Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Помощ за видео монтаж.
Автор: lsk_lindemann   
Дата:   10-05-10 16:52

Здравейте. Имам нужда от помощ за заснемането на едно 2 минутно клипче. Ще участвам в конкурс с награден фонд 5000 лева и ако го спечеля, ще се отплатя щедро на помогналия ми :) Заради идеята ми за самия клип, ще трябва да се сливат части от филм със заснет клип, да има ефекти на забързване и други подобни. Нямам познания в тази област и ще се радвам, ако някой може да ми помогне. Срока за предаването на клипа е до 20 май. Благодаря ви. :)

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ за видео монтаж.
Автор: Tonidi   
Дата:   10-05-10 16:58

[smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ за видео монтаж.
Автор: lsk_lindemann   
Дата:   10-05-10 16:59

[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ за видео монтаж.
Автор: CanoniO   
Дата:   10-05-10 17:03

[smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ за видео монтаж.
Автор: lsk_lindemann   
Дата:   10-05-10 17:03

Що се цъклите така?? [smilie11] [smilie11] [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ за видео монтаж.
Автор: CanoniO   
Дата:   10-05-10 17:04

6toto e ponedelnik.

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ за видео монтаж.
Автор: lsk_lindemann   
Дата:   10-05-10 17:07

Да, знам, че е рано за петъчни теми [smilie5] Ама аз говоря сериозно. [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ за видео монтаж.
Автор: lomidol   
Дата:   10-05-10 17:11

Изтегли си VegasPro 9 програма за видео обработка.Без пари надали някой ще ти го снима и обработва.Камери дават под наем.Ако спечелиш ще ти се възвърнат парите.Успех.

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ за видео монтаж.
Автор: Han_Solo   
Дата:   10-05-10 17:17

По принцип аз мога, не че имам много свободно време, ама нещо заснето като видеоматериал имаш ли вече? авторските права за филма от който искаш кадри решени ли са?
какво разбираш под забързване? [smilie3] и още доста въпроси могат да се поставят ама за сега това са най-важните

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ за видео монтаж.
Автор: Dani_Koev_BG   
Дата:   10-05-10 17:18

Corel Video Studio ползвам аз.

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ за видео монтаж.
Автор: papi   
Дата:   10-05-10 17:45

успех [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ за видео монтаж.
Автор: Han_Solo   
Дата:   10-05-10 17:48

[smilie5] може и на Premiere, може и на Final Cut може и с Avid Xpress... може и на специализирана машина я с AJA я с Matrox ... то "козата си сака пръч" ама а де... то може и на лаптопа , нека каже какво иска

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ за видео монтаж.
Автор: norman-kuk   
Дата:   10-05-10 17:50

Power Director си свали, но, ако никога не си монтирал ще видиш малко зор. И да знаеш 5 бона много трудно се дават [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ за видео монтаж.
Автор: lsk_lindemann   
Дата:   10-05-10 19:43

Ами заснет материал нямам, но имам филма от който искам да режа и да вмъкна в клипа, а останалото е просто снимане на това как презентирам идеите си - тоест говоря пред камера - клипа е един вид видео визитка на идеята ми за сайт. Някои от вас сигурно вече знаят за кой конкурс говоря. Не го споменавам, за да не правя реклама. Авторски права - не знам дали има нужда - филмът е чужд и едва ли някога Хистори Чанъл ще разберат, че съм им използвал 30 секунди от поредицата - но ако някой има идеи как да се уреди авторското право в този случай да казва. Но не мисля, че има нужда - клипа ще е просто моето представяне пред екипа на сайта, който прави конкурса. Няма да се прожектира публично, нито ще се изкарват пари от прожектирането му. А и смятам да цитирам все пак откъде са кадрите. :)

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ за видео монтаж.
Автор: novi4ok   
Дата:   10-05-10 22:33

За авторските права си има Филмаутор - обади им се и провери, не вярвам авторските да са ти повече от 200-300 лв. за въпросните 30сек. Но не разчитай, че никой няма да разбере и няма да те потърсят - точно представителите на хистори, експлорър, НГ и дискавъри са най-преследващите за права. Защото голяма част от печалбите им идват точно от продажба на уникални кадри и разбира се - от филмите им. Колкото за другото - ако знаеш да работиш с камера и да монтираш - направи си го сам или помоли някой приятел да ти помогне. А ако искаш да наемеш човек... така както го описваш ми звучи като едни 300-400 лева.
Успех [smilie24]



Публикацията е редактирана (10-05-10 22:34)

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ за видео монтаж.
Автор: cameraman   
Дата:   10-05-10 22:54

Награден фонд 5000 лева означава, че за първото място наградата надали е повече от 2000-2500 лева...има поощрителни награди, отличия на публиката.... И все пак успех... В сегашния век на конфекцията защо да не спечелиш конкурс за видео без да си чувал за камери и монтажи...ако и организаторите са подготвени да те видят с добри очи.... За да се води този разговор тук, по този начин, не изключвам и конкурсът да очаква с нетърпение точно твоето участие, за да бъдеш отличен... Има и по-тихи начини за монтаж на десетминутно видео.... но естествено не са безплатни... Успех... Може пък оттук да тръгне бляскава режисьорска кариера... Хайде, че Магърдич малко скърца вече...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.