Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 да му мислят феновете на Барса.... )))
Автор: fundamental   
Дата:   07-05-10 16:54

http://momento24.com/en/2010/05/06/ibrahimovic-and-pique-in-an-unexpected-picture/[smilie5] [smilie5] [smilie19] [smilie19] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: да му мислят феновете.... )))
Автор: hristov2256   
Дата:   07-05-10 16:58

пахха, аз се чудя, защо им е всеки път крива топката [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: да му мислят феновете на Барса.... )))
Автор: feliz   
Дата:   07-05-10 17:04

[smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: да му мислят феновете на Барса.... )))
Автор: atrifonov   
Дата:   07-05-10 17:07

щото все у лево бият[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: да му мислят феновете на Барса.... )))
Автор: kkkolelo   
Дата:   07-05-10 19:48

Ми с тез анаболи накъде да избие [smilie10] [smilie5] [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: да му мислят феновете на Барса.... )))
Автор: Onakava   
Дата:   07-05-10 20:27

Аз съм непоправимо куле, тия работи ме ядосват много.
Преди няколко месеца започна социален дебат, един такъв малко странен – нещо, над което не бях се замислила...защо във футболния елит няма хомосексуалисти, както в другите публични сфери – няма, или не е прието да се признава, пречи им на кариерата? Странен дебат, предвид, че дотогава не бях чувала да се обсъжда, и най – малкото в теле$изионни предавания. Отдавна се носят слухове, че лебедът 09 му изтича маслото отвсякъде, и че Гути е разменял телесни течности с Вивиана Фернандес, любимия транссексуален тип на Алмодовар...и това е голямо ох боли за Мадрид, няма спор...и сега, каква случайност – снимка на Ибра и Пике. Всеизвестна е лудата любов на Ибра към по – възрастната му съпруга. Ама и да бяха хомосексуалисти, какво от това? Нали сме куул?
И Пеп подбраха – и за него още от едно време се говори, че бил гадже на Рики Мартин [smilie18]
Най – неприятното в случая е, че цялата работа тръгва от Фейсбук...предвиждам силен телевизиран дебат относно лимитите на социалните мрежи, ама нали първо някой трябва да се опари...Както и да е, групата във Фейсбук е затворена и създателите – покаяли се, само дето лайното вече е метнато. Та, сега във всички мадридски он лайн издания циркулира снимката, коментарите са отчайващо грозни..много смърдяща работа... Visca Barça!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.