Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 $ 11 000 не достигат за лечение на Петър Гюзелев от Щурците
Автор: asahi   
Дата:   15-05-10 23:18

Ох, не исках да пускам такава тема [smilie2]

$ 11 000 не достигат за лечение на Петър Гюзелев от Щурците

11 000 долара не достигат на Петър Гюзелев от Щурците, за да замине на лечение в САЩ.

Китаристът от Щурците има тумор в лявата част на мозъка, пишат от "24 часа". От тази тежка болест почина през 2001 г. Георги Минчев.

“В началото всички мислеха, че съм претърпял инсулт, но след втория удар преди три месеца се разбра, че е по-тежко”, разказва Гюзелев.

На 24 май той трябва да лети за Лос Анджелис, където е най-добрият център в света за лечение на неговата болест - “Сийдърс Синай медикъл сентър”. Операцията е предвидена за 25 май.

Но по време на дългото чакане се увеличила и сумата за операцията - от 110 000 на 120 700 долара. Финансова подкрепа са оказали както музиканти, така и колеги общински съветници.

"В началото всички мислеха, че съм претърпял инсулт, но след втория удар преди три месеца се разбра, че е по-тежко", разказва Гюзелев. Той търсил лечение и у нас, и в Турция, и в по-големите европейски държави, но клиниките не разполагали с необходимото оборудване и професионалисти.

25 май е третата дата, която предлагат на Гюзелев. От първата досега минават няколко месеца, които той губи в чакане на необходимите разрешения на Министерството на здравеопазването. "За да получи някой човек средства, трябва комисията да гласува отпускането им. Мина доста време, защото се смени и министър в МЗ. Те ми осигуриха и самолетните билети до Лос Анджелис", обяснява Гюзелев.

Финансова подкрепа на Петър Гюзелев са оказали както музикалните, така и колегите му от СОС. Щурците дори организират концерт на 21 май, като ще дарят хонорарите си за лечението на своя приятел. Гюзелев е общински съветник в София от листата на ГЕРБ и колегите му са отпуснали с гласуване сумата от 15 хиляди лева.

"Тъкмо бях събрал 110-те хиляди долара, и разбрах, че трябват още 11 хиляди. Приятели, роднини, колеги - всички помагат, аз си продадох дори и колата", разказва Петър.

"Той изглежда добре и в общи линии се чувства добре, а и ние винаги ще го подкрепим", каза за колегата си вокалистът на Щурците Кирил Маричков.


Отговори на това съобщение
 Re: $ 11 000 не достигат за лечение на Петър Гюзелев от Щурците
Автор: Diandimov   
Дата:   16-05-10 01:15

Тая клиника...
Където се споменава "Синай", в повечето случаи става дума за църква, секти или нещо подобно.

Имам малък опит в една църква, пак Синай в името имаше. Странни хора. Ходят боси...

Дано наистина да са добри.

Отговори на това съобщение
 Re: $ 11 000 не достигат за лечение на Петър Гюзелев от Щурците
Автор: mishkyn   
Дата:   16-05-10 01:24

@Diandimov

С уговорката,че е възможно да греша и да става въпрос за друг човек,90% съм сигурен,че преди години четох интервю с Пеци Гюзелев,в което самият той споменаваше за членство в евангелистка църква,свирене в неделя на служба и прочие сектантски ритуали.
Дано се оправи човека,но дано и парите не отидат по сметката на секта лекуваща с молитви.

P.S - http://www.csmc.edu/ - това е май болницата



Публикацията е редактирана (16-05-10 01:27)

Отговори на това съобщение
 Re: $ 11 000 не достигат за лечение на Петър Гюзелев от Щурците
Автор: mladenov   
Дата:   16-05-10 05:04

mishkyn-прав си ,точно той е член на тази църква! По стечение на обстоятелствата,преди няколко години се оказах кум на двама млади ,като се оказа че младоженеца е член на същата църква! "Църковният" ритуал се извърши в залата на бившата къща-музей"Георги Димитров",на ъгъла на "Сливница" и "Опълченска",където Гюзелев свири през цялото време на службата!

Отговори на това съобщение
 Re: $ 11 000 не достигат за лечение на Петър Гюзелев от Щурците
Автор: sunnyshot   
Дата:   16-05-10 07:22

какви глупости пишете?

Най-добрата болница в Торонто е Мount Sinai

Такива болници има и в Чикаго, и във Флорида, и в Куийнс, NY, и т.н., строени с помощи от евреи.
Името идва от библейската планина Синай.

Тук става дума обаче за гадна болест, сполетяла човека.

От тези болести нито един от нас не е застрахован [smilie23]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.