Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Нещо не е наред-българското правителство...
Автор: юнга   
Дата:   14-05-10 18:31

Нещо не е наред-българското правителство...
http://www.economynews.bg/index/viewarticle/nid/9347/

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо не е наред-българското правителство...
Автор: юнга   
Дата:   14-05-10 18:45

http://www.economynews.bg/index/viewarticle/nid/9347

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо не е наред-българското правителство...
Автор: PuertoVaras   
Дата:   14-05-10 18:47

http://www.economynews.bg/index/viewarticle/nid/9347/



Публикацията е редактирана (14-05-10 18:48)

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо не е наред-българското правителство...
Автор: sauron69   
Дата:   14-05-10 18:53

Ми не е наред щом министър председателят дава такива интервюта:

Господин премиер, добре заварили в Министерски съвет. Какво успя да се промени от предишната атмосфера в тая стара сграда освен приятният аромат на пура?

Сложил съм телевизорче онзи ден, докато работехме с едното око гледахме Левски, а вчера и ЦСКА


http://www.barekov.com/?p=705

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо не е наред-българското правителство...
Автор: PuertoVaras   
Дата:   14-05-10 18:54

Прочетох 3 пъти статията.
Не знам кой е Петър Ганев.
Статията не ми е полезна.
Статията е повече емоционална от колкото базирана на факти и анализи.

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо не е наред-българското правителство...
Автор: юнга   
Дата:   14-05-10 19:00

PuertoVaras, ето ти още емоции.

Кабинетът прави и странен ход, като увеличава средствата в резерва за непредвидени и неотложни разходи от 88 млн. лв. на близо 1.38 млрд. лв.
http://news.pernik24.bg/162413.html
Част от тези пари, вероятно към 500 млн. лв., ще отидат за разплащанията с бизнеса през Банката за развитие, а другите ще се ползват или за буфер, или ще се харчат по вътрешната преценка на Министерски съвет, без санкцията на Народното събрание.

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо не е наред-българското правителство...
Автор: PuertoVaras   
Дата:   14-05-10 19:23

юнга,
всичко зависи от начина по който четеш статията.
Тук http://news.pernik24.bg/162413.html
аз чета само за съкращения които ще се правят.
Ти виждаш последното изречение където има и внушението
"Кабинетът прави и странен ход ..."


Винаги може да се твърди че съкращенията не са достатъчни.
По-късно на улицата ще излязат най-различни браншове да кажат колко ужасни съкращения е направило това правителство.
Софийския унерситет вече го направиха.

Та на теб какво точно не ти харесва?


Отговори на това съобщение
 Re: Нещо не е наред-българското правителство...
Автор: ffwd   
Дата:   14-05-10 19:38

Има и искрици оптимизъм, но те са от нас. [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Нещо не е наред-българското правителство...
Автор: юнга   
Дата:   14-05-10 19:45

PuertoVaras , представи си, че прочетох и какво е написано след "Кабинетът прави и странен ход" - "като увеличава средствата в резерва за непредвидени и неотложни разходи от 88 млн. лв. на близо 1.38 млрд. лв.", след което продължих да чета и "или ще се харчат по вътрешната преценка на Министерски съвет, без санкцията на Народното събрание."

Точно от това се възмущаваха ченгенцата и комунистччетата от ГЕРБ, когато Станишев правеше същото и харчеше на поразия.

Ти въобще четеш ли статиите или имаш "начин" на четене и "възприемане" на прочетеното?

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо не е наред-българското правителство...
Автор: pmartinov   
Дата:   14-05-10 19:59

Яли,пили и се веселили !

И накрая плакали...


Първо ще изхарчим резерва после ще вземем кредит и него ще опукаме и така ще станем гърци в България [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо не е наред-българското правителство...
Автор: sauron69   
Дата:   14-05-10 20:06

Да, ама гърците поне си поживяха. А ния и солта ще ядем, и ще ни е..т, и накрая ще си платим [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо не е наред-българското правителство...
Автор: alsash   
Дата:   14-05-10 20:22

...глупости

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо не е наред-българското правителство...
Автор: Lalinda   
Дата:   14-05-10 20:26

Да, но само 47 %, струва ми се, от населението, което гледа телевизия, подкрепя протеста на СУ.

Останалото си иска евтини цигарки, та да си пафка.

И смята, че в моменти на криза всички трябвало да затягат коланите.

Брех.

Добре, че не сме Швейцария и няма референдуми по жизненоважните за пафкащите въпроси.
[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо не е наред-българското правителство...
Автор: doca   
Дата:   14-05-10 20:29

Всичко е под контрол, корабът потъва бавно, поне е сигурно, че вода има за всички.
Блазе ни.
Но не искам пак избори, че много е некомфортно пак да си сменям началниците, тъкмо ги понаучихме на нещо и за какво става въпрос въобще и сега пак май следват нови.



Публикацията е редактирана (15-05-10 06:42)

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо не е наред-българското правителство...
Автор: Императорът.   
Дата:   14-05-10 20:47

Много се приказва, малко се върши - впрочем нормално като се има предвид кой е начело на правителството.

