Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Бели нощи в Санкт Петербург
Автор: the_drug   
Дата:   14-05-10 23:48

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Бели нощи в Санкт Петербург
Автор: the_drug   
Дата:   14-05-10 23:52

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Бели нощи в Санкт Петербург
Автор: kaiser.soze   
Дата:   14-05-10 23:54

хахахахахахахаа, много е яко [smilie18] [smilie18] [smilie18]

имам снимки, но са на хартия и са на 2850 км,
[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

повечето от тях са запечатали яки купони с много пиене [smilie18] [smilie18] [smilie18]

какво да правиш, не мое се спи като е светло [smilie18]

има и няколко от около 6 сутринта, във фоайето на хотела, снимали сме се със самовара [smilie18] [smilie18] [smilie18]

иначе белите нощи са нещо наистина впечатляващо

излизаш от театъра в 23 и очакваш да е тъмно а слънцето ти блесва в очите [smilie10] [smilie10] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Бели нощи в Санкт Петербург
Автор: the_drug   
Дата:   14-05-10 23:56

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Бели нощи в Санкт Петербург
Автор: kaiser.soze   
Дата:   14-05-10 23:59

абсолютно! ако ходиш, да си направиш шарж. на централния булевард който ми изскочи от ума, има много добри художници шаржисти. имаше, де. сега се надявам пак да има.


[beer] [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Бели нощи в Санкт Петербург
Автор: djogata   
Дата:   14-05-10 23:59

Мен вече ме дразни този "феномен".

Тамън си легнеш, а слънцето изгрее [smilie18] [smilie18]

Или, събудиш се посред нощ, гледаш навън слънце грее, птички пеят, и си викаш - ааа, то станало време за работа... а то е 4 часа [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Бели нощи в Санкт Петербург
Автор: Lalinda   
Дата:   15-05-10 00:02

Ами.... имам доста кадри с вдигнатите мостове, но са на диапозитив.

Когато вдигат мостовете, слънцето вече е под хоризонта, но за С-ПБ пада най-много 7 градуса под него. Не се вижда, но е светло и няма сенки... Призрачно.

Иначе по кейовете е пълно с хора със стакани с водка по джобовете...

Често вали и тогава е още по-призрачно...

Когато има заря, след ракетите в бледосивото небе остават следи и е доста странно.

Тихо.

Пък рано сутрин по булевардите минават миялни машини...

***

Не могат да спят само туристите, дошли от Перник.

Местните и тия като мен си спяха по всяко време, и зиме, лете.

Е, понякога можеш да видиш деца, които ритат топка в 2 през нощта и дори селяни, които копаят нивите си покрай ж. п. линията, също нощем, ако пътуваш на север, към Карелия, например, или към големите езера...

Из поляните пушат самовари, зеленината е прелестна, на Марсово поле цъфтят люляци във всевъзможни цветове, също и божури, и никой не ги кърши...

Отговори на това съобщение
 Re: Бели нощи в Санкт Петербург
Автор: the_drug   
Дата:   15-05-10 00:04

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Бели нощи в Санкт Петербург
Автор: ivodam   
Дата:   15-05-10 00:13

Лала: Мостовете, ако не се лъжа, ги отваряха в един часа, та до пет. Това, което ме порази, когато видях за първи път отварянето на големия мост при Зимния, от оная страна, дето има един каменен лъв с една топка, мостът се отвори напълно безшумно, някак призрачно чак...

Пък после не ни се чакаше до 5 ч а трябваше да скокнем на другия бряг, и едно жълто катерче някакво служебно ни прекара за 5 рубли двама души, ех времена. [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Бели нощи в Санкт Петербург
Автор: the_drug   
Дата:   15-05-10 00:23

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Бели нощи в Санкт Петербург
Автор: djogata   
Дата:   15-05-10 00:31

Тук се стъмни преди половин час - все още има известно количество нощ [smilie7]

The_drug, аз като бях в Петербург в центъра си имаше прилична навалица, но не съм ползвал голям апарат (беше точно в края на филмовата ера и бях с филмова сапунерка), та не знам туй със снимането как върви.

Иначе крайните квартали на Петербург са доста спокойни, всъщност са с едно такова спокойствие, че тръпки да те побият... (тъмница, кал, няма жив човек през нощта - а ти и се надяваш да няма, щото ако мине някой, не знаеш каква му е целта на разходката) [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Бели нощи в Санкт Петербург
Автор: Императорът.   
Дата:   15-05-10 00:47

Бели нощи - ного секси !!! Ама трудно се спи, неговата кожа. То затуй Петроградчани щъкат, радват на краткото лято... а и много дъждовно там... затуй и слънце ного обичат - и грозде и лебеници и всякакви благинки, дето ний туканка ги намираме естествени.

Отговори на това съобщение
 Re: Бели нощи в Санкт Петербург
Автор: the_drug   
Дата:   15-05-10 00:51

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Бели нощи в Санкт Петербург
Автор: vga   
Дата:   15-05-10 01:17

Чакай де Джога! Ти нали си в Дания? И има бели нощи? Ми то не е много по-високо от при нас тук, как така... :? Объркан съм..
Тука си е нощ та нощ, вярно че сле 10 и 30 се стъмва ама...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.