щото мене ако питаш, и те требе да идат в дранголника...знам, че съм крайна...знам.

Отговори на това съобщение
 Re: Този кой касапин беше?
Автор: matataupa   
Дата:   18-05-10 15:51

В затвора за какво, уважаема?

За нехайно изпълнени родителски задължения?
За неспособност да бъдат добри родители?

Познавам единици, които знаят и не искат да дадат всичко от себе си за да възпитат децата си...

Другото е социални и обществени натежелости, които понякога хващат в капан хората и ако го разберат- то често го разбират късно.

Съжалявам ги тези родители, съжалявам и другите.

Не мога да взема крайна позиция- ако бях на мястото на Едните- бих убил- лично.

На другите- бих опитал да спася, макар и крив, и неправ- какъвто и да е.

Не работи системата нещо, а[smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Този кой касапин беше?
Автор: мара   
Дата:   18-05-10 17:17

няма работеща система за такова нещо.
а в затвора - за да си правят компания.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.