Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна
 Педерастия
Автор: jino   
Дата:   13-05-10 09:58

имахме в казармата едно момче много свестно ,това с което беше по различно от нас че очевидно имаше хомосексуална ориентация ,тъпите фатмаци го побъркваха от чанч и бъзици ,не искам да говоря какво ставаше с него вечер след като си отиваше командния състав.

Басси това момче се самоуби месец преди да се уволним.

Отговори на това съобщение
 Re: Педерастия [smilie23]
Автор: jino   
Дата:   13-05-10 09:58

Някой би ли ми казал кои са педерастите в този случай



Публикацията е редактирана (13-05-10 09:59)

Отговори на това съобщение
 Re: Педерастия [smilie23]
Автор: Nushenceto   
Дата:   13-05-10 09:59

лелеее Жино [smilie2] ,ама какви са тези депресански теми значи...[beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Педерастия [smilie23]
Автор: jino   
Дата:   13-05-10 10:01

Темата я отварям понеже гледам в последно време се "наплодиха" секви "защитници на правата на обикновения Българин"



Публикацията е редактирана (13-05-10 10:06)

Отговори на това съобщение
 Re: Педерастия
Автор: jino   
Дата:   13-05-10 10:02

Всъщност педерастията е състояние на духа а не сексуална ориентация !

Отговори на това съобщение
 Re: Педерастия [smilie23]
Автор: tofo   
Дата:   13-05-10 10:03

И ние имахме един, ама човека си нямаше никакви грижи. Даже си бяхме приятелчета. Майтапехме си го яко, той си носеше на майтап и се смееше наравно със всички...никога не е правил педерастки номера. Пич си беше.[smilie24]



Публикацията е редактирана (13-05-10 10:05)

Отговори на това съобщение
 Re: Педерастия
Автор: Nushenceto   
Дата:   13-05-10 10:04

ех приятелчеее [beer] [beer] [beer] хайде тея дни да [beer] [beer] [beer] ...примерно довечера [smilie8] ...
да полеем темата [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Педерастия
Автор: sirkhann   
Дата:   13-05-10 10:04

На мен щото показната селения и педеращина ми идват в повече също. Нямам нищо против селяндурите и гъзобръците да си действат вкъщи както знаят, ама като са сред хора, да си траят. Ама па селджуците точно да скачат срещу пишколапците, баси цирка...


И "обикновен" се пише с едно "н".

Отговори на това съобщение
 Re: Педерастия
Автор: jino   
Дата:   13-05-10 10:05

Е пича си носеше на бъзик ама Педерастите не знаеха граници ![smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Педерастия [smilie23]
Автор: мара   
Дата:   13-05-10 10:05

Джино, тука нема те разберат, брато[smilie5]
всеки е с неполкатимо мнение[smilie21]
аз лично познавам предостатъчно обратни - и мъже, и жени. сичко си е до човек. калпавият си е калпав. свестният - свестен. аз поначало с калпави хора не контактувам много. ама калпав педал НИ ЕДИН НЕ ПОЗНАВАМ!
и ни един от тия, дето познавам не се държи досадно или отблъскващо. и всичките са готини, умни и толерантни. и свръх талантливи. жените - и те.
не казвам, че всички по принцип са такива, а че аз познавам само такива[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Педерастия
Автор: alba_luna   
Дата:   13-05-10 10:07

Ей сега ще дойдат да ти кажат, че хомосексуализма е болест. Ако си прочел цялата тема за кмета на Пазарджик, не знам какво по-различно очакваш да чуеш тук

Отговори на това съобщение
 Re: Педерастия
Автор: sirkhann   
Дата:   13-05-10 10:09

Бе маре, то сички познаваме обратни. Ама между мръсен педал и добре възпитан младеж с хомосексуална ориентация има знаеш ли каква разлика. Та и аз имам такива приятели и на моменти ме кефят повече от нормалните. Пък жените, дето са "обратни", са ми безкрайно симпатични, особено когато канят на гости [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Педерастия
Автор: danvan16   
Дата:   13-05-10 10:09

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Педерастия
Автор: eyeforaneye   
Дата:   13-05-10 10:11

Всичко е в главата, не в гащите.
[thankyou]
А с кой си го слагаш е съвсем трето нещо.
Личното ми мнение е ,че това трябва да си остане между двама/трима/осемнайсе/колкото-ви-е-кеф души, а не да е обществено достояние.


Отговори на това съобщение
 Re: Педерастия [smilie23]
Автор: jino   
Дата:   13-05-10 10:11

Автор: danvan16
Дата: 13-05-10 10:09

Защо пък странна това е живота.

Отговори на това съобщение
 Re: Педерастия
Автор: мара   
Дата:   13-05-10 10:17

eyeforaneye - абцелютно[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Педерастия
Автор: matataupa   
Дата:   13-05-10 10:24

Еволюцията сама си е изработила механизми за оздравяване на гените.

Хората излизат извън обсега им. Заради този прословут интелект.

Някои, както показва историята ти, все още са под ударите им.

Кого да съдиш, коя страна да вземеш ?

Жьувотното си е жуйвотно, както би рекъл някой шоумен.

Вярвам на очистителната сила на еволюцията, за да запазя въопще някаква надежда.

