Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Как се празнува рожден ден...
Автор: mladenov   
Дата:   12-05-10 21:51

Гледам този клип на който попаднах във Фейсбук на страницата"Българите във Финикс" и се чудя... Какво ще излезе от тези момчета?
Правят ли родителите им добре,като им осигуряват средства за такива празненства,на какво ги учат... има ли въобще някой право да ги съди заради начина на живот който са избрали?
Като гледам няма значение къде се намират такива хора - в София или Финикс - държанието им май е едно и също!
Ако на някой му се гледа...приятно гледане!

http://www.youtube.com/watch?v=i3Xcax31OQ8

Отговори на това съобщение
 Re: Как се празнува рожден ден...
Автор: n1x0n   
Дата:   12-05-10 21:56

You can take the nigger out of the ghetto, but you can't take the ghetto out of the nigger!

Сменяй nigger със селяк и ghetto с Перник, Требич, Сусурлево... и си готов. [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Как се празнува рожден ден...
Автор: jivkojj   
Дата:   12-05-10 22:03

Не виждам нищо странно. Явно хората имат пари и се забавляват. Ако са си ги спечелили честно (те или родителите им), защо да не ги харчат както намерят за добре.

Интересно ще ми е плюещите по-горе да ги видя как празнуват, за да усетя разликата с тея от клипа.

Отговори на това съобщение
 Re: Как се празнува рожден ден...
Автор: imitev   
Дата:   12-05-10 23:50


Аз не мога да разбера колко трябва да си комплексиран и да те е грижа за високия данък "обществено мнение" който плащаш, за да си направиш въпросния клип, в който показваш какъв си пич (не го догледах след 2рата минута), да си играеш да го монтираш и накрая да го качиш в ютуб ?!?!

Ако аз бях богат никога нямаше да ме е грижа какво мисли плебса за мен...[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Как се празнува рожден ден...
Автор: iPonche   
Дата:   12-05-10 23:56

Те не са богати, а се забавляват. Какво лошо има в това. Господин за един ден [smilie5] Млади хора, щурее им се [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Как се празнува рожден ден...
Автор: mladenov   
Дата:   13-05-10 00:02

iPonche ,как да не са богати бе! Я виж какви пари се демонстрират!!![smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Как се празнува рожден ден...
Автор: promis   
Дата:   13-05-10 00:13

На това парти ли му викате [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Как се празнува рожден ден...
Автор: kaiser.soze   
Дата:   13-05-10 00:25

прилично е заснето клипчето.
тези не ги коментирам, щом ги кефи, да се кефят.

Отговори на това съобщение
 Re: Как се празнува рожден ден...
Автор: livinginchaos   
Дата:   13-05-10 00:38

Цигарата зад уото, чалгията и снимки на на огледалото в кенефа! Раликата е в дадената пара ;)


n1x0n [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Как се празнува рожден ден...
Автор: explorer   
Дата:   13-05-10 00:45

Виж сега, ей тука diandimov да ти каже, Вегас е евтинийка - луксозните апартаменти там са на достъпни цени, няма нужда да си богат. Пример:

Palazzo Prestige Luxury Suite: $359 per night

Представи си за няколко хиляди какво може да се наеме (което не е толкова много като се има предвид, че трима души с американски доходи празнуват рожден ден). На Слънчев бряг май по-скъпо излиза.


Отговори на това съобщение
 Re: Как се празнува рожден ден...
Автор: mladenov   
Дата:   13-05-10 01:05

explorer ,така е!Какво са някакви си $1000-$2500 за една нощ разделени между трима![beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Как се празнува рожден ден...
Автор: vizov   
Дата:   13-05-10 01:12

Не виждам драма, хората се забавляват. Не видях да правят нещо лошо. Тъпичко си е да ги оплювате така, някак като завист звучи [smilie7] .


Отговори на това съобщение
 Re: Как се празнува рожден ден...
Автор: Kanonir   
Дата:   13-05-10 01:13

Никсън[smilie24] [smilie24] [smilie24]

Las Vegas Bulgarian Party [smilie18] [smilie18] [smilie18] ...що ли ме сети, за едни туканка, дет се бяха снимали до паркираната луксозна кола пред богата къща та да покажат на родата в България, къде вече стигнали след няколко години емиграция... [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Как се празнува рожден ден...
Автор: Kanonir   
Дата:   13-05-10 01:23

"Какво са някакви си $1000-$2500 за една нощ разделени между трима!"