Писал съм 478 пъти що трябва да се стори, за да се укрепи бюджетът - 1. минимум 60% съкращения на държавната администрация, 2. минимум 40% съкращения на ушеви, 3. спиране на издръжката на мургавите и въобще на всякакви отказващи да работят паразити.

Същото и в здравеопазването - държавата да спре да плаща осигуровки на всички, освен на децата на осигурени родители. На пенсионерите да им завишат пенсиите с поне 25% (пари ще има) но и те да си плащат здравни осигуровки. Да се разгони чиновническата измет от НЗОК - лъскавите офиссгради да се разпродадат поне частично - да се инвестира в болници и медицински кадри. Да се направи пълно разследване и виновните за злоупотреби и кражби от здравната система да бъдат безмилостно наказвани.

Стимулиране на бизнесът, протекционистическа политика по отношение на евтините китайски и индийски стоки - приходите - да се инвестират в селското стопанство, което се нуждае от субсидии. Държавата да се разплати с бизнесът и да даде данъчни облекчения на младите фирми. Да се инвестира в науката и образованието. Големите инфраструктурни проекти - АЕЦ, метрополитен, автомагистрали - да бъдат частично приватизирани, за да бъдат Българските граждани собственици на най-ключовите предприятия. Данъчни облекчения за инвистиралите в тези важни обекти. Пенсионните фондове да бъдат задължени со закон да инвестират поне 48% от набраните пари в икономиката на България, а не с парите на бъдещите Български пенсионери да стимулират развитието на чужди икономики.

Има и други дреболии, но това е основното.

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо не е наред-българското правителство...
Автор: ARGO   
Дата:   14-05-10 20:51

Импи интересно ми е какво би писал ако Болен командваше?

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо не е наред-българското правителство...
Автор: peppi   
Дата:   14-05-10 20:52

И кой ще го направи това, дай имена

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо не е наред-българското правителство...
Автор: Императорът.   
Дата:   14-05-10 21:04

Аргонавтов - не ме интересува кой управлява, а какво прави за страната ми.Пепи - всеки средноинтелигентен човек може да го направи, но за това трябва яко дупе, кураж, трябва истински мъжкар, а не празно плямпало като Тимберицата. След изборите по отношение на него се надявах да съм сгрешил (ако някой не вярва - да изрови изборните теми), но се оказа, че съм бил злочесто прав - опознах го още като бе кмет - нерешителен, отчайващо некомпетентен, вечно мрънкащ и оправдаващ се с другите, а най-вероятно и крадлив. Още като кмет построи най-скъпите и некачествени пътища в историята на страната, а неофициалната му половинка стана неприлично богата, а откак Тимберицата и премиер - нещата станаха и по-грозни. Отделните добри ходове просто се губят на фонът на цялото мазало от некадърност и малодушие.

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо не е наред-българското правителство...
Автор: peppi   
Дата:   14-05-10 21:09

Ми и той като в рекламата "тва ли е новото гадже - то същото като предишното" като толко знаеш и можеш кандидатирай се ние сме зад теб (и в двата смисъла) [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо не е наред-българското правителство...
Автор: ARGO   
Дата:   14-05-10 21:09

Питах щото ако управляваше Болен мисля че нямаше да го плюеш толкоз [smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо не е наред-българското правителство...
Автор: Императорът.   
Дата:   14-05-10 21:14

Аргонавтов - че аз сега малко ли плюя? Оня ден се скарах жестоко с една журналистка от вестинкът на Атака - именно щото плюех новоизлюпеният лакей на Тимберицата, а тя го защитаваше. Чудни хора - тая логика "кой ще да е, ако ще държавата да погребе или продаде, само СтаниШеф да не е" Това за мене е извратен начин на мислене.

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо не е наред-българското правителство...
Автор: Императорът.   
Дата:   14-05-10 21:42

По панорама - министърчето на външните работи. Навеждаческо лекенце - нямало що България да се бута да бъде лидер на Балканите. Бил е в Македония когато, на 9-ий май Български офицери не са били допуснати да положат цветя на гробът на загиналите си през войната другари и е мълчал като... красив женски орган на девственица-монахиня.

[smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо не е наред-българското правителство...
Автор: kaiser.soze   
Дата:   14-05-10 21:46

Императорът. нападките ти са лични.

ако ВС беше премиер друга песен щеше да пееш, дори и при най големите глупости.

ББ си е тъкмо навреме, тъкмо на място, а и толкова добър министър на финансите не е имало досега.

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо не е наред-българското правителство...
Автор: ARGO   
Дата:   14-05-10 21:48

офицерите са били униформени и без да предупредят намат право да минават границата! Като не си наясно с закона недей бълва [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо не е наред-българското правителство...
Автор: Императорът.   
Дата:   14-05-10 21:53

Кайзеров - това за министърът на финансите сериозно ли го казваш?!? [smilie18] [smilie10] [smilie18] [smilie10] Тимберицата е тъкмо навреме и тъкмо намясто, ама за него си и за гаджето му Цвети.

Аргонавтов - то само тоя случай да беше - на ръце да ги носиш. Каракачанов и водещият го питат - не е ли време да покажем характер - 13 години им помагаме, насреща получаваме само плювни и омраза. В отговор - мънкане в стил Б.Б.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.