Вярвам и в човешкото, създаващо собствени правила и принципи.

Не вярвам в лошата комбинация между еволюционни първичности и човешка изобретателност и способност за оцеляване.
Те не са мнозинство, но правят най- силно впечатление.

Не се шашкайте[beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Педерастия
Автор: lipostok   
Дата:   13-05-10 10:29

Хем ми харесват, хем не ми харесват. Педерастите де, против лесбийките нямам нищо против, дори ме привличат. Не може да им се отрече, че притежават повече креативност в сравнение с "нормалните". (Ако въобще е нормално да си тъп, посредствен мачо.) Но, понякога ме е страх да не стана педераст! Даже ме е страх от страха ми. Защото страхът, несигурността, липсата на смелост, също им е атрибут. Не може да се разчита на педераст в критична ситуация, неминуемо ще те предаде да си спаси кожата.

Пан-сексуални са, може би на това се дължи и артистичността им. Обаче са наркотично зависими от секса, само това им е в главата.

Подозирам, че има съществена характерологична разлика в активната и пасивна педерастия. Макар че доколкото знам често си сменят ролите, може би от непреодолимо желание да опитат и от другото. Някой с повече опит и знания да сподели наблюдения в тази насока? Би ми било интересно!



Публикацията е редактирана (13-05-10 10:33)

Отговори на това съобщение
 Re: Педерастия
Автор: Nushenceto   
Дата:   13-05-10 10:33

нали за това живеем в демократична държава ,за да си правим това което ни харесва,разбира се без да го натрапваме на обществото...
някак си и аз повече приемам лeсбийките,не че бих станала такава де,но просто те са по-красиви дори и от естетическа гледна точка,а педерастите са ми някак гнусни...
както казваше един приятел:"Не мога да си представя два чифта топки да се клатят в една посока " [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]
знам ли,щом ги влече и щом им харесва всичко е позволено-само да не ми го натрапват и на мен това поведение.
Мъжът е създаден за жената и обратно,това е от време оно [smilie3]



Публикацията е редактирана (13-05-10 12:17)

Отговори на това съобщение
 Re: Педерастия
Автор: snoopoff   
Дата:   13-05-10 10:34

Еми и друг път съм го казвал и пак ще го кажа.

Преди една година бях в Тулуза с тогавашната ми приятелка. От нейните колеги имаше едно момче - грузинец. Много интелигентен и добър човек. Помагал ми е в трудни ситуации [smilie24] Ако не знаеш, че е гей няма как да разбереш...

Това за явната показност, гей-паради и тем подобни глупости не ги разбирам. Тва е педерастия явна.

Отговори на това съобщение
 Re: Педерастия
Автор: matataupa   
Дата:   13-05-10 10:37

против лесбийките нямам нищо против, дори ме привличат.

За това Чикъна има особено мнение[smilie24]

Инак съм живял около гейове- мъже почти година.Семейства. Мъжете бяха нормални. С тях се свиква лесно- по особеното беше с пасивните. Не знам дали съм гледал с предрасъдъците си или с нагласа, предварително изградена дОма, но ми се струваха като карикатури на жени- всичките.

С най- лошите и най- смешните им черти:

Заядливи, дръпнати, кокетни, ревниви!, дребнави, фръцнати, с особени гласови характеристики( някак дори басовите гласове си бяха с оная истерично - водевилна нотка).

Клюкареха, шушукаха зад гърба на този и онзи( пасивен гей да ти шушука зад гърба не е опасно!)[smilie5]

Не съм се опитвал да правя гигантски заключения, но в тази малка гей общност за първи и единствен път видях как би изглеждал един свят без намек или повей на физическа агресия.

Странна работа. Само чужденците бяхме склонни да се бутаме и дрЪвим като у нАзе си, на село[thankyou] [smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Педерастия
Автор: Todd   
Дата:   13-05-10 10:49

Автор: jino
Дата: 13-05-10 10:02

Всъщност педерастията е състояние на духа а не сексуална ориентация !


Педерастията си е педерастия и нищо друго - тя включва всичко - педерастия !!!

Педерасът е педерас и нищо друго !!!!

Оня се бил самоубил - ами как нема да се самоубие ? Нали е педераст !!!

[smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Педерастия
Автор: jino   
Дата:   13-05-10 11:20

щом казваш [smilie7]



Публикацията е редактирана (13-05-10 11:30)

Отговори на това съобщение
 Re: Педерастия
Автор: yanee   
Дата:   13-05-10 11:27

абе много сте агресивни срещу хомосексуалистите ... ами ако допуснем, 4е вашият син, в един прекрасен ден, ви признае 4е е "педерунгел", кво прайм тогава ... как ще преживеете ли4ната си драма на родители-хомофоби [smilie11]

аз съм хетеро, някой да не се обърка нещо [smilie6] ... просто го раздавам по спокойно и с разбиране в отношението си към гейовете ... да, освен това са ми интересни като фотомодели, ако не греша между нас имаше и фотографи [smilie18], може би някои ще ме разбере правилно [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Педерастия
Автор: Gruyu   
Дата:   13-05-10 11:33

еми ще се напивам всяка вечер със зетя с ракия - какво друго ми остава?

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.