Младенов, безполезно е, а и к'во се правиш сега, забрави ли че от тая страна на океана парите растат по дърветата и то, така че, ако са ти много високо, подминаваш да си скъсаш от по-ниското дърво, щот да не вземеш да се сецнеш нещо... [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Как се празнува рожден ден...
Автор: tonevjr   
Дата:   13-05-10 01:23

Мяташ се в лимозината и отиваш в някоя реномиран клуб,веднага щом уикенда се зададе на хоризонта-ежедневие в моето даскало...тея са слаба бира![smilie18] И повод имат,и са трима и не го правят редовно-кво ми ги хвалите![ezik]


Момчетата са решили да се забавляват просто,лошо няма.Не сме само българите така,има такива и американци,немци,италианци,руснаци,чехи...да доизброя ли останалите 200 и няколко държави?[smilie8] [smilie5]
Направили са и видео за спомен...защо после да не го покажат на приятели...вие ако бяхте нямаше да се изфукате ли-да,да![beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Как се празнува рожден ден...
Автор: mladenov   
Дата:   13-05-10 01:32

Kanonir ,така е,аз преди години ,още нов емигрант,се наведох да си откъсна парите от един храст и така се секнах...Никога повече![beer] [beer] [beer] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Как се празнува рожден ден...
Автор: Kanonir   
Дата:   13-05-10 01:39

ма знам де, аз за туй казах да не се правиш [beer] [beer] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Как се празнува рожден ден...
Автор: n1x0n   
Дата:   13-05-10 01:48

Интересно ще ми е плюещите по-горе да ги видя как празнуват, за да усетя разликата с тея от клипа.

Не мож ме видя, защото не се изхвърлям така, че да изпитвам потребността на направя пълнометражен филм и с гордост да го метна в YouTube.

Те ако се забавляваха от сърце - живи-здрави да се. Ама то целият филм са само пози, и кибичене около някакви маси, с надигане чашки и да махаме ръчички с разперени пръстета, като нигърите "уестсайд-ийстсайд".

Да, и некъв младеж, дето като туристически гид разхожда оператора - сакън да не пропусне телевизора и ваната!

Това ли ти е на теб виждането за купон?!

Отговори на това съобщение
 Re: Как се празнува рожден ден...
Автор: timber   
Дата:   13-05-10 02:16

На единия му се подаваше етикета на сакото [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Как се празнува рожден ден...
Автор: portradamus   
Дата:   13-05-10 03:17

Не ги гледай дали са богати. Може да вадиш половин милион на година, обаче ако се движиш с хора дето вадят един милион, ще се чувстваш беден.

В света повече от половината население вади към 300 долара годишно. В сравнение с тях всеки българин е богаташ.

Отговори на това съобщение
 Re: Как се празнува рожден ден...
Автор: lillia   
Дата:   13-05-10 09:34

Туй някакъв чалга клип ли е че нямам звук на работа[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Как се празнува рожден ден...
Автор: feliz   
Дата:   13-05-10 10:56

Нека се радват хората, сега им е паднало. Всеки има право да бъде щастлив...по своя си начин [smilie5].
Но искам да отбележа, че ми е любимо, някой да си пръска дезодорантчето върху дрешките.[smilie18] , а още по-любима гледка ми е: с цигарката зад ухото.[smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Как се празнува рожден ден...
Автор: Todd   
Дата:   13-05-10 11:08

Божеееее, кво е това парти бре .Чакай да намеря онова от Доспат и ако мога ще го кача в ютуба....

Оркестъра с зурните и тъпаните свири за нас 2 дена и половина и на най-високото място в селото - хората си мислеха че има сватба ....

А бяхме само 4 човека и жени ....

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Как се празнува рожден ден...
Автор: feliz   
Дата:   13-05-10 11:15

"4 човека и жени" [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Как се празнува рожден ден...
Автор: kaiser.soze   
Дата:   13-05-10 11:52

Автор: timber
Дата: 13-05-10 02:16

На единия му се подаваше етикета на сакото [smilie18]





хахахахаха, това не го забелязах [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

това означава, че е купил сакото за случая и на другия ден ще отиде да го върне в магазина.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.